Що таке божевілля? "Фар край 3": сюжет гри, геймплей

167 0 Новини високих технологій

Що таке божевілля? "Фар край 3" - це гра, яка дійсно може відповісти на це питання. У деякому роді цю фразу можна назвати епіграфом до неї. З самого початку і до кінця гравець розуміє, що потрапив в дійсно божевільний і жорстокий світ. Гра "Фар край 3" являє собою в першу чергу цікаву історію, але і геймплейна частина не відстає, змушуючи зануритися в сюжет з головою.

Ігровий процес

У цій частині серії гравцеві надається можливість поринути в світ піратства і насильства непідконтрольних уряду островів Тихого океану. Це класичний екшн-шутер з видом від першої особи. Крім нескінченних перестрілок, геймер може зайнятися і більш нагальними справами. Що таке божевілля "Фар край 3"? Ще одна відповідь на це питання полягає в сусідстві кривавих битв і мирного життя. Кожен гравець, крім вирізання натовпів ворогів, може зайнятися крафтом і полюванням.

Сюжет гри

"Фар край 3" - це класичний приклад історії, в якій звичайний чоловік середнього класу потрапляє в справжнє пекло. Разом з групою своїх друзів молодий хлопець Джейсон Бруди здійснює стрибок з парашутом в невідомість. Волею долі опиняються на острові Рук Айленд, який є частиною прихованого архіпелагу островів, що знаходяться в руках бандитів, піратів і виробників наркотиків. Після приземлення відбувається низка жахливих подій - їх знаходять справжні господарі цього маленького світу і беруть в заручники. Главою банди лиходіїв виявляється неймовірно харизматичний і жорстокий вбивця і наркоман Ваас. Його першою реплікою і виявляється та сама знаменита фраза: "Знаєш, що таке божевілля?". З усієї цинічність він демонструє Джейсону відповідь, вбиваючи його брата. Єдиний шанс врятуватися для молодого хлопця - бігти, на що Ваас дає йому 30 секунд.

Що таке божевілля? "Фар край 3": сюжет гри, геймплей
Герою вдається зберегти собі життя і потрапити в село опору. Спільними зусиллями Джейсону вдається влитися в життя мешканців поселення і почати шлях до звільнення своїх друзів і помсти за брата.

Кінцівка

Що таке божевілля? "Фар край 3": сюжет гри, геймплей
Як і всі сучасні ігри, "Фар край 3" передбачає альтернативність кінцівок. З одного боку, можна вибрати кінцівку зрадника, а з іншого - героя і рятівника цього маленького світу. Всього в грі їх передбачено два, залежно від дій гравця:
  • Джейсон вибирає Гусла, з-за чого всі його друзі приречені на вірну смерть. Ця кінцівка вважається негативною, так як головний герой гине і сам.
  • Джейсон вибирає порятунок друзів і вбиває Гусла.
  • При будь-якому результаті сам гравець після проходження сюжетної лінії отримує можливість продовжити дослідження острова. Крім усього іншого, Джейсон може дізнатися історію цього острова шляхом пошуку загублених записок американських військових.

    Популярі новини
    Загрузка...