Міжрядковий інтервал у "Ворді": як зменшити або збільшити його

113 0 Новини високих технологій

Починаючи набирати текст в програмі "Ворд", ви можете зіткнутися з такою проблемою, коли простір між рядків досить велика. Цей нюанс може сильно зіпсувати документ, зробивши його неестетичним. Часто таке можна спостерігати, завантаживши документ з інтернету. В обох випадках проблема полягає в некоректному форматування. У цій статті ми поговоримо про міжрядковий інтервал у "Ворді": як зменшити або, навпаки, збільшити його. Розповімо все докладно і наведемо три найбільш простих способи, так що кожен знайде щось для себе.


Перший спосіб: для всіх версій "Ворда"

Як говорилося вище, наведені будуть три способи того, як зробити міжрядковий інтервал у "Ворді" менше або більше. Вони не дуже відрізняються між собою, але підходять не для всіх версій програми. Тому перший приводиться спосіб буде універсальним, він буде підходити як для "Ворда" 2003-го, так і для версії 2016 року. Зараз ми будемо задавати параметри величини міжрядкового інтервалу за замовчуванням. Робиться це для того, щоб, створивши новий документ, ви кожного разу не змінювали ці значення.
Міжрядковий інтервал у "Ворді": як зменшити або збільшити його
Вам потрібно створити новий документ у "Ворді". Після цього на вкладці "Головна" вам необхідно відшукати в панелі інструментів графу під назвою "Стилі" (вона знаходиться в самому правому куті). У цій графі необхідно натиснути на значок зі стрілкою, який розташований також в нижньому правому куті. Як тільки ви це зробите, здасться маленька панелька з можливістю зміни стилю документа, але це нам не потрібно. У цій панельці, в самому низу, є три кнопки - натисніть саму праву.


У вікні, що відкрилося, вам потрібно перейти на вкладку "За замовчуванням". Там є графа "Інтервал". Саме там можна міжрядковий інтервал у "Ворді" як зменшити, так і збільшити. Загалом, використовуйте пресети у випадаючому списку, введіть значення вручну, збільшуйте, їжте, поки не знайдете те значення, яке вам підходить. Натисніть кнопку "ОК", після того як поставите позначку поряд з "У нових документах, які використовують цей шаблон".

Другий спосіб: тільки для нових версій "Ворда"

Продовжуємо говорити про міжрядковий інтервал у "Ворді". Як зменшити або збільшити його, ми вже розібралися, але це всього лише єдиний спосіб. Зараз перейдемо до другого. Він призначений лише для програми 2007 року і вище. У "Ворді"-2003 працювати він не буде.
Міжрядковий інтервал у "Ворді": як зменшити або збільшити його
Вам також необхідно відкрити чистий документ "Ворда", тільки на цей раз зверніть увагу на графу "Стилі", а на "Абзац". Натисніть такий же значок, як і в минулий раз, - відкриється вікно з настройками. В ньому ви побачите таку ж графу - "Інтервал", з такими ж параметрами. Все, що вам потрібно буде зробити, це вказати міжрядковий інтервал у "Ворді" (як зменшити або збільшити, ви вже знаєте). Після цього натисніть кнопку, розташовану в самому низу - "За замовчуванням". У вікні, виберіть "Усіх документів, заснованих на шаблоні Normal". Натисніть "ОК" і приступайте до роботи.

Третій спосіб: одним кліком

Тепер ми розглянемо, як змінити міжрядковий інтервал у "Ворді" в один клік миші. Цей метод працює лише в тому випадку, якщо вам необхідно змінити значення в окремому відрізку тексту.
Міжрядковий інтервал у "Ворді": як зменшити або збільшити його
Отже, у вкладці "Головна", в розділі "Абзац", знайдіть кнопку, яка називається "Інтервал". Натиснувши її, ви побачите список всіх доступних інтервалів. Виберете потрібний інтервал, і він зміниться в попередньо виділеної області тексту. Також у списку ви можете натиснути "Інші варіанти "інтервал" і відкриється вже знайоме вікно "Абзац".