Топ ігор 2005 року випуску

253 0 Новини високих технологій

У статті представлено кілька ігор, що вийшли в 2005 році, які стали культовими, їх можна порадити геймеру зараз або, як мінімум, вони добре продавалися в момент релізу. У топ ігор 2005 року увійшли проекти, випущені для персональних комп'ютерів.

1. Call of Duty 2

Друга частина стала продовженням першого CoD, який вийшов у 2003 році. Шутер від першої особи продовжує розповідь про події Другої світової війни. За основу беруться історію трьох солдатів - з радянської, американської і британської армій. Під час проходження сюжету місії переміщуються між бойовими битвами і сторонами, з-за чого можна розглянути операції і бої з різних ракурсів і позицій. Гравцеві належить взяти участь в битві за Сталінград, в операціях в Північній Африці, стати учасником легендарної висадки в Нормандії за американського солдата. В цілому більшість частин серії Call of Duty можна вносити в топ ігор на ПК з 2000 по 2005 рік. Однозначно рекомендується до проходження навіть у 2019 році.

2. Battlefield 2

Вічний конкурент шутера CoD, їх боротьба в жанрі триває донині, але на полі мультиплеєрних битв. У топ ігор 2005 року даний проект потрапив не просто так. Вже в той час серія Battlefield пропонувала гравцеві величезні простору для бойових дій. Великі карти, транспорт, багато видів зброї і класів. До жаль, хороша гра тільки в мережевих баталіях, оскільки осудною сюжетної кампанії тут немає. По цьому пункту шутер програє CoD.

3. NFS Mos Wanted

Наступний представник топ-10 ігор на ПК з 2005 року - це легендарна гоночна серія. Після вкрай успішних гонок по нічному місту в двох частинах розробники вирішили дещо відійти від концепції і поєднати її з забутими механіками. В результаті ніч змінилася на день, до автопарку додалися потужні суперкари, а також на вулицях міста стало вкрай неспокійно - ганяти тепер заважають поліцейські. Саме із-за погонь з копами дана гонка стала дуже популярною, тому й потрапила у всі списки і рейтинги в якості зразкового проекту.

Топ ігор 2005 року випуску

4. Splinter Cell: Chaos Theory

Цей представник топ-10 ігор на ПК 2005 року представляє собою стелс-екшен від третьої особи. Дана гра продовжує успішні напрацювання оригінальної частини - різноманітні місії, варіативність їх проходження, а також сюжет. З історії таємний агент Сем Фішер повинен встряти в конфлікт США та Північної Кореї, щоб запобігти війні. У Chaos Theory додалося більше можливостей тихих вбивств, місць для маскування. Перед виїздом на завдання доводиться планувати дії. Якщо грати на високому рівні складності, то дана частина Spilnter Cell зможе спантеличити навіть майстри жанру стелс.
Топ ігор 2005 року випуску

5. Sid meier's Civilization IV

Відійдемо убік від динамічних екшенів і продовжимо топ ігор 2005 року покрокової стратегією. У глобальної "Цивілізації" тих років добре буквально все: баланс сторін, механіки розвитку, варіативність ведення політики і так далі. Гра примітна тим, що в ній змінюються епохи, що сильно впливає на загальний стан справ на карті, технології, культуру та інше. Civilization IV дозволяє створити модель абсолютно будь-якої держави, релігії, форми правління.

Гравець може вибрати мирний шлях і розпочати торгівлю/дружбу з сусідніми державами. Це дозволить сконцентруватися на розвитку технологій, а не війнах. З іншого боку, ніхто не заважає побудувати криваву державу і нападати на всіх супротивників, але і такий шлях може привести до провалу, оскільки гра не прощає бездумні дії. В кінцевому підсумку ваша країна може залишитися без союзників, а згодом буде поглинена ворогами. Також варто відзначити відмінний мультиплеер, який також вплинув на потрапляння гри в топ-102005 року.
Топ ігор 2005 року випуску

6. Fahrenheit

Родоначальник жанру інтерактивного кіно. У грі належить взяти участь в житті Лукаса Кейна, який виявився втягнутий в дуже дивні події. Сюжет починається в туалеті закусочної, а головний герой приходить в себе з закривавленим ножем у руці. Персонаж нічого не пам'ятає, а що відбувається навколо, не дає відповідей, а лише підкидає зайві питання. Геймплей постійно змінюється. Вам належить пограти за кількох персонажів паралельно і подивитися на історію з різних ракурсів. В кінцевому підсумку сюжетні лінії всіх персонажів переплетуться.

7. FEAR

Хоррор-шутер FEAR відрізняється від інших не тільки атмосферою і цікавою містичною історією, але і чудовою фізикою стрільби і предметів. Хоча дія в більшій мірі проходить в закритих офісних приміщеннях, навіть спостерігати за перестрілками дуже цікаво. Уповільнення часу тільки покращує ефект - всюди кружляють офісні приналежності, вибухають гранати, перевертаються столи і так далі. Навіть за ефекти і атмосферу гра гідна попадання в топ ігор на ПК в 2005 році.
Топ ігор 2005 року випуску

8. SWAT 4

Даний шутер від першої особи схожий з попередньою грою за зовнішнім виглядом і механіки стрільби. Проте тематика тут кардинально відрізняється. В SWAT 4 гравець виступає в ролі спецназівця. Разом із загоном вашому персонажу належить виконувати місії різної складності. В одиночній кампанії 16 завдань - від захоплення звичайній закусочній до терористичних актів. Або суворо дотримуйтесь інструкції начальника, або самі командуйте своїм загоном. Але пам'ятайте, що будь-яке неправильне дію призведе до фатальних наслідків.
Топ ігор 2005 року випуску

9. Resident Evil 4

У цього екшену не краща доля на персональних комп'ютерах через "кривого" управління - при ходьбі і стрільби не використовується мишка. Незважаючи на таке технічне виконання, гра затягує своєю жахливою атмосферою, продовженням історії Resident Evil з попередніх частин. В ролі таємного агента Леона Кеннеді гравець розслідує справу про біологічну зброю, яке перетворило Землю в будинок для зомбі.

10. GTA San Andreas

І останній представник топа ігор 2005 року на ПК. Дана гра не потребує представлення. Досі San Andreas вважається однією з кращих частин серії, а також відмінною грою в цілому. 3 великих міста, цікава і атмосферна історія, безліч побічних варіантів активності чекають вас, якщо ви вирішите відвідати штат Сан-Андреас!

Популярі новини
Загрузка...