Як підключити Apple Pay: інструкція

249 0 Новини високих технологій

У даному огляді викладено порядок того, як підключити Apple Pay на різних модифікаціях смартфонів iPhone. Дана технологія вперше отримала підтримку на моделях 6 6 Plus, Se, а також на більш пізніх модифікаціях мобільних пристроїв цього виробника. Це дозволить власникові смартфона належним чином налаштувати програмну оболонку мобільного девайса і почати використовувати її для здійснення покупок.

Як підключити Apple Pay: інструкція

Вимоги до платіжної картки. Її особливості

Для початку розберемося з тим, які карти можна підключити до Apple Pay. Тут справді не все так просто. Не у кожного банку укладено договір з компанією Apple. Тому на першому етапі необхідно з'ясувати наявність підтримки платіжної системи у фінансовій організації, яка в даний момент вас обслуговує.


Це можна зробити як в найближчому відділенні, так через Інтернет на офіційному сайті компанії Apple. В останньому випадку необхідно перейти на сторінку платіжної системи, в якій наведено перелік фінансових організацій з укладеними відповідним договором. Якщо банк у цьому списку відсутня, то потрібно звернутися до послуг іншої організації, у якої така угода вже є. Найбільш оптимально використовувати для здійснення оплати міжнародні картки. Ті, які відносяться до систем Visa або Master Card. У цьому випадку буде достатньо і стандартного додатка Wallet. А ось з карткою системи «Світ» виникають певні проблеми. Поки компанія Apple не дозволяє їх використовувати в рамках платіжної системи. Дане питання планувалося вирішити в 2018 році, але поки офіційної інформації щодо нього немає. Тому власники таких карток не зможуть скористатися очевидними перевагами і оцінити по достоїнству зручність використання Apple Pay.


Рекомендації щодо мобільного пристрою

До того як підключити Apple Pay на смартфоні, з'ясуємо вимоги, які до нього висуваються в даному випадку. Мобільний пристрій має підтримувати технологію NFC. Без неї неможливо буде безконтактно підключитися до термінала торговельної організації і здійснити оплату. В обов'язковому порядку в смартфоні повинна бути встановлена особлива мікросхема, яка формує набір даних і кодує його. Після цього дана інформація через NFC спрямовується на касу магазину. Далі ці дані перетворюються і обробляються. По закінченні цієї операції відбувається зарахування коштів на рахунок торговельної точки. Також на смартфоні повинна бути встановлена програма Wallet. До неї додаються картки. Крім того, за допомогою даного програмного забезпечення підтверджуються платежі і відправляється вихідний код на кодує мікросхему. Ще одна важлива вимога, що розробники в даному випадку висувають до мобільного пристрою – це установка всіх доступних оновлень. За рахунок чого буде забезпечено максимальний рівень безпеки при проведенні транзакцій. Першими смартфонами, на яких була реалізована підтримка Apple Pay, стали 6 Se і 6 Plus. Все більш пізні моделі мобільних пристроїв її також отримали.
Як підключити Apple Pay: інструкція

Підготовка смартфона

На наступному етапі процесу підключення Apple Pay необхідно переналаштувати мобільний пристрій, при допомогою якого планується в подальшому здійснювати покупки. У більшості випадків на iPhone спочатку вже встановлена програма Wallet. Якщо на пристрої вона відсутня, її необхідно примусово проінсталювати з Apple Pay. Для цього досить підключити смартфон до Інтернету, зайти в магазин додатків, за допомогою рядка пошуку знайти дану програму, завантажити її. Після чого відбудеться установка в автоматичному режимі.

Приєднання до платіжної системі картки

Тепер розберемося, як підключити карту до Apple Pay. Як було раніше зазначено, зробити це можна лише в разі використання міжнародної платіжної системи. В обов'язковому порядку встановлюємо підключення до Інтернету будь-яким доступним способом. Далі відкриваємо інтерфейс програми Wallet і переходимо на вкладку з картками. Потім вибираємо пункт «Додати». Після цього відкриється вікно з набором полів введення. Кожне з них потрібно заповнити і вказати актуальну інформацію щодо додається картки. Після цього натискаємо на кнопку «Далі» і дані через Інтернет надсилаються на сервер банківської організації. Надалі вони повинні будуть пройти перевірку у відповідних фахівців.
Як підключити Apple Pay: інструкція

Верифікація

На завершальному етапі процесу підключення Apple Pay на iPhone раніше введена інформація повинна пройти перевірку в банку. При цьому фахівці банку проаналізують коректність і актуальність наданих даних. У більшості випадків це відбувається без участі власника мобільного пристрою і досить оперативно.
Але якщо виникають питання, то фахівці банку змушені зв'язатися з власником платіжної картки та уточнити необхідну інформацію. І в крайньому разі може знадобитися візит найближчим відведення фінансової установи для особистого підтвердження наданих даних. Кінцевим результатом даного етапу є додавання картки в інтерфейс програми Wallet. Як тільки це сталося, можна оплачувати покупку товарів з використанням системи Apple Pay.
Як підключити Apple Pay: інструкція

Використання у магазині

Таким чином можна підключити до Apple Pay картку «Ощадбанку» або іншої фінансової організації. Тепер ви можете за допомогою мобільного пристрою оплатити ту чи іншу покупку. Перед вибором товару потрібно уточнити наявність терміналу із підтримкою NFC на касі магазину. У деяких випадках на вході в торгову точку вивішують відповідні логотипи. Якщо їх немає, інформацію можна уточнити у продавця. Якщо оплата можлива, залишається вибрати товар і вирушати з ним на касу. Працівник магазину його «пробиває», ви підносите смартфон до терміналу. Після появи запиту потрібно підтвердити транзакцію. Для цього потрібно або притиснути палець до сканера TouchID, або навести об'єктив системи ідентифікації FaceID. Спосіб підтвердження задається в настройках системи безпеки смартфона. Після цього практично миттєво грошові кошти надійдуть на рахунок магазину, і можна буде забирати покупки після роздрукування чеку.
Як підключити Apple Pay: інструкція

Висновок

В даному матеріалі викладено порядок, як підключити Apple Pay на iPhone. Також зазначені вимоги до технічних характеристик мобільного пристрою. В додаток до цього наведено приклади обмежень щодо платіжних карток. Дана інформація дозволить правильно і оперативно використовувати систему на смартфонах Apple.

Популярі новини
Загрузка...