Heavy Rain: відгуки гравців, огляди, сюжет і проходження

85 0 Новини високих технологій

Що кажуть про гру, яка була попередником унікальної розробки Detroit: Become Human від компанії Quantic Dream? Чому гра для PS4 — Heavy Rain, відгуки на яку вкрай позитивні, продовжує бути однією з найкращих розробок Дэвида Кейджа? Чому у 2010 люди скуповували всі диски з магазинів? Сьогодні ви про це дізнаєтеся.

Історія створення

Створення гри довелося на 2006 рік, в якому також був випущений анонс даного проекту. Сценарист і режисер Девід Кейдж у своєму інтерв'ю заявляв, що вона знята з допомогою запису дій реальних людей, акторів. Це була одна з перших масштабних ігор, участь в якій приймала не тільки група комп'ютерних фахівців, але і люди, на основі чиїх рухів створювався Heavy Rain.


Heavy Rain: відгуки гравців, огляди, сюжет і проходження
У 2007 році виходить офіційний трейлер і постер. На картинці була зображена пташка-орігамі, на одному кінці якої перебувала кров. Також в цьому році були представлені віртуальні гравці. Девід Кейдж дуже пишався, що в проект можна пограти за 4 персонажів, так і самі користувачі писали про гри Heavy Rain відгуки, як про одного з кращих розробок команди Quantic Dream, і за сюжетом, і з графічного дизайну. У 2009 з'являються ще 2 нових людини, які також стали доступні гравцям. Демоверсія на PlayStation4 що вийшла у 2010 році, включала всього лише 2 епізоду, але вразила багатьох глядачів своєю атмосферою і сюжетом. В цьому ж році вийшла офіційна гра.

Heavy Rain, огляд сюжету. Частина 1: втрата дітей

Після запуску гравцем і знайомства з управлінням шляхом зборів головного героя, вас викидає на заставку, в якій відбувається наступне: Ітан Марс, перебуваючи у великому магазині, втрачає свого сина. Хлопчик йде з гіпермаркету на протилежний кінець дороги. Батько, вибігає в пошуках Джейсона і після того, як він його знаходить, біжить до нього, але дитини збиває машина. Архітектор Ітан впадає в кому на 6 місяців.


Після виходу з коми він не перестає звинувачувати себе в смерті Джейсона, що веде до розлучення з дружиною, а інший син Шон починає віддалятися від батька. Крім цього, Ітан страждає амнезією: його провали в пам'яті можуть тривати годинами. Одного разу він отримує досить незвичайне лист з історією про сімейну пару, яка не змогла знайти своїх дітей, загублених після походу до церкви. Ітан не особливо надав значення цього листа та на чергових вихідних вирішує погуляти з Шоном, але після провалу в пам'яті падає і втрачає свідомість. Коли головний герой прокинувся, то сина вже не було поруч.
Heavy Rain: відгуки гравців, огляди, сюжет і проходження

Частина 2: "Майстер Орігамі"

Після того як Ітан звернувся в поліцію, він дізнається про загадкового маніяка, який викрадає хлопчиків у віці від 8 до 13 років. Причому вбивця не знущається над ними, діти гинуть у воді. У них в руках фігурка-орігамі, а на грудях — орхідея. Між хлопчиками немає особливого зв'язку, але якщо придивитися, то всі вони з морально бідних верств суспільства і не особливо потрібні батькам. Тут з'являються 2 нових персонажа: агент ФБР Норман Джейден і лейтенант Картер Блейк. Агент ФБР вважає, що вбивця розкаюється у своєму злочині, коли кладе на груди дітей орхідею. Також маніяк діє в дощову пору, а значить у них не більше 3 днів на порятунок Шона.
Ітан отримує лист з координатами, куди потрібно прийти. Це виявляється осередок зберігання, в якій є пістолет, мобільний телефон та 5 фігурок орігамі. Після включення телефону головний герой бачить свого сина в ямі, закритою ґратами. Виявляється, що на кожній фігурці є випробування. І за його проходження чоловік отримує картку з кодом, де можна знайти Шона. Варто зазначити, що випробування виявляються дуже небезпечними і ненормальними, аж до відрізання кінцівок. По ходу дій Ітан знайомиться з Медісон Пейдж, і вони разом починають займатися розслідуванням.
Heavy Rain: відгуки гравців, огляди, сюжет і проходження

Частина 3: підозри і знайдений вбивця

В цей же час агенти поліції виходять на двох людей, яких вони підозрювали в утопленні хлопчиків, але варіанти виявляються помилковими. По дорозі в відділ вони зустрічають колишню дружину архітектора і дізнаються від неї, що Ітан може бути божевільним. Одного разу він сказав їй, що йому скрізь ввижаються потопельники-діти. Це наводить Блейка на думку про те, що "Майстер Орігамі" є батько Шона, і після спілкування з його психологом лейтенант переконується у своїх підозрах, поки Норман продовжує розслідування. Коли гравець переходить на 4 персонажа Скотта Шелбі, який є приватним детективом, він дізнається все. Виявляється, в дитинстві Скотт грав зі своїм братом на будівництві, але той ненароком впав в трубу з водою і не міг вибратися. П'яний тато хлопчиків навіть не став слухати благання сина про допомогу. Брат Скотта захлинувся, а батька позбавили батьківських прав.
Heavy Rain: відгуки гравців, огляди, сюжет і проходження
Скотт переїхав в прийомну сім'ю і відтепер хотів зрозуміти, на що батьки готові заради своїх синів. Будучи приватним детективом і одночасно "Майстер орігамі", він скидав з себе тягар всіляких підозр.

