"Сим 4": тоддлеры і каталог Дитячі речі

10 0 Новини високих технологій

На цей раз сили розробників The Sims 4 були спрямовані на малюків, які з'явилися в грі порівняно недавно. Справа в тому, що в момент релізу в грі відсутні маленькі діти, які за віком мали йти зразу ж після немовлят. Ця фаза завжди цінувалася багатьма шанувальниками серії, тому її довгоочікуване включення в геймплей викликало багато радості. Разом з каталогом "Дитячі речі" тоддлеры в "Сімс 4" отримують багато різних новинок, які вносять різноманітність в ігровий процес.

Оновлення в редакторі персонажів

"Сим 4": тоддлеры і каталог Дитячі речі
У новому додатку для "Сімс 4" тоддлеры дійсно отримують все найкраще, тому старшим сімам доведеться почекати до наступного оновлення. Тепер малюки будь-якої статі можуть похвалитися новою зачіскою, модним вбранням і стильним взуттям. Що стосується аксесуарів, то тут вони не передбачені, зате є кілька милих головних уборів.


Зачіски для тоддлеров в "Сімс 4" вийшли дуже різноманітними і ідеально підкреслюють індивідуальність кожної дитини. Те ж саме можна сказати і про одяг, якою в новому каталозі предостатньо. До речі, тепер у малюків є своя риса характеру, також доступна і для розвитку в майбутньому. Такі деталі визначають майбутні інтереси і манеру поведінки, тому варто заздалегідь обдумати свій вибір. Звичайно, все це робить тоддлеров набагато товариськими і активніше. З'явилося більше можливостей для взаємодії.

Що нового в режимі будівництва

Аддон пропонує гравцям випробувати багато унікальних предметів, велика частина з яких є декорацією. Якісь об'єкти являють собою варіацію буденних речей, наприклад стільців або барбекю. Можна навіть обзавестися новеньким парканчиком і хвірткою.


"Сим 4": тоддлеры і каталог Дитячі речі
Що стосується речей, які виділяються на загальному тлі, то їх можна поділити на дитячі меблі та ігрові атрибути. У першому розділі передбачені спеціальні ліжечка, унітази, стільці для годування і невеликі іграшки. Можна також прикрасити дитячу кімнату, вибравши гарні фіранки і поклеїти яскраві шпалери. Завдяки ігровим речей тоддлеры в "Сімс 4" можуть кататися на веселих гірках або розважатися в повітряних басейнах. Також в каталозі передбачені цілі ігрові комплекси, наприклад, майданчик з тунелями. Грати на них малюки можуть разом з дорослими сімамі, що виглядає дуже забавно. До речі, тепер персонажам доступні різні дитячі свята, які влаштовуються спеціально для тоддлеров. На цьому заході можна не тільки весело провести час, але ще і познайомитися з іншими сім'ями.

Наявність стилізованих кімнат

Разом з каталогом в гру додаються спеціальні конструкції, які необхідно розміщувати на задніх дворах. Нам невідомо, чому такі речі були названі "кімнатами", так як вони більше схожі на невеликі зони для відпочинку і розваги. А ще вони пофарбовані в яскраві кольори, що чудово підходить до стилістики нового каталогу.

Що можна сказати в кінці?

Підводячи підсумок, хочеться відзначити, що каталог прекрасно справляється зі своїм завданням — додаванням нових речей, предметів і геймплейний елементів. Не секрет, що поява тоддлеров в "Сімс 4" очікувалося багатьма шанувальниками, тому таке доповнення є самим справжнім подарунком. Особливо він сподобається гравцям, які воліють створювати цілі династії.
"Сим 4": тоддлеры і каталог Дитячі речі
Нові речі виглядають дуже красивими і якісними. Єдине, що може викликати здивування, — це дизайн повітряного басейну з кульками. На тлі інших предметів він виглядає не дуже чітко і з погано промальованими текстурами. Однак, незважаючи на це маленьке непорозуміння, каталог дійсно варто того, щоб у нього пограли всі любителі "Сімс".