Докладно про те, як включити підтвердження трейдів

15 0 Новини високих технологій

Багато людей користуються майданчиком Steam, в якій можна придбати різні ігри, доповнення до тих же ігор, певні речі і багато іншого. Це саме по собі утворює околоигровую економіку, де кожна людина може вплинути на ціну певного товару. Також альтернативою торгової площадки можуть бути різні сайти. Вони надають ті ж послуги за речі з ігор. Тому тема наведеної статті присвячена тому, як включити підтвердження трейдів Steam. Матеріал рекомендується початківцям.


Докладно про те, як включити підтвердження трейдів

Як включити підтвердження трейдів «Стимі»

Підтвердження трейдів, як правило, необхідно тоді, коли потрібно обмін якимись предметами з іншою людиною. Існують спеціальні сайти, на яких все обслуговування клієнтів, забезпечують спеціальні боти. Вони і викликають трейд до вас, щоб обмінятися речами. Подібний спосіб є досить ефективним методом заробітку в сучасному світі. Адже ігри з кожним днем стають все популярнішими, а речі у них за ціною не поступаються справжнім. Але все ж варто розібратися про те, як включити підтвердження. Розглянемо це питання докладніше.
Докладно про те, як включити підтвердження трейдів
Інструкція про те, як включити підтвердження трейдів через комп'ютер:
 • Увійдіть у Steam-аккаунт, на якому бажаєте здійснити обмін з іншими людьми або сайтом.
 • Тепер зайдіть у свій інвентар, де в крайньому правому куті буде кнопка «Ще», натисніть на неї і зайдіть в «Налаштування приватності».
 • Перед вами буде декілька пунктів щодо того, чи можуть дивитися інші користувачі ваш інвентар, кидати заявки на обмін та інше.
 • У всіх пунктах поставте галочку так, щоб ваш профіль та інвентар був відкритий для всіх користувачів Steam.
 • Натисніть кнопку «Зберегти». Все готово. Тепер кожен користувач може з вами обмін предметами, тобто включено підтвердження угоди.
 • Включити підтвердження трейдів через телефон

  Подібний спосіб вибирають ті, у кого в записі Steam досить багато речей. До нововведення з прийняттям всіх трейдів на телефоні, вкрасти аккаунт було досить просто. Тепер же на сторожі безпеки варто мобільний додаток. З його допомогою вкрасти акаунт стає практично неможливо.


  Докладно про те, як включити підтвердження трейдів
  Інструкція про те, як включити підтвердження угоди на телефоні:
 • Зайдіть зі свого смартфона на офіційну майданчик, де надається програмне забезпечення для вашого пристрою (у Apple – це AppStore, Android Play Market). В поле для пошуку введіть Steam і скачайте додаток, у якого найбільший рейтинг. В іншому випадку можна скачати софт від шахраїв і втратити аккаунт.
 • Встановіть і авторизуйтесь в додатку.
 • Зайдіть в налаштування і поставити галочку «Одержувати коди Steam Guard на телефон», підтвердьте своє рішення і переходьте до наступного пункту.
 • Вас попросять ввести свій номер телефону, після його введення прийде смс-код, який потрібно ввести в додаток.
 • Вам дадуть спеціальний код підтвердження. Обов'язково запишіть його на папірець.
 • Вітаємо – ви можете приймати підтвердження через телефон в спеціальному для цього пункті «Підтвердження».
 • На закінчення

  Сподіваємося, що представлена стаття про те, як включити підтвердження трейдів, допомогла вам розібратися в проблемі. Також варто пам'ятати, що не треба довіряти всяких сайтів, де, нібито, за смішну ціну продають ігри – це шахраї. Остерігайтеся таких ресурсів.