Частина 4: фінальна сцена

Все залежить від вибору гравця і від швидкості його дій. У грі можна бути відразу 5 людьми. Людина повинна правильно розставляти пріоритети, і обов'язково зберегти всіх героїв до кінця, інакше хороша кінцівка не вийде. Всього їх 17 серед яких Ітан або рятує Шона, або хлопчик гине. Або вбивця буде знайдений, або ні. Чоловіка можуть зловити співробітники поліції після проходження половини гри! Всі ці варіанти розвитку сюжети Heavy Rain можуть бути зроблені геймером. Від самої кращої кінцівки, до страшної і незрозумілою.

Герої

Гру Heavy Rain, відгуки на яку дуже позитивні, являє собою інтерактивне кіно, в якому ви одночасно і вершите долю героїв, і спостерігаєте за розвитком сюжету. Всього можна виділити чотирьох персонажів, за яких ви і будете грати, але п'ятим є сам "Майстер Орігамі", їм у підсумку виявиться приватний детектив:
 • Ітан Марс. Головний герой, на якому і закручений весь сюжет. Ітан є архітектором, який впадає в кому після втрати сина. Чоловік страждає амнезією і часто втрачає свідомість. Він дуже любить Шона, тому готовий пройти всі випробування маніяка, навіть відрізати собі частину мізинця. Зрештою Ітан починає думати, що сам є "Майстром Орігамі", коли знаходить в руці фігурку.
 • Медісон Пейдж. З вигляду вона є звичайною журналісткою, яка робить репортажі з пікантними фото для газети. Виявляється, що дівчина — колишня військова кореспондентка та її захопленням є розслідування вбивств. Вона, познайомившись з Ітаном випадково, починає допомагати архітектору в пошуку сина. Медісон дуже часто жертвує собою заради порятунку Шона, в деяких кінцівках (коли персонаж зберігається), дівчина стає дружиною головного героя.
 • Heavy Rain: відгуки гравців, огляди, сюжет і проходження
 • Норман Джейден. Агент ФБР. Він єдиний не вірив, що Ітан є "Майстром Орігамі". Гравці залишили саме про цього персонажа Heavy Rain відгуків в найбільшій кількості. Норман є досить дивним героєм, тому що дуже залежимо від невдач і іноді боїться їх. Має спеціальні окуляри УРС, з допомогою яких може віртуально шукати докази, дивитися завдання або досьє.
 • Скотт Шелбі. Приватний детектив, який був найнятий одній із сімей. Є колишнім поліцейським, непогано володіє бойовими мистецтвами, хоча з-за зайвої ваги став неповоротким. У дитинстві брат Скотта потрапив в яму (трубу) з водою і не зміг вибратися. Скотті кликав батька на допомогу, але той був п'яний і нічого не хотів слухати. Після смерті брата дорослий хлопчик з психологічною травмою хотів подивитися, наскільки батькам дороги їхні діти, тому й став "Майстром Орігамі". Дуже розумно обводить поліцейських, усуваючи докази.
 • Проходження гри Heavy Rain російською

  У грі є унікальна система управління. Все залежить від рівня натискання на кнопки або кількості кликаний. Ліва сторона джойстика використовується переважно для повороту камер, а права необхідна для бойових сцен або яких-небудь екшен-подій. З допомогою кнопки L2 гравець може бачити і слухати думки людини, за якого грає. Іноді вони розмиті або дуже швидко бігають по екрану, тому складно збагнути правильне рішення. Від вибору залежить майбутнє персонажа.

  Heavy Rain: відгуки гравців, огляди, сюжет і проходження
  Багато гравців довго не могли впоратися з керуванням, тому залишали не найкращі відгуки про Heavy Rain. Під час бійки допомогти своєму персонажу можна за допомогою правильного натискання комбінацій клавіш, які виникають в хаотичному порядку. Вони не надто складні, важливо вчасно зорієнтуватися. Крім натискання можлива тряска контролера і нахили. Всі управління можна вивчити по ходу гри, на сценах введення в сюжет.

  Що кажуть про продукт?

  Вельми позитивні відгуки про Heavy Rain на PS3. На різних ігрових сайтах і журналах вона зайняла перше місце в 2010 році. Максимально високих оцінок був здивований навіть творець. Журнал CHIP так відгукувався про продукт: "Ця гра дійсно унікальна! Все залежить від вибору глядача і, хто знає, може бути це і є новою гілкою в ігровому світі."
  Heavy Rain: відгуки гравців, огляди, сюжет і проходження

  Мінуси і плюси

  З позитивного можна виділити:
 • захоплюючий сюжет, який відмінно поєднується з інтригуючою атмосферою;
 • саме від дій гравця залежить кінець історії, тому рішення потрібно приймати швидко і зосередитися;
 • цікаві герої;
 • якісна малювання з поліпшенням текстур.
 • Мінуси:
 • іноді анімація завмирає і стає "дерев'яної";
 • гра не підходить для всіх користувачів.
 • Самі розробники були вражені роботою. У 2010 році купили товар більше 3 мільйонів разів! Програмування, яке тривало 5 років, дало неймовірний результат, забезпечивши відмінну прибуток творцям. Саме тому відгуки про Heavy Rain продовжують поповнювати світову колекцію!

  Популярі новини
  Загрузка...