Персонаж Таня «Мортал Комбат»

108 0 Новини високих технологій

Багатьом геймерам знайома серія ігор Mortal Kombat. Більшості вони полюбилися за дуже високий рівень насильства. Крім того, противника можна жорстоко добити, скориставшись певними кнопками. Сьогодні до уваги любителів файтинга представлена величезна лінійка ігор. У четвертій частині Mortal Kombat, яка вийшла в кінці 1998 року, можна пограти новим негативним персонажем. Про те, хто така Таня «Мортал Комбат 4», ви дізнаєтеся з цієї статті.

Знайомство з персонажем

Таня в «Мортал Комбат» є вигаданим жіночим негативним героєм. Вперше цей персонаж з'явився у четвертій серії. За сюжетом спочатку гри вона вважається хорошою, оскільки, будучи дочкою посла Эдении, виручає біженців з інших світів, а саме Шиннок і Куан Чі. Однак, допустивши їх в Эданию, Таня таким чином вчинила зраду щодо свого світу.


Тим не менш, подібні вчинки вона виправдовує сильним інстинктом самозбереження. Таня, як ми бачимо, є оппортунисткой, здатної за владу або свою безпеку допомогти кожному. За зраду Таню оголосили в розшук, в результаті чого вона була змушена покинути Эдению і втекти у Зовнішній Світ.
Персонаж Таня «Мортал Комбат»

Трохи історії

Згідно з легендою, Таня жила в Эдении. З тих пір, як його приєднали до зовнішнього світу Шао Кана, кожному жителю довелося боротися за свою свободу. Звичайно, Таня є досить спритним і вмілим бійцем. Однак до своєї мети вона йде більш витонченим способом. У «Мортал Комбат Х» вона знаходить собі союзників, а саме Рейну і свергнутую правительку зовнішнього світу Милину. З Рейном Таня повертає її на трон, а та, в свою чергу, дає свободу Эдении.


Якими навичками володіє?

Таня вважається найбільш завантаженим персонажем в Mortal Kombat X. Цей негативний герой прекрасно володіє магією і дипломатією. Судячи з численних відгуків геймерів, Таня є досить хорошим противником. В бою користується різними акробатичними трюками. За її спритністю і гнучкістю приємно спостерігати. Атакувати ворога вона може в будь-який момент. При цьому героїня може застосовувати магію, а саме магічні снаряди, які дають їй невидимість. Таня може застрибнути противнику на шию, а потім в сидячому положенні зробити повний оборот. У результаті вдало проведеного боунбрэкера у суперника буде згорнута шия.
Персонаж Таня «Мортал Комбат»

На закінчення

Гра «Мортал Комбат» інтенсивно розвивається. У 2007 році увазі геймерів була представлена нова серія Mortal Kombat: Armageddon. У цій грі Тані немає. Згідно з проведеним у 2013 році опитуванням, 50 персонажів франшизи їй дісталося 34 місце.

Популярі новини
Загрузка...