Інвайтинг - це що таке?

147 0 Новини високих технологій

Останнім часом явище SMM набирає обертів. Зараз є величезна кількість навчальних курсів. Всі вони націлені на те, щоб навчити людей просування свого бізнесу в соціальних мережах. Інвайтинг – це невід'ємна частина цього процесу. Завдяки йому можна оповіщати користувачів "ВКонтакте" про нових компаніях, послуги або заходах.

Що це?

Якщо ви знаєте англійську мову, то розумієте, що invitation перекладається як "запрошення". У нашому випадку такий інструмент дозволяє не просто когось кудись запросити, а є основним способом залучення ЦА.
Інвайтинг - це що таке?Сама функція соц. мережі не нова. Вона з'явилася ще з моменту створення "Вконтакте". Раніше вона не мала такої великої комерційної навантаження. Вона була своєрідним віртуальним запрошеннями для друзів. Інвайтинг ВК служить для своєрідної презентації. Коли ви формуєте своє співтовариство, учасників в ньому немає. Для його поповнення необхідно запросити людей. Так починається розсилка інвайтів. Друзі отримують запрошення і або приймають їх і стають учасниками групи, або відхиляють. З розвитком цієї соціальної мережі стало зрозуміло, що цей інструмент легко використовувати в SMM. Можна збирати аудиторію:
 • групах;
 • пабликах;
 • заходах.
 • Способи

  Інвайтинг в "ВКонтекте" може бути реалізований трьома способами:
 • Додатися в друзі, а після запросити в групу.
 • Купити аккаунт і робити розсилку з нього.
 • Розсилати запрошення з груп, заходів та пабликов.
 • Є і стандартний варіант, при якому використовують інвайт друзів з основної сторінки групи. У цьому випадку максимальний приріст може скласти до 200 осіб. Якщо для стандартного облікового запису такий варіант згодиться, то для комерційного однозначно не підійде.


  Інвайтинг - це що таке?

  Додатися в друзі

  Отже, перший варіант досить витратний за часом, зате безкоштовний. Потрібно спочатку додати друзів, які, на вашу думку, можуть скласти вашу цільову аудиторію. Після запрошувати їх в спільноту. Проблема такого способу в тому, що самому процесу доведеться приділяти дуже багато часу. Потрібно стежити за лімітованою кількістю друзів, ще й шукати підходящих учасників. Ефективність такого способу залежатиме від чітко прописаної цільової аудиторії. Вам необхідно буде скласти портрет учасника вашої групи. Щоб знайти потрібних людей, можна використовувати стандартний пошук соц. мережі або ж встановити програму для парсингу. Ще одна складність такого способу – це його активне введення. По-перше, не можна перевищувати ліміт – 40 друзів. По-друге, запис повинен бути живим, тому його потрібно поводитися і спілкуватися з іншими. По-третє, запрошувати в групу потрібно нових друзів тільки через пару днів.

  Купівля аккаунта

  Інвайтинг – це інструмент, який може зажадати від вас фінансових вкладень. Такі сторінки будуть коштувати недорого – до 20 рублів. Але тут потрібно стежити за деякими речами:
 • Акаунтом може скористатися його попередній власник.
 • Більше половини сторінок викликають підозри і, можливо, потребують підтверджень з номером телефону.
 • Відібрати цільову аудиторію серед вже наявних друзів практично неможливо.
 • Всі покупні акаунти буде непросто додати в адміністрацію співтовариства. Це викличе підозру у модераторів.
 • З одного боку, багато грошей такий спосіб у вас не забере, а з іншого – його можна використовувати тільки у випадку широкої тематики. Приміром, ідеально буде, якщо у вас інформаційний новинний паблік або гумористична група. Тобто така тема, яка може сподобатися всім.
  Інвайтинг - це що таке?
  Такий спосіб добре підійде і для регіонального просування якихось послуг. Головне - підібрати гарні акаунти з зазначенням місця проживання і з великою кількістю друзів.

