Як прокачати екіпаж у World of Tanks: покрокова інструкція, опис гри

179 0 Новини високих технологій

Гра World of Tanks досі залишається популярною. Незважаючи на те, що за останні пару років онлайн проекту дещо зменшився, а гравці продовжують скаржитися на величезну кількість недоробок, новачки утримують гру на плаву. Але багато хто до цих пір не знають, як прокачати екіпаж у World of Tanks або якусь гілку краще вибрати.

Про гру

World of Tanks - багатокористувальницька онлайн-гра, яка стала відома у 2010 році. За 9 років змінилося багато чого, але розробники залишаються вірними заданому сеттингу і жанру. Не сильно змінився ігровий процес. У стандартних боях, як і раніше, беруть участь по 15 бойових машин з кожної сторони. В залежності від режимів, гравцям необхідно захистити базу, захопити її або просто перебити всіх суперників. Для успішних боїв важливо багато вміти і знати: прокачувати техніку, на якій у вас більше всього виходить грати, вибирати правильну позицію, стріляти в слабкі місця танка противника, а також грамотно прокачати екіпаж в World of Tanks. Як це зробити, розглянемо далі.
Як прокачати екіпаж у World of Tanks: покрокова інструкція, опис гри

Екіпаж

Це не менш важливий параметр в грі, нарівні з прокачуванням правильного обладнання та купівлею матеріалів. Кожен танкіст при цьому має свої обов'язки і вміння, які геймеру доведеться по ходу розвитку вибирати.

В бойову машину треба посадити:
 • командира;
 • навідника;
 • механіка-водія;
 • радиста;
 • заряджаючого.
 • Як вже згадувалося раніше, кожен з членів екіпажу відповідає за свої певні завдання. Командир відповідає за дальність виявлення ворожих танків. У той час як радист працює над дальністю зв'язку, допомагаючи союзникам побачити ворогів на міні-карті. Механік-водій управляє безпосередньо бойовою машиною. За зброю відповідає навідник і заряджаючий. Від першого залежить швидкість відомості гармати і повороту башти, від другого - швидкість перезарядки. Також варто знати, що деякі члени екіпажу можуть суміщати обов'язки. Наприклад, є танки, в яких можуть знаходитися тільки троє танкістів, але по суті завдань має бути п'ять. Відповідно, командир може не тільки працювати над дальністю виявлення противника, а й над швидкістю перезарядки. Є й такі танки, які необхідно помістити більше п'яти осіб. Наприклад, одного заряджаючого може не вистачати для того, щоб змінювати снаряди. І пам'ятайте, якщо в одному з слотів немає танкіста, гра не пустить вас воювати.

  Рівень екіпажу

  Як прокачати екіпаж у World of Tanks? Для цього достатньо багато і успішно грати. Кожен бій закінчується тим, що геймер, в залежності від своїх заслуг, отримує певну кількість досвіду. Він відходить безпосередньо бойовій машині і екіпажу. Таким чином на кілька відсотків поліпшуються вміння членів команди.
  Як прокачати екіпаж у World of Tanks: покрокова інструкція, опис гри
  Спочатку прокачування екіпажу складає 50 %. Відповідно, команда працює в пів сили. Якщо ви в кожному бою показує відмінний результат, екіпаж отримує більше експи, а значить, прокачування збільшується. Коли ви досягнете 100 %, це означатиме, що всі базові здібності танкістів максимальні. Танк стане помітно ефективніше.

  Є також ще один нюанс, що стосується командира. Прокачування командира екіпажу впливає на інших членів. Наприклад, спочатку він має 50 % «успішності», в той же час кожен його підлеглий одержує по 1 % за кожен 10 %. Тобто під кінець всі члени команди будуть мати 110 %, в той час як командир отримає 100 %.

  Прокачування екіпажу

  Якщо ви хочете зрозуміти, як прокачати екіпаж у World of Tanks без золота, тоді вам потрібно просто багато грати і стежити за результатами боїв. Але процес цей буде не найшвидший, оскільки вам потрібно буде прокачувати танкістів з 50 % або 75 %.
  Як прокачати екіпаж у World of Tanks: покрокова інструкція, опис гри
  У першому випадку вам не потрібно буде нічого витрачати, оскільки це прискорені бюджетні курси. Якщо ви відправите танкістів в Полкову школу, тоді вони прийдуть до вас із 75 %, але при цьому вам доведеться заплатити сріблом. Кожен член екіпажу обійдеться вам у 20 тисяч срібла. Як прокачати екіпаж у World of Tanks за золото? Для цього потрібно вибрати Танкову академію, після якої танкісти прийдуть до вас навчені на 100 %. У цьому випадку кожен член екіпажу обійдеться вам в 200 голди. Більшість професійних гравців відразу набувають стовідсотковий екіпаж, оскільки він значно відрізняється від слабшої команди.

