Lightshot: як користуватися програмою

96 0 Новини високих технологій

LightShot – програма, яка значно полегшує роботу зі скріншотами. Зібравши разом скріншот і редактор в одному пакеті, ця програма значно полегшила роботу багатьох користувачів комп'ютера. У цій статті мова піде про те, як користуватися програмою Lightshot.

Як скачати

Програма актуальна для комп'ютерів під управлінням операційних систем Windows і Mac, що робить її доступною практично кожному. Щоб завантажити, необхідно відкрити головну сторінку офіційного сайту Lightshot. Завантаження займає близько тридцяти секунд, тому можна швидко приступити до роботи і зрозуміти, як користуватися Lightshot.
Lightshot: як користуватися програмою
Крім того, що скачати програму досить легко, вона займає мало місця. Після завантаження Lightshot буде інтегрований з усіма скріншотами користувача.

Як користуватися програмою Lightshot

Доступ до програми здійснюється двома різними способами. Перший – перейти до всіх програм і знайти ярлик в операційній системі Windows для Lightshot або використовувати той, що автоматично з'явиться на робочому столі після установки. Але це займає багато часу. Другий спосіб більш швидкий і доступний. Потрібно просто натиснути кнопку PrintScreen, додаток автоматично запуститься. Все, більше нічого не потрібно робити.


Після натискання PrintScreen з'явиться екран темно-сірого кольору, який легко закрити, натиснувши ESC. Потім можна вибрати область, яку необхідно захопити для збереження. Це означає, що не потрібно буде здійснювати процес обрізки пізніше. Ще одна маленька особливість, яка є безсумнівним плюсом програми, – це те, що у верхньому лівому куті поля обрізки даються розміри. За допомогою цієї зручної утиліти можна отримати необхідний розмір відразу ж.
Lightshot: як користуватися програмою

Опції інтерфейсу для скріншотів

Після того, як користувач визначив область для захоплення, він може помітити, що по правому та нижньому краях є кілька різних опцій, які знаходяться в двох різних розділах. Перша панель з правої сторони надає кілька варіантів для того, щоб поділитися зображенням. До них відносяться: Facebook, Twitter, електронна пошта і навіть можливість пошуку схожих зображень в Google. Кожен з цих варіантів дає користувачеві можливість швидко взаємодіяти з усіма своїми соціальними мережами.


Друга панель включає в себе всі параметри, необхідні для збереження і створення ідеального зображення. Перший – «Редагувати онлайн». Вибір цієї опції переносить знімок екрану в онлайн-редактор. А також є можливість завантажити свій знімок екрану на сервер Lightshot. Цей процес займає близько п'яти секунд, після чого користувачу надається веб-посилання. Можливість зберігати зображення в Мережі допомагає заощадити місце на жорсткому диску і дає користувачеві розуміння того, як користуватися Lightshot більш вигідно. Наступні три опції: «Печатка», «Копіювати» і «Зберегти» (на комп'ютері). Lightshot виразно робить процес створення скріншоту набагато більш ефективним.
Lightshot: як користуватися програмою

Редактор програми Lightshot

Якщо користувач вирішить використовувати онлайн-редактор Lightshot, то він знайде всі можливості, які є в будь-якому стандартному редакторі. Якщо, звичайно, він не використовує передове програмне забезпечення. В редакторі можна зробити всі основні коригування, такі як обрізка і зміна розміру, а також є безліч інших опцій на вибір. До них відносяться інструменти накладення фільтрів, наприклад.
За допомогою цього редактора можна зробити все, що необхідно, не завантажуючи для цього окрему програму.

Плагіни

Lightshot – це не тільки додаток, який користувач може завантажити на свій комп'ютер, але і плагін для браузера. Він доступний для Firefox, Chrome, Internet Explorer і Opera. З цим плагіном немає необхідності завантажувати повне додаток на комп'ютер. У браузері можна знайти логотип Lightshot в правому верхньому куті, просто натиснувши на який можна зробити все, що вміє програма. Звичайно, якщо необхідно робити скріншоти не тільки веб-сторінок, то знадобиться додаток, встановлений на комп'ютер.
Lightshot: як користуватися програмою

Порівняння з аналогічними програмами

Є інші програми, які роблять те ж саме, що і Lightshot. Два з них: Greenshot і Skitch – обидва також можуть робити скріншоти простим способом. Але що робить особливою описувану у статті програму – це простота розуміння, як користуватися Lightshot. На відміну від двох інших додатків, Lightshot робить процес створення скріншотів простим і зрозумілим. Робити знімки екрану не повинно бути важким завданням, і розробники, очевидно, зрозуміли це.

На закінчення

Для тих, кому потрібно робити скріншоти часто, Lightshot відмінно підходить. Він володіє ідеальним поєднанням ефективності і якості, які об'єднуються, щоб зробити робочий процес набагато простіше. Навіть якщо користувачеві не потрібні скріншоти на регулярній основі, Lightshot все одно варто використовувати. Більшість людей також користуються різними соціальними мережами, і завдяки вбудованим в Lightshot опцій для обміну інформацією, спілкування з передплатниками та друзями може стати набагато простіше. Загалом, Lightshot має дуже просту концепцію, але виконує поставлені завдання на досить високому рівні. Тим, хто все ще використовує стандартний Print Screen і Image Editor, дійсно варто розібратися, як користуватися Lightshot.

Популярі новини
Загрузка...