  Ефективність

  Останній метод - це інвайтинг з групи в групу. Вважається, що такий варіант найбільш ефективний. Може привести ваш паблік до тисячі активних учасників на добу. Але для цього доведеться вкластися. Щоб розсилати запрошення, потрібно знайти групи з схожою тематикою або партнерські паблики. Прямі конкуренти однозначно не будуть вам допомагати, а ось колеги зі схожою темою, ймовірно, погодяться. Але щоб все пройшло гладко, їм доведеться заплатити. Потрібно розуміти, що людей, які шукають відповідь на питання, як зробити інвайтинг "ВКонтакте", багато. А ось тих, хто може допомогти – в рази менше. Звідси є якась конкуренція, а відповідно і висока вартість реклами.
  Інвайтинг - це що таке?
  Для початку потрібно знайти відповідну групу, яка погодиться допомогти. Зазвичай шанс 1 до 20. До речі, практично скрізь вартість вираховується за вже усталеним критеріям:
 • Ціна на всі кількість запрошених.
 • Ціна на тисячу запрошених.
 • Робота за добу.
 • Переваги

  Як у всьому, у подібного інструменту є свої сильні і слабкі сторони. Серед плюсів можна виділити те, що інвайтинг дозволяє вам працювати зі своєю цільовою аудиторією, а відповідно підвищувати конверсію послуги або товару. Є варіант підбору ЦА по деяким критеріям: можна встановити стать, вік або місце розташування. Також за допомогою запрошень ви легко зможете обзавестися активним спільнотою. Якщо комусь буде нецікаво, вони просто відхилять інвайт. Інші ж обов'язково приєднаються до групи і можуть стати активними її учасниками.
  Ну і нарешті, це дуже ефективний спосіб просування, оскільки за день можна зробити значний приріст.

  Недоліки

  Інвайтинг – це ризикована справа. По-перше, воно має свої обмеження. Приміром, один користувач може відправити ивайты 40 користувачам протягом 8 годин. Тобто за цим лімітом весь час краще стежити і не перевищувати його. По-друге, якщо група здійснює надто активні інвайт, вас можуть забанити. Для цього бажано використовувати базові заходи безпеки.
  Інвайтинг - це що таке?
  Все ж інструмент SMM вважається не зовсім легальним, а значить, і за його використання можна понести покарання. Вся ваша робота легко може піти нанівець.

  Що потрібно знати?

  Отже, коли ми розуміємо, як зробити інвайтинг, залишається розібратися з деякими деталями. Пам'ятайте, що инвайтить може тільки адміністратор. Звичайний користувач тільки «розповідає друзям» про співтоваристві. Для масової розсилки потрібно володіти правами. Відповідно, якщо ви користуєтеся послугами околотематіческіх пабликов, вам доведеться дати доступ до адміністрування. Є варіант спрощеного инвайтинга. Це метод, який найчастіше застосовується для заходів. Наприклад, ви група, яка надає певні послуги та проводить ознайомчий урок. Ви можете створити спрощене запрошення для учасників групи за тематикою самого заходу. Важливо розуміти, що розсилка може здійснюватися від самого пабліка або від конкретної людини. Слідкуйте за цим.

  Допоміжний софт

  Програми для инвайтинга можуть залучати користувачів в групи, так і заходу. Останній варіант більш поширений, оскільки реалізується через запрошення. Inviter – це софт, головною метою якого є розсилка інвайтів на заходи. У нього простий функціонал і зрозумілий інтерфейс. Швидка швидкість роботи, є опції для налаштування таргетингу. Вбудовані в програму і популярні анти-капчі. Inviter платна, але перші 3 дня ви можете безкоштовно її випробувати.
  Інвайтинг - це що таке?
  У групу можна закликати з допомогою VkInviter. Цей сервіс оснащений простими і зрозумілими налаштуваннями. Завдяки програмі ви можете парсити, додавати і запрошувати користувачів. Ці три основні функції будуть вам доступні за одноразовий платіж, розмір якого становить 35 доларів. Подібних сервісів багато. Досить вибрати індивідуально для себе зручний і простий. Тоді не шкода витратити гроші на його покупку.