"Герої 3: Дихання смерті": проходження, опис ігри, системні вимоги, чит-коди

101 0 Новини високих технологій

Напевно, багато геймери старої школи із задоволенням згадують додаток "Герої-3: Дихання смерті". Проходження компанії подарувало чимало приємних моментів, дозволяючи зануритися в дивовижний, чарівний світ, де володарюють меч і магія. Так що гра цілком заслуговує того, щоб розповісти про неї докладніше.

Опис доповнення

Почнемо з того, що його реліз відбувся ще в 2000 році. Додаток суттєво збагатило вже існуючу і дуже добре прописану всесвіт. Почнемо з того, що воно є приквелом до оригінальній грі. Гравцеві належить битися в добре знайомому світі Енрот і на тому ж континенті – Антагарич. Гра розповідає про чотирьох героїв, які повинні битися з Сандро – безжалісним личем, готовим піти на будь-яку жорстокість, щоб заволодіти материком. Серед персонажів зустрічаються як абсолютно нові, так і добре знайомі люди, ельфи та інші розумні істоти.
"Герої 3: Дихання смерті": проходження, опис ігри, системні вимоги, чит-коди
Завдяки доповненню "Герої-3: Дихання смерті" проходження гри стало більш тривалим – з'явилася абсолютно нова кампанія, а також безліч окремих карт. Була доопрацьована схема оборони замку – з'явилася можливість обзавестися ровом, який завдавав шкоди ворожим солдатам, коли вони ступали в нього. Безліч інших дрібних нововведень зробили гру ще більш захоплюючою.

Системні вимоги

Приємно, що іграшка мала дуже невисокі системні вимоги навіть для свого часу.
"Герої 3: Дихання смерті": проходження, опис ігри, системні вимоги, чит-коди
Комп'ютер з процесором з частотою 133 МГЦ і 32 мегабайтами оперативної пам'яті цілком підтримував її. Та й місця на жорсткому диску вона займала небагато – всього 320 мегабайт, що було дуже актуально, якщо згадати обсяг вінчестерів на початку тисячоліття.

"Новий початок"

Починаємо проходження "Героїв меча і магії-3: Дихання смерті" з "Нового початку" – самої першої частини кампанії. Як і багато інших, вона складається з чотирьох місій. Головною героїнею стала чарівниця Джем, бореться проти некромантов. Необхідно добути три артефакту, власниками яких є могутні вороги. Тому досягти мети буде зовсім непросто. Але лише так можна створити потужний збірний артефакт, лякаючий живих мерців. Сильною стороною Джем є Магія Землі на рівні експерта, а також можливість перетворювати ельфів в грандэльфов – дійсно сильних стрільців, выкашивающих ворогів цілими пачками.

"Еліксир Життя"

Дивно простий фрагмент гри, також складається з чотирьох місій. Мабуть, найпростіша глава гри "Герої-3: Дихання смерті" – проходження не завдасть жодного клопоту.

"Герої 3: Дихання смерті": проходження, опис ігри, системні вимоги, чит-коди
Героєм став напівлюдина-полуэльф Джелу. Необхідно добути три артефакту і створити з них новий – "Еліксир життя". Потрібно лише перебити в першій місії всіх супротивників, а в наступних добути артефакти. Вороги серйозно поступаються герою, тому проблем не виникне навіть у новачка.

"Рубі і кромсай"

Набагато більш цікава і складна частина. Подорожувати доведеться з варваром Крегом Хеком. Головна мета – добути в чотирьох місіях чотири артефакту, з яких можна зібрати "Обладунки проклятого". Чарівник Сандро пропонує чималу нагороду за них. Зрозуміло, як і у місії з Джем, Сандро обдурить варвара, забере артефакти і зникне, щоб приступити до виконання власних планів. Розгніваний герой присягається за будь-яку ціну відшукати обманщика і страшно покарати його. Що ж, така можливість ще буде.

"Герої-3: подих смерті. Народження варвара"

Проходження цієї частини вибивається із загальної концепції – тут не чотири місії, а п'ять. Героєм став Йог – напівкровка, що народився в результаті союзу матері-джина і батька-варвара. Довго він вивчав науки у Бракадской академії, але радості від цього не отримував, воліючи магії удар мечем.
"Герої 3: Дихання смерті": проходження, опис ігри, системні вимоги, чит-коди
Тому, коли герцог Вінстон Борагус запропонував Йогу захоплююче пригода, той не задумуючись погодився. Тепер доведеться не тільки бігти від магів Бракады, які не хочуть, щоб присвячений в їх таємниці пішов від них, але і виконувати різні завдання від герцога. В цілому місії нескладні, головне – діяти швидко і рішуче. Інакше ворог накопичить чималі сили і зуміє завдати нищівної поразки герою.

"Сходження некроманта"

Тут належить грати саме за Сандро – персонажа, що об'єднує всі глави кампанії воєдино. Тут загинути можна лише на першому тижні, до першого отримання підкріплення. Адже у Сандро є потужні артефакти – "Накидка мертвого короля" (для перетворення загиблих ворогів в зомбі, вартою або навіть лічею) і Обладунок проклятого" (насилає на ворогів негативні чари). Тому всі чотири місії відрізняються простотою. Спочатку потрібно здобути перемогу над Этриком – колишнім вчителем. А потім воювати в Дейе, з часом поставивши його головою лорда Алариса – слухняного, як маріонетка.

"Нечистий альянс"

Найдовша частина гри. Доступною стає тільки після завершення попередніх п'яти фрагментів. Складається з цілої дюжини місій! Грати належить як Сандро, так і Джелу, Йогом, Джем і Крегом. Правда, всі навички вони розгублять, і доведеться прокачувати їх заново. Завдання непросте – належить збирати "Альянс Ангелів", захоплювати Дейю, битися з Сандро, який планує захопити цілий материк. Одним словом, нудьгувати точно не доведеться.

"Привид сили"

Остання частина гри, доступ до якої можна отримати, коли всі попередні вже пройдені. Містить чотири місії.
"Герої 3: Дихання смерті": проходження, опис ігри, системні вимоги, чит-коди
Хоча Сандро і втратив безцінні артефакти, він зумів вижити і зберіг хитрість. Завдяки їй він вирішує влаштувати війну в Энроте, послабивши його і взявши силою. Для цього вбиває чужими руками короля Ератії Ніколаса Грифонхарта, підмовляє демонів і лордів підземель виступити його союзниками у битві з розколотими внутрішніми міжусобицями могутнім королівством.

Коди до гри

Не всі гравці знають, що в грі "Герої-3: Дихання смерті" коди існують. Активувати їх можна, натиснувши при проходженні клавішу Tab і набравши відповідні чити. Наведемо перелік найбільш цікавих:
 • Nwcneo – підвищує рівень вибраного героя.
 • Nwcagents – додає в порожні слоти героя з 10 чорних лицарів.
 • Nwctrinity – додає в порожні слоти героя по 5 архангелів.
 • Nwclotsofguns – приносить всі бойові машини.
 • Nwcfollowthewhiterabbit – підвищує удачу.
 • Nwcwhatisthematrix – відкривають всю карту.
 • Nwctheconstruct – дає багато грошей і ресурсів.
 • Nwcthereisnospoon – відкриває всі заклинання і дає 999 мани.
 • Nwczion – будує у всіх містах всі доступні будівлі.
 • Відразу варто сказати – з чітами проходження "Героїв-3: Дихання смерті" стає менш захоплюючим. Але в складний момент вони можуть прийти на допомогу, запобігти поразки.

  Популярі новини
  Загрузка...