Детальна інструкція, як з'єднати таблицю в "Ворді"

625 0 Новини високих технологій

У статті ми поговоримо про те, як з'єднати таблицю в "Ворді". Дана програма розповсюджена по всьому світу і є основною програмою в офісному пакеті "Microsoft". Але навіть незважаючи на це, багато користувачів не знають елементарних речей, наприклад, як з'єднати розрив таблиці в "Ворді". Але прочитавши цю статтю до кінця, ви зрозумієте, як це зробити, і навіть більше того, в статті будуть розібрані всі нюанси, з якими ви можете зіткнутися.

Як поєднати таблицю і навіщо потрібно включати недруковані знаки

Якщо ви не знаєте, як з'єднати таблицю в "Ворді", то зазначимо, що зробити це дуже просто. Все, що потрібно, так це між двома різними таблицями видалити всі знаки. Але це ще, звичайно, за умови, що таблиці, які будуть з'єднуватися, збігаються з кількістю стовпців, інакше нічого не вийде.

Детальна інструкція, як з'єднати таблицю в "Ворді"
Так, ми вже зрозуміли, як з'єднати таблицю "Ворд", але це ще не все. Адже може трапитися так, що ви видалили всі символи і знаки, а таблиця все одно не об'єдналася. А ви включили недруковані знаки? Що? Ви навіть не знаєте, що це таке? Значить, пояснимо! Нецензурними знаками у програмі "Ворд" називають ті знаки, які є невидимими. До них відносяться прогалини, абзаци і розриви. Виходячи з цього, можна зробити перший висновок, що таблиці не з'єднуються з-за наявності між ними недрукованих знаків. Але чи можливо їх видалити? Для цього їх необхідно спочатку включити. Робиться це за допомогою однойменної кнопки на верхній панелі інструментів або за допомогою поєднання клавіш Ctrl+Shift+8. Але зверніть увагу, що якщо ви натиснете вісімку на Num-Pade, то нічого не станеться, необхідно натискати на основній клавіатурі.
Детальна інструкція, як з'єднати таблицю в "Ворді"
Як тільки ви натиснете цю кнопку, то ви побачите всі нецензурні значки. І якщо вони присутні між двома таблицями, то видаліть їх, і вона об'єднається. Ну ось ви і дізналися, як з'єднати таблицю в "Ворді" і як працювати з нецензурними знаками, однак є ймовірність, що таблиця з'єднається як-то неправильно.

Підводний камінь №1

Отже, ви дізналися, як з'єднати таблицю "Ворд", але може статися так, що ви не залишитеся задоволені результатом. Причиною цьому може послужити невеликий її розрив. У цьому разі таблиці як би поєдналися, але між ними є ще маленький зазор. Зараз ми розберемося, як його прибрати.
Детальна інструкція, як з'єднати таблицю в "Ворді"
Справа в тому, що такий дефект виникає в тому випадку, якщо таблиці різняться. І тут навіть не грає ролі кількість стовпців, звичайно, воно повинне бути рівним, але це не основний фактор об'єднання. Перевірте, щоб і в першій, і в другій таблиці були однакові шрифти, щоб ширина кожного стовпця була ідентична, вирівнювання в кожній клітинці теж має бути схоже. Загалом, перевірте, щоб таблиці були однакові, і тоді все вийде.

Підводний камінь №2

Якщо ви зрозуміли, як з'єднати таблицю "Ворд", але недруковані знаки чомусь все одно не видаляються, то тут є невелика хитрість. Насправді, в чому причина неудаляемости знаків - незрозуміло, але зате є рішення. Спробуйте виділити не видаляється тільки текст, але і по одному рядку таблиці. У верхній нижній рядок, у нижній - верхній. Після цього натисніть кнопку BackSpace або Delete. Тепер все повинно вийти. Якщо ви не хочете видалити вміст цих рядків, то можна заздалегідь їх створити, а потім видалити. Ось тепер ви дізналися, як з'єднати таблицю в "Ворді" після розриву.

Популярі новини
Загрузка...