Найбільш затребувані чіти для GTA SA: список, опис, категорії

211 0 Новини високих технологій

Grand Theft Auto: San Andreas – одна з найвідоміших ігор, яка не втрачає своєї популярності навіть майже через 13 років після виходу. Якщо ви вирішили знову зіграти в даний шедевр, то веселіше всього зробити це з використанням чіт-кодів, які дадуть величезну перевагу перед NPC. У нашій статті ви знайдете список найпопулярніших читів для GTA SA, а також їх докладний опис. Всі коди були неодноразово перевірені в грі, так що можете не сумніватися в їх працездатності.

Як отримати безкоштовне зброю в GTA SA?

Багато людей, які проходили GTA San Andreas, стикалися з однією і тією ж проблемою – на початкових етапах гри практично неможливо знайти гарне зброю і патрони. У магазинах подібний товар коштує цілий стан, а ті патрони, які випадають з трупів вбитих ворогів, витрачаються досить швидко. Звичайно ж, можна досліджувати Лос-Сантос вздовж і впоперек, щоб знайти схованки з найбільш смертоносними видами зброї, однак ми радимо вчинити інакше – ввести один з трьох чіт-кодів, які дадуть вам доступ до додаткових наборів:
Найбільш затребувані чіти для GTA SA: список, опис, категорії
 • LXGIWYL – перший набір, який найбільше підходить любителям.
 • KJKSZPJ – другий пак зброї, відповідний професійним кілерам.
 • UZUMYMW – третій набір зброї, який будуть використовувати тільки психи.
 • Якщо ж вас турбує вічна нестача набоїв, то можете ввести таку комбінацію клавіш – WANRLTW. Подібний чит дозволить вам назавжди забути про те, що патрони колись можуть закінчитися. Крім того, приємним бонусом є відсутність перезарядки. Особливо кумедно спостерігати, випускаючи ракети з RPG або стріляючи з двох обрізів.

  Чити на здоров'я і гроші в GTA San Andreas

  Якщо вам набридло весь час заробляти гроші в грі для того, щоб придбати будинок або модифікації для машини, то ви можете використовувати чіт-код для GTA SA, який миттєво додасть вам 250 тисяч доларів, а також відновить показник здоров'я і броні. Просто введіть на своїй клавіатурі кодове слово – HESOYAM, після чого можете сміливо витрачати гроші, як заманеться. До речі, подібний код можна вводити скільки завгодно раз, тому не соромтеся забити свій гаманець до відмови і побачити заповітні дев'ятки в правому верхньому куті екрану.
  Найбільш затребувані чіти для GTA SA: список, опис, категорії
  Однак постійно вводити код на броню і життя – далеко не комільфо, особливо якщо мова йде про перестрілку з поліцейськими або ворожої бандою. Щоб ваше здоров'я завжди залишалося на рівні 100 %, використовуйте чит-код BAGUVIX. Проте варто згадати, що він не дає абсолютного безсмертя. Вас може вбити падіння з великої висоти, удар або наїзд з допомогою транспорту, вогонь і деякі інші фактори. Тому все-таки час від часу поглядайте на свою смугу здоров'я і не забувайте вчасно годувати Сиджея.

  Як підвищити або знизити рівень розшуку

  Що найвеселіше робити в GTA San Andreas? Правильно, тікати від поліції або вступати з ними в перестрілку. Однак у деяких випадках підвищити рівень розшуку стає досить проблематично. Тому майте на увазі кілька читів для GTA SA, які покликані підвищити або знизити вороже ставлення поліції по відношенню до головного героя:

  Найбільш затребувані чіти для GTA SA: список, опис, категорії
 • LJSPQK – підвищити рівень злочинності до максимальної позначки (6 зірок).
 • ASNAEB – повністю очистити рівень розшуку Карла Джонсона.
 • OSRBLHH – підвищити поточний рівень злочинності на дві зірки.
 • AEZAKMI – поліція повністю ігнорує ваші злочину.
 • Останній чит-код заслуговує особливої уваги. Навіть якщо за вами буде полювати армія на танках і винищувачах, то ви зможете примусити їх схаменутися, ввівши даний чит. Після цього можете робити з військовими або правоохоронцями що заманеться – угоните їх транспорт, пристрельте або избейте їх товаришів. Відтепер жоден охоронець закону не зробить вам нічого поганого.

  Кілька чітів на транспорт для GTA SA

  Чити на машини і повітряний транспорт завжди користувалися величезною популярністю серед гравців. Справа навіть не в тому, що іноді просто не вдається знайти в глушині жодного засобу пересування і доводиться бігти пішки. Просто деякі з видів транспорту можуть бути доступні лише в певних місіях – адже так хочеться покататися на них по місту! З чіт-кодами це цілком можливо:
  Найбільш затребувані чіти для GTA SA: список, опис, категорії
 • AIWPRTON – справжній армійський танк, який стріляє на ЛКМ;
 • JUMPJET – винищувач, який можна знайти тільки на військовій базі;
 • KGGGDKP – машина-амфібія, доступна виключно під час гонок;
 • AGBDLCID – величезний джип Monster з повним приводом (натиснути пробіл);
 • CQZIJMB – гоночна машина, доступна тільки під час змагань.
 • Якщо ж звичайний транспорт вам не по душі, то можете отримати безкоштовний ракетний ранець, який відкривається ближче до фіналу гри. Для цього введіть на клавіатурі комбінацію клавіш – ROCKETMAN або YECGAA. Якщо ви хочете стріляти з джет-пака, то заздалегідь візьміть в руки напівавтоматичну зброю. Після цього ви зможете літати по всьому місту і знищувати ворогів з повітря.

  Що таке чит-моди для GTA SA і де їх взяти

  Найбільш затребувані чіти для GTA SA: список, опис, категорії
  Якщо звичайних читів, передбачених розробниками, вам здалося недостатньо, то ви можете завантажити сторонні програми, які розширюють геймплейні можливості гри і роблять з головного героя практично бога. Яскравим прикладом є програма s0beit, в якій є безліч функцій і зручне меню для їх використання. Крім того, є різні читерські модифікації, додають у GTA нову зброю або транспорт, які значно перевершують за характеристиками стандартні варіанти. Проте обов'язково дотримуйтесь інструкції під час їх встановлення, щоб не зламати гру.

  Відеоролик і висновок

  Найбільш затребувані чіти для GTA SA: список, опис, категорії
  Як бачите, існує досить багато кодів і читів для GTA SA, які значно спрощують ігровий процес і непогано розважають геймера. Якщо інформації з нашої статті недостатньо, то рекомендуємо подивитися невеликий відеоролик, в якому ви знайдете докладний огляд найбільш корисних читів для GTA San Andreas. Бажаємо вам приємного перегляду і захоплюючої гри!

  Популярі новини
  Загрузка...