Як грати по мережі в Starbound: покрокова інструкція

109 0 Новини високих технологій

Starbound випустила студія початківців розробників Британії. Вона являє собою двомірну пісочницю. Грати в неї можна одному. Проте геймплей з друзями доставляє більше задоволення, так як із союзниками простіше досліджувати космос, створювати зброю, будувати будинки і так далі. Існує кілька способів створення сервера для гри з друзями.

Загальна інформація

Як грати по мережі в Starbound: покрокова інструкція
Без допомоги союзників сюжетну лінію Starbound складно проходити. Існують місії, під час яких гравець не зможе використовувати весь свій арсенал. Тому друзі у грі можуть стати в нагоді. Кооператив можливий, якщо людина створить сервер. Геймер, який бажає підключитися, прописує IP-адреса хоста і заходить в гру. Особливості кооперативної версії Starbound:


 • Кожна людина з'являється на власному кораблі.
 • Всі гравці спускаються на свої планети.
 • Щоб потрапити до одного, геймеру потрібно підключитися до групи. Для цього слід натиснути символ плюса поруч з фреймом героя. У діалоговому полі вписати нікнейм приятеля.
 • Гравці, які знаходяться у групі, можуть переміщуватися до інших людей на сервері. Для цього треба натиснути на фрейм персонажа одного. Після чого вибрати функцію телепорту.

  Як грати по мережі в Starbound

  Кількість гравців на сервері залежить від потужності комп'ютера. Рекомендовані параметри: кількість оперативної пам'яті - від 4 ГБ, процесор - Intel Core i3 швидкість інтернету - вище 10 мегабіт в секунду. Перед тим як грати по мережі в Starbound, потрібно оновити всі драйвери на комп'ютері. Налаштування сервера на ОС "Лінукс":


 • Відкрити термінал. У ньому вписати команду: ufd allow 21025.
 • Відкрити настройки роутера і запустити його порт.
 • Зайти в каталог терміналу. Де потрібно перейти в "SteamApps/common/Starbound/версія операційної системи".
 • Після цього прописати: /starbound_server.
 • Далі можна заходити на сервер по IP-адресою.
 • Як грати по мережі в Starbound: покрокова інструкція
  На операційній системі Windows алгоритм налаштування відрізняється декількома діями. У першу чергу потрібно відключити брандмауер. Крім цього, в налаштуваннях роутера слід відкрити порт "21025". Після чого можна запускати гру і запрошувати друзів по IP-адресою у розділі "Мультиплеер".

  Створення сервера через Хамачі"

  Цей спосіб актуальний для людей, яким цікаво, як грати по мережі в Starbound на пиратке. На самому початку користувачеві потрібно запустити Hamachi. У програмі відкрити кімнату з іншими гравцями. Після цього запустити "Старбаунд" через ярлик. Далі закрити програму. Після цього потрібно запустити starbound_server.exe у папці з грою. Таким чином майданчик створюється автоматично. В server address слід прописати: 12700.1. Після цього перейти у "Мультиплеер" і створити головного героя. Далі потрібно прописати IP-адреса майданчика і її пароль. Після чого натиснути "Підключитися до сервера".

  Популярі новини
  Загрузка...