Astro – файловий менеджер для Android: огляд програми

11 0 Новини високих технологій

Файловий менеджер – це зручна і дуже корисна утиліта для будь-якого смартфона або планшета. І якщо власники гаджетів на платформі «Віндовс» вже мають подібний функціонал в стокової прошивці, то користувачі операційної системи Android змушені шукати альтернативу на сторонніх ресурсах.

Astro – файловий менеджер для Android: огляд програми
У мастит «Гугл Плее» можна знайти масу додатків такого плану: потужних, функціональних, урізаних. Тут є цілі комплекси з управління вашим гаджетом. Заплутатися у всьому цьому різноманітті дуже легко, особливо недосвідченому користувачеві.


Серед інших подібних утиліт можна відзначити досить примітний файловий менеджер для Android Astro, який відзначився масою позитивних відгуків, як і своєю популярністю. Спробуємо розглянути це додаток ближче і зважити всі за і проти встановлення оного. Тим більше, що з останнім оновленням софт отримав привабливий зовнішній вигляд і додатковий функціонал. Отже, предмет сьогоднішнього огляду – Astro – файловий менеджер для Android. Розглянемо найбільш примітні можливості та доцільність установки на ваш девайс. Відразу варто зауважити, що Astro File Manager – це багатофункціональна утиліта для управління даними на вашому Android-пристрої. Вона дозволяє не тільки виконувати операції з файлами, але і впливати на процеси в системі.

Зовнішній вид

У верхній частині Astro Manager знаходиться комбінована панель, що дозволяє прокручувати основні елементи управління. Всього можна нарахувати близько 15 базових іконок. Кожну з них можна додавати і прибирати за бажанням користувача. Тому проблем з накопиченням непотрібних вам елементів бути не повинно.


Astro – файловий менеджер для Android: огляд програми
В панелі файлового менеджера для Android Astro можна побачити звичні кнопки: «Додому», «Пошук», «Назад», «Вперед», «Нова папка», «Сортування», «Мережа» та інші. Налаштувати можна не тільки кількість відображуваних іконок, але і їх порядок.

Особливості налаштувань

Відображення даних можна вибрати за аналогією з папками «Віндовс». Можна включити подання плиткою, списком, дрібними значками і т. д. Також доступна настройка допоміжної панелі, тобто інформації, яка буде відображатися поруч з файлами або папками (прев'ю). При бажанні можна поміняти кольорову гаму додатка, розмір основних шрифтів, анімацію панелей і її місце розташування. Так що зовнішнім виглядом не можна дати критичну оцінку, тому як у користувача є можливість налаштувати все під себе і свої переваги.

Файловий менеджер

Astro для Android – це дуже зручний путівник за вашим гаджетом. На відміну від доброї половини конкуруючих додатків, «Астро» коректно «перетравлює» всі зовнішні SD-носії, тому карти пам'яті в провіднику буде видно завжди.
Astro – файловий менеджер для Android: огляд програми
Крім звичайних операцій з файлами, менеджер легко справляється з архівами: упаковує, розпаковує і аналізує вміст. Єдине, що варто уточнити, що утиліта добре показала себе з ZIP-формату, а от з архівами RAR іноді виникали проблеми.

Додаткові можливості

Як вже говорилося вище, крім звичного файлового менеджменту, «Астро» може виступати в якості адміністратора додатків. Тобто ми маємо аналог звичного інструменту на «Андроїд». Тільки він більш функціональний і зручний. «Астро» надає користувачеві детальну інформацію про те чи іншому додатку, у згорнутому або розгорнутому вигляді. Доступна маса налаштувань, в тому числі і можливість повного видалення встановлених програм. Крім того, у функціоналі «Астро» передбачено бекап даних. Ви можете зберегти всю важливу інформацію як на самому девайсі, так і на картах пам'яті. Це дуже зручно, якщо ви любитель установки сумнівних додатків і експериментального софту. Одним словом, файловий менеджер «Астро» по праву вважається кращим у своєму сегменті. Наявного функціоналу з лишком вистачає для будь-яких специфічних потреб.