Опис та історія персонажа Смоук в "Мортал Комбат"

179 0 Новини високих технологій

У грі Mortal Kombat існує 30 персонажів, що відрізняються один від одного. Один з них - це Смоук. "Мортал Комбат" вперше показав його геймерам в 1993 році, у другій частині гри. Він був неможливо грати героєм. Проте вже в третій частині він з'являється повноцінним персонажем. Тепер у Смоука є своя історія, походження і здібності.

Опис героя

Опис та історія персонажа Смоук в "Мортал Комбат"
У минулому персонаж був в клані Лін Куэй. У ті часи він дружив з молодшим Саб-Зіро. Герой є посиленою версією Скорпіона. У другій частині гри він виглядав як простий ніндзя. Проте навколо його тіла з'явилися клуби диму. У "Мортал Комбат 3" Смоук був змінений. У цій грі він перетворюється в кіборга. Цей персонаж рідко зустрічається на просторах "Мортал Комбат". Смоук – це таємничий герой. Прийоми і фаталіті персонажа:


 • Хмара. Герой тікає від ворога, випускаючи на нього хмару, що складається з отруйного диму. Опонент починає задихатися від впливу газів.
 • Тризуб. Цей прийом схожий на фірмову атаку Скорпіона. З грудей Смоука вилітає тризуб, який встромляється в опонента і знищує його.
 • Телепорт і удар. Під час прийому герой зникає під землю і вилітає через деякий час під супротивником.
 • Димова завіса. Смоук робить спеціальний заряд, який відправляє в опонента. Якщо супротивник контактує з димом, то він відразу телепортується до героя. Завдяки цьому персонаж завдає шкоди.
 • XRay. Він являє собою серію ударів. Спочатку Смоук в "Мортал Комбат" б'є супротивника в груди. Після вистачає ворога і кидає його на підлогу. При цьому у супротивника ламається щелепу і шия.
 • Смоук в "Мортал Комбат" володіє унікальними фаталіті. Він використовує бомби для добивання своїх супротивників. Найбільш видовищне фаталіті – це "Армагедон". Під час нього Смоук кидає багато бомб і після цього гравцеві показують сцену, як вибухає планета. З допомогою фаталіті "Задимлення" герой пробиває пальцями череп опонента, а отвори, що утворилися запускає отруйний газ.


  Оригінальна історія персонажа

  Опис та історія персонажа Смоук в "Мортал Комбат"
  Отримавши свою першу місію, Смоук і Саб-Зіро вирушили на пошуки крижаного воїна. Зовнішній світ був майданчиком для його затримання. Напарники хотіли допомогти старшому Саб-Зіро. Проте у команди не вийшло виконати цю місію. Внаслідок чого Смоук і його друг повернулися на Землю. Повернулася з завдання команді запропонували трансформування в кіборгів. Однак жодному з героїв це не сподобалося. Внаслідок цього напарники втекли з клану. На пошуки втікачів відправили Сектора і Сайракса. Саб-Зіро вдалося втекти. Однак Смоука зловили і примусово перетворили в кіборга. Після чого у героя змінився зовнішній вигляд. Перша місія триборга Смоука в "Мортал Комбат" полягала в знищенні Саб-Зіро, так як він своєю втечею позбавив честі клан. Смоуку вдалося першому дістатися до втікача. Проте все пішло не за планом. Саб-Зіро розбудив спогади Смоука. Завдяки цьому герой зі своїм новим напарником відбив атаку кіборгів. Команда взяла в полон Сайкракса, запрограмувавши його на атаку свого боса. Однак йому не вдалося його знищити. Після цього Смоук і Саб-Зіро билися з армією імператора. У поєдинку команда зазнала поразки. Смоука захопили в полон і залишили в підземеллі. Він пробув там 10 років.

  Нова історія героя

  Опис та історія персонажа Смоук в "Мортал Комбат"
  Житель Польщі Томаш вступив в клан Лін Куэй. Його взяли за вміння перетворюватися в димова хмара. Смоук нічого не знає про своє походження і дитинство. Саме це змусило героя вступити в клан, він хотів знайти відповіді на мучили його питання. На одному зі спільних завдань з Саб-Зіро Смоук відправився в Пустку Світу. Там він зустрів Кинату і переміг її. Після цього герой подався в ліс. Там він побачив, як Кано купує зброю у Цунга. Внаслідок цього Смоук напав на них. Персонаж швидко знищив Кано. Коли зав'язалася битва з Шанг Цунгом, раптово з'явився Сектор. Він наказав Смоуку вирушати на Землю. Однак герой не послухався і прийняв бій. З сутички персонаж вийшов переможцем.

  Смоук в "Мортал Комбат Х"

  Опис та історія персонажа Смоук в "Мортал Комбат"
  В цій частині гри персонажа можна придбати за 415 одиниць ігрової валюти. Також людина отримує його після проходження міні-випробувань. За стилем бою герой дуже повільний. Він не володіє швидкими комбінаціями. Найчастіше таким стилем бою володіють майстри єдиноборств. В командних сутичках Смоука слід використовувати в ролі танка або саппорта, так як він повільно рухається і у нього високий запас здоров'я.

  Популярі новини
  Загрузка...