Додатки на Android для чорного списку: огляд кращих

199 0 Новини високих технологій

Нікому не подобається, коли його турбують незнайомі люди. А в наше століття мобільних гаджетів таке може статися де завгодно: на природі, в офісі, під час вечері і навіть в душі. Рекламні агенти постійно дістають своїми пропозиціями, компанії – бонусами і знижками, ну а колектори – це взагалі окрема каста недоброзичливців. В цьому випадку в якості панацеї виступають спеціальні програми на Android для чорного списку. Таких немало на просторах інтернету, але далеко не кожна програма гідно справляється з поставленим завданням. Тому багато користувачів задають собі питання: «А який додаток на Android для чорного списку краще?». На нього ми й спробуємо відповісти за допомогою нашої статті.


Популярні утиліти для блокування небажаних дзвінків

Отже, пропонуємо ознайомитися з переліком кращих додатків на Android для чорного списку, куди увійшли найбільш затребувані утиліти, які відзначилися хорошими відгуками користувачів. Всі нижчеописані продукти можна знайти на «Гугл Плее», так що проблем з ознайомленням виникнути не повинно.

Call Blocker Free

Це одна з найпопулярніших програм на Android для чорного списку російською мовою. Програма дозволяє анулювати не тільки небажані дзвінки від інших абонентів, але і СМС. Також варто відзначити, що утиліта практично не споживає системні ресурси, що для власників старих і бюджетних гаджетів важливий момент при виборі софту.


Додатки на Android для чорного списку: огляд кращих
Налаштування програми досить гнучкі. Можна організувати показ повідомлень про дзвінки та СМС і вибрати способи блокування: роз'єднання, відключення звуку, відповідне повідомлення (для білого списку) і переклад в голосову пошту. Додаток на Android для чорного списку Call Blocker Free має простий і зрозумілий інтерфейс (злегка розбавлений рекламою), який легко освоїть будь-який користувач, мало-мальськи знайомий з цією платформою. Розробник також пропонує Pro-версію з помітно розширеним функціоналом. Але для рядового користувача можливостей Free-рішення вистачить з головою.

«Чорний список» (розробник Vlad Lee)

Назва програми «Чорний список» (для «Андроїда») говорить саме за себе. Утиліта дозволяє блокувати небажані дзвінки та СМС-повідомлення. Окремо варто відзначити пристойну швидкість роботи софта. Програма вмить перехоплює дзвінки і далі діє за обраним користувачем сценарієм. Тобто ніяких «полугудков» у момент з'єднання, що дозволяють запідозрити вас у застосуванні подібного софта, не спостерігається.
Додатки на Android для чорного списку: огляд кращих
Програма дозволяє гнучко налаштувати блокування небажаних дзвінків. Можна скласти конкретний графік, анулює дзвінки та короткі повідомлення в певний проміжок часу. Це доведеться як не можна до речі, якщо, наприклад, ви зібралися виспатися в будній день і не хочете, щоб до обіду вас хтось турбував. Додаток «Чорний список» для «Андроїда» також пропонує просунуту і настроювану систему повідомлень, причому як для «білих», так і небажаних контактів. Крім цього, є гарячі клавіші плюс експорт і імпорт списків.

«Чорний список» (AntTek Mobile)

Ще одна утиліта з промовистою назвою для блокування дзвінків і СМС від небажаних абонентів. Додаток може фільтрувати виклики і повідомлення по різним параметрам: префікса, постфиксу, приставок, фраз і т. п.
Додатки на Android для чорного списку: огляд кращих
Блокування дзвінка також гнучко настоюється. Можна просто заглушити звук, розірвати з'єднання або відправити абонента в голосову скриньку. У платній Pro-версії продукту є можливість роботи з МУЛЬТИМЕДІА-контентом. Але враховуючи, що останній використовується вкрай рідко через популярності соціальних месенджерів, то покупка ліцензії позбавлена практичності. До переваг програми можна віднести мінімум споживання системних ресурсів, що на руку власникам бюджетних гаджетів. В якості ложки дьогтю тут виступає оформлення інтерфейсу. Тутешні гілки меню та інструментарій сильно нагромаджені один на одного і інший раз збивають з пантелику.

Mr. Number-Block calls & spam

Це абсолютно безкоштовні програми для блокування небажаних вхідних дзвінків і СМС. Одна з примітних особливостей утиліти – це робота з акаунтами «Гугла». Соціальна мережа дозволяє ділитися «проблемними» номерами не тільки з друзями, але і з іншими її учасниками.
Додатки на Android для чорного списку: огляд кращих
Для публікації небажаних номерів достатньо скористатися функцією Protect Friends допомогою інтерфейсу програми. До останнього, до речі, у користувачів є претензії через відсутність російськомовної локалізації. Незважаючи на інтуїтивно зрозуміле управління, деякі відчувають проблеми навіть з первісної налаштуванням софту. Тим не менш програма заслуговує бути встановленою. У неї дуже зручні фільтри (особливо для спам-СМС), широкий вибір режимів блокування дзвінків, є можливість отримання додаткової інформації про абонентів (компанії, організації), а також чуйна техпідтримка. Крім того, незважаючи на безкоштовну ліцензію розповсюдження, в додатку практично відсутня реклама, що рідкість для продуктів такого плану.

Популярі новини
Загрузка...