Щасливі години в «Варфейсе». Що це таке і коли включаються

15 0 Новини високих технологій

Щасливі години в «Варфейсе» — часовий інтервал раз на добу (за винятком вихідних днів), коли в грі запускаються бонуси, які сприяють швидкому приросту досвіду персонажа. Докладніше — у статті.

Щасливі години в «Варфейсе». Що це таке і коли включаються

Про проект

Warface — дітище компанії Mail.ru Group. В основі лежить сюжет про протистояння миротворчого загону «Варфейс» всесвітньої корпорації «Блеквуд», яка прагне контролювати ресурси, бо потай фінансує всілякі терористичні організації і сприяє розпалюванню локальних конфліктів у різних куточках світу.


У грі є багато режимів:
 • спецоперації;
 • звичайні місії всіляких категорій складності (PvE);
 • ряд різних карт для битви з іншими гравцями (PvE-режим).
 • Щасливі години в «Варфейсе». Що це таке і коли включаються

  Як часто і у скільки годин "Щасливі години"?

  У «Варфейсе» багато людей намагалися потрапити на акцію, щоб максимально встигнути прокачати свого персонажа. У визначений час всі отримані нагороди у вигляді досвіду збільшувалися на 50 %. Тому гравці умовно розділилися на два табори: тих, хто купує «супер-випки» додатково до звичайних, і тих, хто чекає "Щасливі години". Раніше такі включалися тільки раз в день. І від цього страждали жителі інших часових поясів, але тепер розробники пішли останнім назустріч. Нині акція включається 3 рази на добу, щоб охопити гравців з усіх регіонів країни і світу. Час "Щасливих годин" в «Варфейсе» наступне:
 • з 10:00 до 11:00;
 • з 13:00 до 14:00;
 • з 22 до 23:00 за московським часом.
 • Отримані бонуси (+50 % досвіду) підсумовуються з усіма VIP-статусом, що дає гравцеві можливість заробити максимальну кількість очок за короткий проміжок часу.


  З 15 травня по 15 червня робота акції велася лише в тестовому режимі, але після відбувся вже «бойовий» запуск. Тепер всі кому не лінь можуть користуватися "Щасливими годинами" в «Варфейсе» у зручний для них час, незалежно від географічного положення. Але це зовсім не означає, що всі гравці різко взяли максимальні рівні, і в проекті тепер жити нецікаво. Навпаки, в якості контрзаходів розробники все частіше вводять так званий максимальний рівень, щоб учасникам було куди розвиватися.
  Щасливі години в «Варфейсе». Що це таке і коли включаються

  Висновок

  Крім цього, реалізується маса цікавих оновлень, подій, конкурсів, за які видаються дуже приємні нагороди. Проект Warface динамічно розвивається, розробники прикладають масу зусиль, щоб ця "стрілялка" приваблювала якомога більше гравців різних вікових категорій. Не так давно був анонсований вихід спецоперації «Чорнобиль», що явно припаде до душі всім, хто в свій час злазив вздовж і поперек закутки в грі «Сталкер», а також просто шанувальникам постапокаліптичній тематики. Залишається сподіватися, що нова місія вийде дійсно цікавою, захоплюючою, за неї будуть видаватися дуже корисні нагороди, а не черговий сумнівний зразок якогось посереднього пістолета, відмінного від вже наявних лише камуфляжем. А також багато гравців плекають надію, що розробники ретельно проломи всі вразливі місця в програмному коді проекту, адже такий явно скочується з-за великої кількості читеров в PvP-режимах. Сам факт наявності несумлінних геймерів говорить про уразливості проекту для хакерських програм, що відбиває геть бажання грати. А так Warface досить непоганий. Всім вдалої гри!