Для чого потрібен в Diablo 3 той, що бурмоче дорогоцінний камінь

67 0 Новини високих технологій

Що за комп'ютерна гра без секретних рівнів? Тим більше така культова, як Diablo III. І без того величезний світ, що вимагає від гравців повної віддачі, пропонує знайти «пасхалку», яка трохи повеселить гравців і різноманітить ігровий процес. Адже знищувати нескінченні армади демонів і потужних босів буває нудно і втомлює.

Секретний рівень Diablo 3

Власне, потрапити в секретний рівень не так вже й просто. Для цього необхідно виконати ланцюжок послідовних дій, зібрати потрібні інгредієнти. Коротше, витратити багато часу і сил. Ось, наприклад, вибив гравець з рідкісного боса Diablo 3 той, що бурмоче дорогоцінний камінь, а що з ним робити, не знає. Виявляється, що є в грі спеціальний рівень.
Для чого потрібен в Diablo 3 той, що бурмоче дорогоцінний камінь
Щоб потрапити в нього, потрібно зібрати цілих 5 інгредієнтів:
 • чорний гриб;
 • дзвіночок Вірта;
 • гомілкову кістку Леорика;
 • рідку веселку;
 • той, що бурмоче дорогоцінний камінь.
 • Перш ніж приступити до пошуку потрібних речей, бажано хоча б один раз повністю пройти основну кампанію, щоб простіше було переміщуватися по локаціях.

  Де добути інгредієнти для Пастушьего Палиці

  Власне, вже зрозуміло в Diablo 3 той, що бурмоче дорогоцінний камінь навіщо потрібен, але знайти його буде непросто і навряд чи вдасться вибити з першого разу. За ним персонажа потрібно відправитися в локацію «Полі кривавої бійні», що в третьому акті. Там потрібно знайти Крижані печери і в них вбити боса Чилтара. Можливо, камінь впаде з першого разу або доведеться кілька раз перевантажитися. Щоб добути Чорний гриб, потрібно відправитися в локацію «Соборний сад» у першому акті. На першому рівні "Собору" десь лежить купа грибів, з деякою ймовірністю випадає потрібний інгредієнт. Кістяк Леорика можна знайти теж в першому акті, в локації «Замок Леорика». У самому верху карти є камін, де і лежить горезвісна гомілкова кістка. Шанс не 100 %, тому доведеться кілька раз перевантажитися.
  Для чого потрібен в Diablo 3 той, що бурмоче дорогоцінний камінь
  Дзвіночок Вірта – це найпростіший інгредієнт. Його можна купити за наявності 100000 монет на Калдейском базарі або у дівчинки, що стоїть неподалік від респ героя. Ну а Рідка веселка – це найбільш проблемний ресурс. Знайти його можна у другому акті, локація «Вихід до Оазису». З правої сторони картки є льох, біля якого повинен сидіти алхімік. Він відкриє двері, і гравець отримає доступ до скрині, в якому і лежить Рідка веселка. Перевантажитися доведеться не один десяток разів.

  Що робити, коли все зібрано

  Ми розібралися, навіщо потрібен в Diablo 3 той, що бурмоче дорогоцінний камінь і інші незрозумілі компоненти, можна приступати до найголовнішого – створення Пастушьего палиці. Робити його потрібно у коваля, а ескіз купується в четвертому акті, за 1 золоту монету. Після того як посох виготовлений, потрібно переміститися в перший акт. На виході з міста є дорога, яка приведе героя до трупа NPC Коров'ячий король. Посох збудить його до життя, після чого з ним можна поговорити. В подяку він відкриє доступ до секретного Поні-рівня.

  Популярі новини
  Загрузка...