Lost Planet: проходження, опис ігри, системні вимоги

85 0 Новини високих технологій

Шутери від третьої особи - популярний жанр. Їх величезна кількість, тому конкуренція в цій сфері величезна. Щоб стати популярним, розробнику доводиться проробляти колосальну роботу над проектом. Притому треба догодити величезної кількості гравців з абсолютно різними запитами.

Про гру

Lost Planet - це серія ігор, перша частина якої вийшла ще в 2006 році. Наступна частина з'явилася у 2010-му, а через 3 роки вийшла фінальна серія. Якихось кардинальних відмінностей між іграми немає. Вони всі створені в жанрі динамічних шутерів. Гравець потрапляє на чужу планету, де йому потрібно вижити будь-якою ціною, а тому битися з самими дивними чудовиськами. Незважаючи на те що перша частина з'явилася ще в 2006 році, проходженням Lost Planet цікавилися тоді з-за якісної графіки. Розробникам вдалося відтворити небезпечну агресивне середовище з крутої атмосферою і автентичними жахливими істотами.

Перша серія

Проходження Lost Planet Extreme Condition стало доступним у 2006 році. Вже на наступний рік було зафіксовано більше мільйона проданих копій. Гра стала доступна на ігрових консолях і комп'ютері. В той час була досить вимогливою до системних характеристик ПК.
Lost Planet: проходження, опис ігри, системні вимоги
Щоб запустити гру на комп'ютері, потрібно було обзавестися процесором Intel Pentium 4 і могутніше, також потрібно було від 512 Мб оперативної пам'яті, відеокарта GeForce 6600 і потужніше з відеопам'яттю від 256 Мб. Займала гра близько 8 Гб. На ПК необхідно було встановити DirectX версії 9.0.

Історія і геймплей першої серії

Проходження гри Lost Planet починається з подій, які переносять геймера на чужу планету, оскільки на Землі стало неможливо існувати. Колонізація націлена на E. D. N. III. Це місце населяє раса Акрид, тому вчені відразу відмовляються від колонізації в цьому місці. Але лише на час. Через якийсь період вирішено повернутися, але вже з армією. Дослідження говорять про те, що Акриди існують завдяки тепловим датчикам. Відповідно, необхідно створити такий костюм, який був би здатний витримати важкі умови на планеті. Головним героєм став Уейн Холден. Він зі своїм батьком і групою військовослужбовців відправляються на вбивство величезного Акрида. Уейн в момент операції відокремлюється від угруповання і помічає, як вибухає костюм батька. Герой виявляється покинутим в снігах. Починаються 30 років анабіозу. Герой прокидається з практично повною амнезією. З цього моменту починаються події з досить несподіваними сюжетними поворотами. Проходження Lost Planet не найскладніше, якщо говорити про геймплеї. Геймеру потрібно керувати головним героєм. Він може перемикатися з першого на третє обличчя. Дослідити територію можна пішки або використовувати механізовані костюми. В ньому ж є важке озброєння, за допомогою якого можна битися з ворожими істотами.
Lost Planet: проходження, опис ігри, системні вимоги
В важкодоступні місця можна потрапити за допомогою гака. Для того щоб використовувати озброєння бронекостюма, потрібна теплова енергія. З-за того, що на планеті дуже холодно, підтримувати її стає неймовірно складно. Поповнювати енергію можна з допомогою вбивств ворогів або проходження певних точок.

