Як зайти в Windows в автозавантаження: способи та інструкція

88 0 Новини високих технологій

Як того хотілося, але користувачі операційної системи Windows постійно стикаються з такою проблемою, як зависання персонального комп'ютера або ноутбука. Безумовно, причин цьому незліченна безліч, однак, як кажуть, диявол у дрібницях. Саме про ці дрібниці і піде мова, адже мало хто знає, що таке автозавантаження Windows, для чого вона потрібна і як впливає на продуктивність заліза ПК. Ми обговоримо, як зайти в Windows в автозавантаження і що там зробити для приросту показників комп'ютера.


Що таке автозавантаження

У першу чергу варто обговорити саме поняття «автозавантаження». Звичайно, створена розробниками вона була не випадково, а для підвищення комфорту користувача. Основне її завдання полягає в тому, щоб запускати певні програми і утиліти на ПК автоматично при завантаженні Windows. Це дозволяє полегшити роботу і забезпечити доступ до необхідним ПЗ. Однак це несе в собі й негативні властивості, наприклад, якщо список автозавантаження занадто великий, то комп'ютер, по-перше, дуже довго запускається, по-друге, починає зависати з приводу і без нього, і, по-третє, це просто дратує.
Як зайти в Windows в автозавантаження: способи та інструкція
На щастя, автозавантаження програм Windows 7 піддається редагуванню, і ви запросто можете видалити небажані програми з неї. Також варто обговорити і те, як вони туди потрапляють. Справа в тому, що найчастіше цей список засмічується з-за неуважності. При установці будь-якого програмного забезпечення ви самі даєте згоду на запис його в автозавантаження, коли не знімаєте галочку з відповідного пункту. Тому будьте уважні.


Як увійти в автозавантаження Windows 7

Спочатку торкнемося більш популярну операційну систему, а саме - Windows 7. Забігаючи наперед, хочеться сказати, що маніпуляції, проведені в ній, практично однакові з тими, що проводяться на більш пізніх версіях, так і в попередніх, таких як XP, все те ж саме. Тому можете з легкістю повторювати дії на всіх ОС. Отже, автозавантаження програм Windows 7 ніде не ховається, і її відшукати простіше простого. В даному прикладі буде наведено найкоротший спосіб, однак на інших ресурсах ви можете побачити інший варіант, але всі вони приводять до одного результату.
Як зайти в Windows в автозавантаження: способи та інструкція
 • Для початку потрібно викликати утиліту «Виконати». Зробити це можна через меню «Пуск». Але навіщо тягнути час? Просто натискаємо клавіші Win + R, і вона відкриється.
 • У віконці є одне поле для введення, саме туди вписуємо команду «Msconfig». Після цього сміливо тиснемо «ОК».
 • Тепер ви повинні бачити вікно під назвою «Конфігурація системи». Напевно ви вже помітили вкладку «Автозавантаження». Натискаємо по ній.
 • Перед вами список програм, які автоматично завантажуються при запуску Windows 7. Для того щоб скасувати цю дію, просто приберіть галочку напроти тієї програми, яка не потрібна.
 • Після цього натисніть «ОК» і перезавантажте ПК.
 • Отже, ми розібралися, як подивитися автозавантаження в Windows 7. Тепер варто поговорити про те, як це зробити на Windows XP.

  Додаткові способи входу в автозавантаження

  Вище було наведено самий простий і швидкий спосіб входу. Зараз розберемо додаткові варіанти, як зайти в Windows в автозавантаження. Отже, щоб внести корективи, натисніть на меню «Пуск», а далі слідуйте в розділ «Всі програми». Перегорнувши вниз, ви виявите папку під назвою «Автозавантаження». Відкривши її, ви помітите, що там знаходяться ярлики програм. Відповідно, щоб припинити автозавантаження будь-якої програми при включенні комп'ютера, просто видаліть ярлик папки. А якщо ви захочете, навпаки, додати програму, скопіюйте ярлик тому. Ось ми розглянули ще один спосіб, як зайти в Windows в автозавантаження, але це ще не все. Також важливо пам'ятати, що після того, як всі необхідні маніпуляції були проведені, необхідно здійснити перезавантаження комп'ютера, щоб зміни вступили в силу.
  Як зайти в Windows в автозавантаження: способи та інструкція
  Переходимо до наступного варіанта. Він буде цікавий тим, хто не хоче морочитися з пошуком необхідних папок. Спочатку, як і в минулий раз, натисніть на меню «Пуск», але замість входу в «Усі програми» клікніть по рядку пошуку, що розташовується в нижній частині вікна. В ній наберіть наступну фразу: «shell:startup». Як тільки ви натиснете Enter, на моніторі з'явиться папка Автозавантаження, якою можна маніпулювати: зменшувати, переміщати, згортати і закривати. Щоб видалити програму з автозавантаження, як і в минулий раз, видаліть ярлик звідти, а щоб додати - скопіюйте туди. До речі, якщо утворився запитання на кшталт того, як зайти в автозавантаження XP, то поспішаємо вас порадувати, що всі наведені способи підходять до будь-яких операційних систем Windows.

  Загальна автозавантаження

  Тепер поговоримо про те, як зайти в Windows в автозавантаження всіх користувачів комп'ютера. Для цього необхідно потрапити у відповідну папку. Щоб не набирати весь шлях вручну, що займе досить багато часу, просто скопіюйте цей рядок - «C:ProgramDataMicrosoftWindowsStart MenuProgramsStartup» і натисніть Enter. Вводити її можна як у провіднику, в адресному рядку, так і в меню «Пуск» в пошуку.
  Як зайти в Windows в автозавантаження: способи та інструкція
  Відкриється вже знайома папка. Всі коригувальні дії здійснюються точно так само, як і в двох попередніх способах, тільки ця настройка буде впливати на всіх юзерів.

  Висновок

  Ну от, в принципі, і все, тепер ви знаєте всі способи, як подивитися автозавантаження на всіх операційних системах Windows. Ці знання дозволять вам видаляти і додавати необхідні програми. І пам'ятайте, що сильно засмічувати автозавантаження не рекомендується, так як ваш ПК буде гальмувати, і його завантаження буде тривати дуже довго. Користуйтеся цими знаннями правильно і не копіюйте багато ярликів у папку.