  Переучування

  Як прокачати екіпаж у World of Tanks, ви знаєте, а що робити з уже наявною командою? Припустимо, ви використовували танкістів на танку 6 рівня, а потім отримали машину 7 рівня. Ви можете купити новий екіпаж, або пересадити попередній. Якщо команда була докачана до 100 %, на новій машині вона стане 90 % за срібло або 100 % знову-таки за голду.
  Як прокачати екіпаж у World of Tanks: покрокова інструкція, опис гри
  Також варто відзначити прокачування окремих танкістів. Наприклад, на танку 3 рівня у вас було троє членів екіпажу, а на наступну машину потрібно 4. При цьому ви хочете пересадити існуючу команду, щоб не витрачати час або гроші на прокачування. В цьому випадку вам доведеться докупити ще одного танкіста, а після прокачати його з допомогою Полкової школи чи Академії танкістів.

  Експрес прокачування

  Як швидко прокачати екіпаж у World of Tanks? Для цього потрібно, щоб бойова машина мала статус «Елітна», а команда була вже прокачано до 100 %. Елітним танк стає після того, як ви його повністю поліпшили, придбали всі компоненти, і перейшли на наступний рівень.
  Як прокачати екіпаж у World of Tanks: покрокова інструкція, опис гри
  В цьому випадку весь досвід після боїв буде йти тільки екіпажу. Для цього потрібно буде в ангарі поставити відповідну галочку на прискорену прокачування. В цьому випадку самий слабкий член екіпажу буде отримувати в два рази більше експи.
  Також є ще один спосіб: використовувати вільний досвід. Після кожного бою невеликий відсоток отриманого досвіду потрапляє в окрему «скарбничку». Таким чином у вас накопичується вільний досвід, який пізніше можна використовувати для поліпшення танків або екіпажу. Швидко прокачати екіпаж можна з допомогою преміум-аккаунта. Він дозволяє отримувати в два рази більше експи за бій. Також можна кататися на преміум-техніці, яка допомагає накопичити вільний досвід.

  Перкі

  Після того, як екіпаж буде повністю прокачаний, поруч з кожним із членів екіпажу з'явиться хрестик. Це означає, що у вас з'явилася можливість використовувати навички. Серед них є 4 загальні здібності, які можна вибрати для всіх: «Бойове братство», «Пожежогасіння», «Маскування» і «Ремонт». Що про них варто знати? «Бойове братство» ефективно тільки тоді, якщо покращено до 100 % і є у кожного члена команди. Інші ж навички можна прокачувати рандомно. Крім цих чотирьох, можна вибрати для кожного свої особливі навички. Наприклад, командир може мати «Шосте почуття», завдяки якому на екрані буде з'являтися лампочка, якщо вас помітили. Навичка «Майстер на всі руки» перетворює командира в універсального танкіста: якщо один з членів екіпажу виведений з ладу, командир замінить його.
  Як прокачати екіпаж у World of Tanks: покрокова інструкція, опис гри
  Пам'ятайте, що будь-яка навичка починає працювати, тільки якщо він прокачаний на 100 %. Тобто коли ви клікнули на хрестик і вибрали його, почнеться його поліпшення, але не робота.

  На прикладі: дві тактики

  Як прокачувати екіпаж у World of Tanks? Інструкція для всіх бойових машин практично так само, різниця може бути тільки в особливостях. Тому описати для кожного танка алгоритм дій непросто. До того ж прокачування екіпажу може залежати безпосередньо від бажання самого гравця. Найкраще зрозумілий цей процес на прикладі певного танка. Наприклад, як прокачати екіпаж T 3485 в World of Tanks. Це танк шостого рівня радянської гілки. У нього слабка броня корпусу, але міцна башта, що дозволяє використовувати потужне знаряддя. Можна використовувати два геймплея: маскування і огляд або атака. В залежності від обраного стилю гри, потрібно буде прокачувати команду цієї машини особливим способом. Як краще прокачати екіпаж Т3485 в World of Tanks, граючи активно? Рекомендується для командира вибрати «лампочку», а для решти екіпажу «Ремонт». Другим перком вибираємо «Бойове братство». Третім перком для командира потрібно вибрати «Ремонт», для навідника «Плавний поворот вежі», водієві потрібен «Плавний хід», радиста - «Радіоперехоплення», а заряжающему - «Безконтактну боеукладку». Цього вистачить, щоб бути досить активним в битві.
  Як прокачати екіпаж у World of Tanks: покрокова інструкція, опис гри
  Маскування і огляд - це досить пасивна гра. Першим перком командиру прокачуємо лампочку, а всім іншим «Маскування». Після вибираємо «Бойове братство». На третьому перке командиру даємо «Маскування», наводчику - «Плавний поворот вежі», водієві - «Король бездоріжжя», радиста - «Радіоперехоплення», а заряжающему - «Ремонт». Звичайно, прокачування екіпажу можете вибрати тільки ви самі. При цьому враховуйте свій стиль гри і пам'ятайте, що поліпшення займає якийсь час.

  Популярі новини
  Загрузка...