Найдешевший MacBook: характеристики, огляд і фото

104 0 Новини високих технологій

На сьогоднішній день найдешевший MacBook Air модельного ряду 2018 року з маркуванням MRE82 оцінений виробником в 1140 доларів (близько 75 тисяч рублів). Це досить висока вартість ноутбука за нинішніми мірками. При цьому у цій мобільного обчислювальної системи передові технічні специфікації і солідний запас продуктивності. Це переносний комп'ютер преміального рівня. Саме його специфікаціям і буде присвячений цей огляд.

Найдешевший MacBook: характеристики, огляд і фото

Модельний ряд виробника

Ноутбуки компанії Apple можна підрозділити на три великі групи. Найбільш продуктивними і найдорожчими за вартістю є обчислювальні системи серії MacBook Pro. Найдешевший з них 2018 року випуску коштує зараз 1400-1500 доларів (від 90 тисяч рублів). У цього пристрою найбільш просунуті специфікації та максимальне швидкодія. По суті це флагман модельного ряду. На сходинку нижче розташовуються пристрої лінійки MacBook. В цей характеристики більш «скромні», але і ціна відповідна. Ну і найбільш доступними в даному випадку є ноутбуки серії Air. Це найбільш бюджетні переносні персональні комп'ютери цього іменитого виробника. Але ось специфікації у них не настільки вже й істотно відрізняються від двох більш дорогих обчислювальних лінійок пристроїв. До того ж ціна у них істотно нижче.

Запас продуктивності у будь-якого такого персонального комп'ютера досить солідний і дозволяє найближчі 2-3 року вирішувати практично будь-які завдання. Тому такі мобільні обчислювальні системи досить тривалий час будуть все ще актуальними.

Комплектація

Перелік поставки MacBook Air моделі MRE82 включає такі елементи:
 • Ноутбук.
 • Керівництво користувача.
 • Зарядний пристрій.
 • Гарантійний талон.
 • Звичайно, в деяких випадках вам може не вистачити вільних портів у процесі роботи. Тому рекомендується придбати додатково спеціальні розгалужувачі. Це підвищити вартість такого ПК ще на сто доларів. Але за рахунок цього підвищиться рівень його функціональності. В іншому ж список поставки такої переносної обчислювальної системи яких-небудь нарікань не викликає.
  Найдешевший MacBook: характеристики, огляд і фото

  Дизайн

  Хоч це і найдешевший лінійки MacBook Air, але ергономіка у нього вище усіляких похвал. Це ж саме повною мірою стосується і дизайну. Будь-який комп'ютер компанії Apple за замовчуванням є таким, на який орієнтуються всі інші виробники у світі. Тому цей пристрій можна вважати еталонним. У нього мініатюрні рамки навколо екрану. Великий і зручний тачпад. Клавіатура, в свою чергу, продумана до дрібниць, і на ній дуже зручно працювати. При цьому пристрій досить легке і з тривалим часом автономної роботи. Також його корпус виготовлений з алюмінію. Тобто електронні компоненти ноутбука досить якісно захищені.

  Найдешевший MacBook: характеристики, огляд і фото

  Основні параметри

  Найдешевший MacBook 2018 року випуску базується на центральному процесорі Core i5 моделі 8210Y. Цей чіп обладнаний двома фізичними блоками обробки коду. На рівні системного програмного забезпечення він може обробляти до чотирьох потоків даних. Його тактова частота може змінюватися в межах від 16 до 36 ГГц залежно від ступеня складності розв'язуваної задачі на поточний момент. Кількість ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті в базовій модифікації ноутбука складає 8 Гб. Більш просунута версія, в свою чергу, оснащується вже 16 Гб оперативної пам'яті. Базовий розмір дискового накопичувача дорівнює 128 Гб. Але є також і модифікації таких переносних комп'ютерів, розмір жорсткого диска в яких може становити 15 Тб.
  Найдешевший MacBook: характеристики, огляд і фото

  Графічна підсистема

  Діагональ екрана у найбільш доступного ноутбука компанії Apple становить 133". Його роздільна здатність становить 2560 x 1600. Тип використовуваної в даному обчислювальному пристрої матриці – IPS. Тобто кольору на такому екрані будуть насиченими, а кути огляду – максимальними. Єдиний недолік такого екрану – це можливе спотворення чорного кольору, який за певних обставин може перетворитися в сірий.
  В якості графічного прискорювача в такому ПК використовується вбудована відеокарта UHD Graphics моделі 617 яка розроблена компанією Intel. Вона входить до складу центрального процесора. У процесі роботи вона резервує частину системного ОЗП, максимальний розмір якого не перевищує 1 Гб.
  Найдешевший MacBook: характеристики, огляд і фото

  Програмне забезпечення

  Найдешевший Apple MacBook працює на найбільш свіжої версії операційної системи MacOS. Також найближчі три роки цей ПК буде отримувати оновлення. Причому не тільки системного софта, але і прикладних програм. Тобто це обчислювальний пристрій буде актуальні ще як мінімум три роки. І навіть після цього вона не настільки вже й сильно застаріє.

  Автономність

  У версіях 2011-2012 років використовувалася в MacBook АКБ A1406. Найдешевший ноутбук 2018 року оснащений батареєю на 503 Вт*ч. Більш ранні ж ПК оснащувалися акумулятором на 468 В*год. Тому час автономної роботи збільшилася з 8 до 12 годин. Тобто новий такий ПК на одній зарядці батареї може функціонувати до дванадцяти годин.
  Найдешевший MacBook: характеристики, огляд і фото

  Ціна

  Найдешевший MacBook Air даної моделі оцінений в 1140 доларів в базовій конфігурації. Якщо ж купувати більш просунуте пристрій, то вартість буде ще вище. Також при придбанні такої переносної обчислювальної системи ще потрібно враховувати і той факт, що необхідно додатково придбати різні перехідники. Без них функціональність такого комп'ютера буде істотно нижче. А це, в свою чергу, ще на 100 доларів підвищує вартість такого ноутбука.

  Думка користувачів

  Єдиний недолік даного комп'ютера – це висока вартість. Але ноутбук преміального рівня за замовчуванням не може бути доступним обчислювальним пристроєм. Також умовним мінусом деякі користувачі називають скорочений набір комунікаційних портів. Але якщо купити додатково набір перехідників, то і це питання можна вирішити. До плюсів переносного ПК можна віднести високу швидкодію, тривалий час автономної роботи, актуальну версію програмного забезпечення і надійність.
  Найдешевший MacBook: характеристики, огляд і фото

  Висновок

  У даному огляді було розглянуто найдешевший лінійки MacBook Air 2018 року випуску - MRE82. Хоч це і базова обчислювальна система, але у неї швидкодія знаходиться на досить рівні. І такий комп'ютер буде ще довгий час актуальним. Тобто це дійне капіталовкладення, яке себе в будь-якому випадку виправдовує. Тому його покупка цілком виправдана.

  Популярі новини
  Загрузка...