Адаптер бездротової мережі DWA-140 від компанії D-Link. Параметри та налаштування

133 0 Новини високих технологій

Адаптер DWA-140 дозволяє без проблем створити і налаштувати бездротове підключення до місцевої обчислювальної мережі. У нього непогані технічні параметри і прийнятна вартість. Саме особливостям цього пристрою і буде присвячений даний матеріал.

Адаптер бездротової мережі DWA-140 від компанії D-Link. Параметри та налаштування

Призначення. Комплектація

Найбільш оптимально зовнішній адаптер бездротової мережі DWA-140 використовувати в тих випадках, коли до складу персонального комп'ютера не входить такий передавач або ж він з якихось причин несправний. Як правило, це стаціонарні блоки у відносній близькості від маршрутизатора. А ось у поєднанні з ноутбуками такий пристрій використовується вкрай рідко. Список поставки даного адаптера складається з таких елементів:
 • Бездротове пристрій.
 • Цифровий носій з документацією, діагностичними програмами і драйверами.
 • Керівництво користувача.
 • Набір рекламних буклетів з описом можливостей пристрою.
 • Гарантійний талон.
 • Основні параметри

  Адаптер D-Link DWA-140 має дійсно просунуті технічні специфікації. Він оснащений двома внутрішніми антенами. Причому у кожній з них коефіцієнт підсилення становить 9 дБ. Тобто в сумі це дозволяє отримати вже 18 дБ. Відповідно, за рахунок збільшується дистанція, на якій такий адаптер зможе з роутером обмінюватися інформацією. В додаток до цього наявність двох антен дозволяє отримувати дані на швидкості до 300 Мбіт/с.

  Для підключення до обчислювальної системи такий адаптер оснащений портом USB. Рекомендована його версія - 2.0. Але допускається робота і з будь-якої іншої його модифікацією. На корпусі пристрою є один світлодіодний індикатор, миготіння якого вказує на те, що інформація від роутера надходить до ПК. Окремо потрібно відзначити ще й той момент, що передавач у цього адаптера універсальний. Він підтримує стандарти 80211 b/g/n. Причому перемикання відбувається автоматично між ними.
  Адаптер бездротової мережі DWA-140 від компанії D-Link. Параметри та налаштування

  Порядок налаштування. Основні етапи

  Порядок налаштування DWA-140 включає такі основні дії:
 • Дістаємо адаптер з транспортної упаковки.
 • Цифровий носій встановлюємо у привід комп'ютера і запускаємо процес встановлення програмного забезпечення. При цьому необхідно виконати вказівки майстра інсталяції.
 • Перезавантажуємо комп'ютер.
 • Знімаємо ковпачок з адаптера і встановлюємо його роз'єм в будь-який вільний порт персонального комп'ютера.
 • Далі запускаємо пошук доступних підключень і чекаємо його закінчення.
 • Потім вибираємо потрібну мережу і встановлюємо з нею з'єднання. При необхідності вводимо пароль.
 • Запускаємо браузер і перевіряємо наявність комутації з інтернетом.
 • Відгуки. Ціна на поточний момент

  Вельми позитивно характеризують власники DWA-140. Відгуки вказують на те, що це дуже надійний і простий пристрій. До того ж у нього низька вартість, яка на сьогоднішній день становить 600-650 рублів. Знову-таки, купувати такий адаптер має лише тільки в тому випадку, коли потрібно підключитися за допомогою персонального комп'ютера до бездротової обчислювальної мережі, а інтегрованого такого передавача немає в наявності. Також у разі його поломки така покупка теж досить виправдана. У всіх інших випадках набувати такий пристрій недоцільно.
  Адаптер бездротової мережі DWA-140 від компанії D-Link. Параметри та налаштування

  Висновок

  У цьому оглядовому матеріалі було розглянуто бездротової адаптер DWA-140 який розроблений компанією D-Link. У нього є своя ніші для реалізації комутації з бездротовою мережею просто відмінно підходить. До того ж він універсальний і може працювати в різних режимах, а підвищене значення коефіцієнта підсилення дозволяє істотно віддалятися від роутера. Саме за рахунок такого поєднання герой цього огляду знаходить широке застосування і досить часто використовується в складі обчислювальних систем.

  Популярі новини
  Загрузка...