Безпровідний модем «Йота». Відгуки, порядок налаштування і технічні специфікації

159 0 Новини високих технологій

Дуже зручним засобом підключення до інтернету є бездротовий модем "Йота". Відгуки про це доступному комунікаційному обладнанні і його технічні специфікації будуть розглянуті в рамках даного огляду. Також буде наведено порядок налаштування такої точки доступу до Глобальної павутини на прикладі моделі YOTA 4G LTE.

Безпровідний модем «Йота». Відгуки, порядок налаштування і технічні специфікації

Спеціалізація. Рекомендації по використанню

Дана модель модему виготовляється на технологічних потужностях в Китаї під замовлення компанії "Йота". При цьому її програмне забезпечення може працювати лише з стільниковими мережами однойменного оператора. Це зручний засіб реалізації підключення до інтернету з мінімальними витратами і високою швидкістю. При цьому в межах великого населеного пункту або ж у відносній близькості від ретрансляційної вишки даного оператора достатньо внутрішньої антени. Якщо ж рівень сигналу вкрай низький, то без додаткових елементів не обійтися. У цьому випадку знадобиться зовнішня антена, яка комутується до порту CRC9. Тобто модем повинен бути оснащений таким портом для підключення зовнішніх пристроїв. Ну а в деяких, найбільш проблемних випадках можуть знадобитися ще й підсилювачі сигналу модему "Йота". Відгуки ж акцентують увагу на тому, що такий компонент навіть при віддаленості від вишки стільникового 25-27 кілометрів дозволяє створити стійку і високошвидкісне підключення до Глобальної павутини. Знову-таки, це додаткова друкована плата, яка монтується безпосередньо на зовнішній антені.

Тобто такий модем можна використовувати практично в будь-якій ситуації. Єдина умова - це наявність бездротової мережі даного стільникового оператора.

Комплектація. Її особливості

Відмінний список поставки має будь модем "Йота". Відгуки характеризують її як достатню. Тобто в неї включені всі необхідні компоненти для першого запуску такої точки доступу до Глобальної павутини. Після покупки новоспечений власник у своє розпорядження отримує наступне:
 • Модем.
 • Стартовий пакет з сім-карткою.
 • Керівництво користувача в паперовому виконанні і в короткому форматі.
 • Гарантійний талон.
 • Зовнішня антена і плата посилення не входять в базову комплектацію з тієї причини, що не у всіх випадках вони потрібні. Тому такі елементи необхідно купувати окремо.
  Безпровідний модем «Йота». Відгуки, порядок налаштування і технічні специфікації

  Основні характеристики

  Тепер розглянемо основні параметри даної модифікації модему "Йота 4G". Відгуки виділяють в першу чергу такі з них:
 • Підтримка всіх існуючих стандартів бездротового зв'язку, включаючи LTE.
 • Висока швидкість передачі інформації, яка може досягати 70 Мбіт/сек.
 • Комутація до ПК здійснюється з використанням проводового стандарту USB. Причому можна використовувати будь-порт його ревізії.
 • Наявність вбудованого накопичувача істотно спрощує процес налаштування.
 • Вбудований передавач Wi-Fi при підключенні до ПК або ж роутера дозволяє також створити ще і місцеву таку бездротову мережу.
 • Порядок налаштування. Основні етапи

  Дуже легко і просто налаштовується даний пристрій. В обов'язковому порядку це підтверджують відгуки. Модем "Йота" налаштовується таким чином:

 • Пристрій витягується з упаковки.
 • В його слот встановлює сім-картка зі стартового пакета оператора.
 • Знімається з роз'єму USB, захисний ковпачок і модем встановлюється в будь-який вільний порт персонального комп'ютера. Причому ПК повинен бути в увімкненому стані.
 • Після цього запуститься майстер інсталяції. На наступному етапі необхідно виконати його вказівки. В кінці встановляться драйвера на даний пристрій. При цьому немає необхідності перезавантажувати комп'ютер.
 • Також одночасно з цим буде встановлена спеціалізована утиліта від стільникового оператора. На наступному етапі запускаємо її і в контекстному інтерфейсі з допомогою кнопки "Підключити" встановлюємо з'єднання з інтернетом. Звертаємо меню даної утиліти.
 • Запускаємо браузер і починаємо працювати в інтернеті.
 • Безпровідний модем «Йота». Відгуки, порядок налаштування і технічні специфікації

  Вартість

  Як було раніше зазначено, що даний пристрій є дуже і дуже доступним. У деяких випадках його можна придбати за 900-1000 рублів. При цьому немає необхідності окремо купувати стартовий пакет. Ну і на додаток до цього у вказану вартість вже включено початковий трафік. Його обсяг становить 5 Гб. Тобто власник після придбання отримує готову точку доступу до інтернету. Найбільш оптимально підходить такий модем "Йота" для ноутбука. Відгуки при цьому вказують на те, що навіть в деяких випадках він може функціонувати в поєднанні з роутером. Для цього достатньо лише наявність необхідних драйверів в його прошивці.
  Безпровідний модем «Йота». Відгуки, порядок налаштування і технічні специфікації

  Відгуки

  Є один істотний мінус у вай-фай-модему "Йота". Відгуки акцентують увагу на тому, що такий пристрій може працювати лише в мережі однойменного оператора. Але цей мінус компенсується вкрай низькою його вартістю, відмінними параметрами, високою швидкістю надсилання інформації та максимально простим порядком налаштування. Це переваги героя даного огляду. До того ж можна оновити програмне забезпечення такої точки доступу і за рахунок цього вирішити питання прив'язки до обладнання компанії "Йота". Але в цьому випадку можуть бути певні проблеми, тому користувач робить маніпуляції на свій страх і ризик.
  Безпровідний модем «Йота». Відгуки, порядок налаштування і технічні специфікації

  Висновок

  У рамках даного матеріалу було розглянуто модем "Йота". Відгуки виділяють у нього наявність підтримки високошвидкісних стільникових мереж 4-го покоління. При цьому швидкість передачі інформації може досягати 70 Мбіт/сек. Це дуже доступний пристрій з низькою вартістю і відмінними технічними специфікаціями.

  Популярі новини
  Загрузка...