Як зробити візитку в ілюстратора своїми силами

130 0 Новини високих технологій

У сучасному діловому світі складно уявити собі повноцінну роботу без використання рекламних матеріалів. Обмін, розповсюдження необхідної інформації – це спосіб просування продукції на маркетинговому ринку, варіант завоювання нових клієнтів.

Як зробити візитку

Як зробити візитку в ілюстратора своїми силами
Сучасні ділові відносини передбачають обмін інформацією, для цього і були придумані візитні картки. На них можна вказати досить багато корисної інформації, включаючи відомості про самої компанії, специфіку її діяльності, а також адресу фірми, її телефони. Поговоримо про те, як зробити макет в ілюстратора великого розміру. Для друку необхідно спочатку продумати дизайн, підібрати для неї щільний картон або дизайнерський папір, доповнити її оригінальними деталями, виконати ламінування .


Велика частина візиток застосовується у світі бізнесу. Вони підходять для ділових людей, їх замовляють представники магазинів, салонів краси, кафе, сантехніки. Є й особисті картки, які замовляють практикуючі нотаріуси, лікарі, фотографи, психологи і т. д. При врученні її клієнтові, можна надати йому всю необхідну інформацію і залишити йому телефон "на довгу пам'ять". Спробуємо з'ясувати, як зробити макет візитки в ілюстратора. Спочатку необхідно створити для неї робочу область. Потрібні blida (вильоти), а також правильні розміри (за замовчуванням 90 на 50 мм).
Як зробити візитку в ілюстратора своїми силами
Меж шириною 4 мм буде достатньо для будь друкарні. "Ілюстратор" являє собою програму, в якій у растрової графіки може бути різне дозвіл. Розмірковуючи про те, як зробити візитку в "Ілюстратора", зазначимо, що він здатний відображати імпортовану графіку в реальному співвідношенні до робочої області. Для початку потрібно зробити фон візитки. Поки ми говоримо про те, як зробити візитку в "Ілюстратора", зауважимо, що є кілька правил їх створення:


 • Дозвіл документа краще поставити не менше 300 dpi.
 • Краще всього використовувати профіль CMYK - він найбільш точно передає кольори.
 • Створення графічного зображення

  Як зробити візитку в ілюстратора з текстом певного шрифту? Для цього відкриваємо File - Place, знаходимо задній фон Background. Його розміщуємо по центру, потім блокуємо. Для підбору шрифту використовуємо панель Characters. При бажанні допустима регулювання розміру, відстані між літерами. Напис розгортається, переводиться в криві Type - Create Outlines. Далі обираємо об'єкти, логотип, фігури, з'єднуємо їх у складну фігуру: Object - Compound Path – Make. Якщо в ході роботи з'являються зайві групи, для позбавлення від них використовуємо Object – Ungroup. З'являється векторний об'єкт, в якому є фігури і логотип, його можна заливати певною текстурою.
  Як зробити візитку в ілюстратора своїми силами

  Підведемо підсумки

  Аналізуючи, як зробити візитку в "Ілюстратора", зазначимо, що впоратися з подібним завданням може будь-який користувач ПК середнього рівня. Готовий макет можна роздрукувати на кольоровому принтері, заощадивши час і грошові ресурси. В даний час візитки є обов'язковим атрибутом будь-якої ділової людини, свідчать про його бажання встановлювати взаємовідносини з партнерами по бізнесу. Саме тому важливо продумувати кожен елемент картки, вносити в неї максимальний обсяг корисної інформації, приділяти увагу дизайну.

  Популярі новини
  Загрузка...