Як змінити пошту в Apple ID: поради та підказки

163 0 Новини високих технологій

Для того, щоб повноцінно працювати з налаштуваннями, додатками і доступними можливостями пристроїв від компанії Apple, необхідно в першу чергу завести "яблучний" профіль. Він називається Apple ID. Обліковий запис нагоді кожному власнику "яблучного" девайса. Без неї працювати з iOS і MacOS проблематично. Сьогодні ми з'ясуємо, як змінити пошту в Apple ID. Наскільки це успішна затія? Як звільнити e-mail, прив'язаний до "яблучного" профілю?

Як змінити пошту в Apple ID: поради та підказки

Право на коригування

Чи можна змінити електронну пошту в Apple ID? Спочатку реєстрація "яблучного" профілю здійснюється на конкретний e-mail. Він буде використовуватися при авторизації в системі. Тим не менш, при необхідності користувач може в будь-який момент змінити і використовується електронний ящик, і пароль від "Епл Айді". Головне знати, як діяти в тому чи іншому випадку.

Методи розв'язання задачі

Потрібно змінити адресу пошти у Apple ID? Тоді варто в першу чергу вибрати, яким саме чином проводити відповідну операцію. Її можна провести через:
 • веб-інтерфейс;
 • "АйТюнс";
 • мобільний інтерфейс.
 • Як саме діяти, кожен повинен вирішити для себе самостійно. Принципової різниці у використанні запропонованих методів зміни адреси пошти Apple ID.


  Як змінити пошту в Apple ID: поради та підказки

  Веб-сайт

  Самий простий і швидкий спосіб вирішення поставленого завдання - це робота з офіційною сторінкою "Епл Айді". З її допомогою можна досить швидко здійснити управління "яблучної" обліковим записом. Нічого скрутного в цьому немає. Головне знати, де шукати відповідні розділи. Як змінити пошту в Apple ID? Для реалізації поставленої задачі юзеру рекомендується зробити наступне:
 • Відкрити в будь-якому веб-браузері сервіс управління Apple ID.
 • Здійснити вхід в свою "яблучну" анкету.
 • Зайти в розділ "Управління".
 • Клацнути по кнопці з написом "Зміна" близько розділу, де показаний адресу електронної пошти. Він знаходиться в блоці "Безпека".
 • Тепер потрібно вказати новий електронний ящик, а також зберегти введені зміни. Всього кілька хвилин - і справу зроблено. Відтепер "яблучний" ідентифікатор змінено.


  Мобільний пристрій

  А можна впоратися з подібною операцією інакше. Наприклад, через мобільний пристрій, з яким планується працювати в майбутньому. В цьому випадку доведеться дотримуватися раніше зазначеного керівництва. Тільки всі дії потрібно здійснювати не в звичайному, а в мобільному браузері. Наприклад, в Safari. Цей прийом зустрічається на практиці не надто часто. Він вважається незручним. Тому використовується у вигляді винятку.
  Як змінити пошту в Apple ID: поради та підказки

  Додаток в допомогу

  Як змінити пошту в Apple ID? Останній доступний прийом - це використання спеціалізованого додатку. Воно називається iTunes. Дана утиліта безкоштовна, вона знайома кожному власнику девайса від Apple. Керівництво по коригуванню електронної скриньки таким шляхом буде виглядати приблизно наступним чином:
 • Зайти в iTunes, попередньо підключившись до інтернету. Без Мережі впоратися з поставленим завданням ніяк не вийде.
 • Здійснити авторизацію в своєму Apple ID через відповідну програму. Перед цим його рекомендується оновити.
 • Вибрати обліковий запис, яку хочеться відкоригувати.
 • Перейти шляхом "Управління профілем" - "Безпека".
 • Все, що залишиться після цього - знайти поле e-mail, а потім вказати в ньому новий ящик. Збереження відповідних змін призведуть до зміни "яблучного" ідентифікатора.

  Про даних при зміні пошти

  Ми з'ясували, як змінити пошту в Apple ID. А які наслідки такої операції? За дані, настройки і додатки, прив'язані до "яблучної" анкеті можна не боятися. Вони залишаться в цілості й схоронності. Все, що зміниться - пошта, використовувана для входу в систему. Якщо хочеться отримати "чистий" Apple ID, краще відразу реєструвати новий профіль. Аккаунт буде прив'язаний до іншого електронною адресою. Процедура реєстрації займає всього кілька хвилин.

  Популярі новини
  Загрузка...