Проходження першої частини

Що потрібно знати про проходження Lost Planet? Сюжет є, він непоганий, але щоб ніхто не помітив якихось похибок, вирішують подавати його дозовано. Тому головний герой втрачає пам'ять, а після анабіозу пам'ятає своє ім'я і бажання мстити за смерть батька. Для проходження знадобиться накопичувати теплову енергію. Ця субстанція знаходиться у Акридов, тому потрібно добувати в битві з ними. Чим більший ворог, тим більше герой отримає заряд енергії. Витрачається вона з приводу і без: під час використання бронекостюма, активації здібностей, отримання ушкоджень та регенерації, зброї та ін. Під час проходження можна використовувати різну зброю. Є серед них досить прості екземпляри, але можна зустріти дуже потужні гармати, наприклад, іонну. Використовувати можна і безгосподарні машини. Вони знаходяться в певних точках по всій ігровій карті. Ясна річ, спочатку вам будуть зустрічатися найпростіші моделі, але з часом їх кількість буде збільшуватися. Після ви будете шукати тільки саму броньовані, швидкісну і уворотливую. Під час проходження Lost Planet 1 зустрічаються самі різні супротивники, але майже всі з них - жителі планети. У перший час буде непросто перемагати їх, оскільки ви не будете розуміти їх слабких місць. Але потім почнете помічати вразливе черево, хвіст та інші частини тіла. Кожна місія призводить до боса. Спочатку це будуть трохи вдосконалені версії вже переможених вам противників. Але з часом вони стануть складніше і сильніше. Потрібно буде шукати підхід до кожного.
Якщо ви дуже ледачий геймер, по суті, можна перебігати або оббігати ворогів, оскільки суть місії - не перемогти противника, а пройти з однієї точки в іншу.

Графіка першої частини

Незважаючи на те що перша частина з'явилася в 2006 році, проходити її цікаво хоча б тому, що око радує графіка. Розробники попрацювали над якісною анімацією і героя, і його супротивників. До речі, останні виглядають особливо епічно і страхітливо.
Lost Planet: проходження, опис ігри, системні вимоги
Звичайно, є деякі проблеми з фізикою, наприклад, товщі снігу під ногами героя немає. Здається, що він пересувається по білосніжному підлозі. Але якби розробники реалізували снігові замети, то, швидше за все, рухи персонажів були б надто скутими.

Додаток

У 2008 році з'явився додаток Lost Planet: Colonies. Проходження його нічим не відрізнялося від проходження першої частини. Багато гравців вважають, що воно значно збагатило гру. І, мабуть, таке твердження можна вважати вірним. Геймери змогли вибирати сторону битв і виступити за Акридов. Також кілька нових режимів стали доступні в одиночці. Але найбільше зміни торкнулися мультиплеєра. Тому компаніям друзів дійсно стало чим зайнятися. Збільшили кількість режимів, а також додали нові цілі для досягнення.

Друга частина

Сіквел став доступний для проходження у 2010 році. Ця гра стала вимогливішими до систем користувачів. Для гри на мінімальній графіку можна було придбати процесор Intel Core 2 Duo або більш потужні моделі. Потрібно було від 2 Гб оперативної пам'яті і 13 Гб на диску. Для стерпною графіки можна було використовувати відеокарту GeForce 7800 і потужніше.
Lost Planet: проходження, опис ігри, системні вимоги
Щоб оцінити якість графіки і праця розробників на максимальних налаштуваннях, потрібно було використовувати систему з чотирьохядерним процесором і по можливості оперативною пам'яттю від 3 Гб. Необхідна була відеокарта GeForce серії 9800 і вище.

Історія другої частини

Проходження російською Lost Planet 2 починається через 12 років після подій, які сталися на вже знайомій геймеру планеті. Сніг розтанув, і тепер замість нього пустелі, а в місцях, де було прохолодніше, з'явилися непроглядные джунглі. Гравцеві знову належить зіткнутися з Акридами. Постійно доводиться перестрибувати з однієї сюжетної лінії на іншу. Бої проходять періодично на суші, під водою і навіть у космосі. Найцікавіше в історії - гра за різних персонажів. Тому говорити багато про сюжет в даному випадку не доводиться. В цей раз у гравця немає певної історії, з особистими переживаннями і цілями. Розробники вирішили, що раз вони випускають шутер, то головне в цій справі - розважити користувачів, а з якою історією і сенсом - зовсім не важливо.

Проходження другої частини

Багато можливості так і в цілому ігровий процес були взяті з першої частини. Тут досить багато вже знайомих речей. І взагалі друга частина на тлі першої здається якоюсь невиразною і більше схожа на додаток, ніж на нову самостійну частину. Тим не менш гравцеві знову доведеться битися з босами, досліджувати екстремальні місцевості, використовувати бронекостюмы і зброю. Головною зміною стало те, що гравець тепер не втрачає постійно теплову енергію. Зрозуміло, що це пов'язано з абсолютно протилежним кліматом. Під час проходження Lost Planet 2 герой буде витрачати енергію лише за рахунок використання зброї та бронекостюмов. Також варто пам'ятати про перманентно включених здібностях, які також витрачають заряд.
Lost Planet: проходження, опис ігри, системні вимоги
Не особливо зазнав змін і багатокористувацький режим. Проходження тут практично нічим не відрізняється від попередньої частини. Різниця лише в нових режимах. Багатьом гравцям сподобалося і введення розширеної налаштування персонажа. В цілому ж не має ніякого сенсу описувати покрокове проходження, оскільки його як такого тут не існує. Гравець переходить з локації на локацію, б'ється з персонажами і переходить на нову точку.
Все-таки багато в чому тут відчувається спрямованість на мультіплєєрний режим. Звичайно, одиночну кампанію хтось обов'язково пройде, але шутери подібного типу створені для гри по мережі в компанії друзів.

Третя частина

З якихось невідомих причин розробники вирішили, що краще третю частину зробити приквелом. Тому події цієї серії більше схожі з тими, про які йдеться у першій. Для того щоб почати проходження Lost Planet 3 необхідно використовувати систему на Intel Dual-Core Dual, з відеокартою GeForce 9800 і вище, 3 Гб оперативної пам'яті і 16 Гб вільного простору на диску. При цьому ви зможете запустити гру на мінімальних налаштуваннях.
Lost Planet: проходження, опис ігри, системні вимоги
Розробник ж рекомендує використовувати Intel Quad Core, GeForce GTX 460 або потужніший, 8 Гб оперативної пам'яті і все також 16 Гб вільного простору на ЖД.

Історія третьої частини

Мабуть шанувальники гри були незадоволені тим, що у другій частині їм довелося грати відразу за кількох персонажів, а сюжетна лінія практично відсутня. Інакше як пояснити те, що в третій частині знову з'являється головний герой, який отримав свою історію і переслідує свої цілі? Проходження Lost Planet 3 російською починається з того, що гравцеві показана та сама планета з першої частини задовго до історії Уейна. Вона покрита льодом, і перші колоністи тільки починають прибувати сюди. Одним з них став Джим, який бере участь у видобутку тієї самої енергії. Вона потрібна для підтримання життя на Землі. Герой працює не покладаючи рук, оскільки його чекає сім'я. Використовувати воєнізовані механізми тут не можна, оскільки їх ще не винайшли. Тому замість них працюють міхи-Риги. Вони не оснащені зброєю, а керують лише буром, клішень і зварювальним апаратом.
Lost Planet: проходження, опис ігри, системні вимоги
У третій частині також з'являється компанія NEVEC. Вона поки не промишляє ніякими жахливими речами, якими займалася в першій серії. Мета корпорації - працювати над сприятливими умовами на планеті, підтримувати життєзабезпечення жителів, добувати енергію і рятувати від погодних умов. Але тільки на перший погляд все виглядає таким доброзичливим. На ділі ж Джиму доведеться витратити багато сил, щоб добратися до істини.

Проходження третьої серії

Як це не прикро, але і в цей раз нічого особливого в проходженні Lost Planet 3 чекати не варто. Це все також шутер, але тепер з елементами RPG. Тепер є основні і другорядні завдання. Гравець може покращувати своє оснащення: апать скафандр, зброю або машину. Але для цього йому потрібно буде відшукати необхідні ресурси та інструменти. Але під час проходження все одно доведеться битися з Акридами. Правда, ніяких іонних гармат поки немає, тому гравець отримує в своє розпорядження ніж. Але благо цим наша зброя не обмежується. Буде доступний пістолет з нескінченними патронами, дробовик і пістолет.
Lost Planet: проходження, опис ігри, системні вимоги
Проходження гри Lost Planet 3 зміниться і тому, що поки немає бронекостюмов, які раніше вимагали енергії. Але теплова енергія і раніше видобувається, а значить, для неї розробники повинні були знайти застосування. У третій частині вона стала грошовою одиницею, за яку можна купувати відсутні елементи.

Популярі новини
Загрузка...