Darksiders 2: огляд гри, проходження, системні вимоги

134 0 Новини високих технологій

Дітище Vigil Games, є продовженням історії про Чотирьох Вершниках Апокаліпсису, вийшло в світ в серпні 2012 року. Розробники створили самобутню всесвіт, що відрізняється від релігійних догм, перетворивши пророкування про кінець світу в чудову фентезійну сагу. Огляд Darksiders 2 пройде в рамках статті.

Darksiders 2: огляд гри, проходження, системні вимоги

Сюжет і геймплей

Події обертаються навколо одвічної боротьби Світла і Тіні, яка отримала несподіваний поворот в Darksiders. Третє Царство (людський світ) знищено, ставши полем битви ангелів і демонів. Вина за скоєне впала на вершника по імені Війна, протагоніста першої частини, в кінці якої з'ясовується, що герой став пішаком Обвугленого Ради і посланий виконувати брудну роботу, щоб очистити своє ім'я. Виправдати брата і усунути наслідки відправляється Смерть в Darksiders 2. Гра з видом від третьої особи стала динамічніше, додалися можливості екстремального паркуру (біг по стінах з використанням балок, ланцюгів і перегородок), опрацьована система ведення бою (бійка верхи в сідлі захоплююча і додає спритності герою) і анімації взаємодії з предметами (дверима, скринями і статуями). Гравцеві належить пробратися до Джерела Душ, щоб відродити людство. Паралельно розкривається історія появи Чотирьох Вершників, Нефелімів, яким не було здійснено власного царства, принесли в жертву свій рід заради служіння Рівноваги. Смерті належить битися з давнім ворогом, переродження у вигляді Псування.

Крижана Завіса

Рівень є вступом і режимом навчання одночасно: дає гравцеві можливість звикнути до управління, механіки, динаміки і вводить у курс справи. Протагоніст йде до Найстаршого Ворону, Зберігачу Секретів, що знає шлях до порятунку. Старця зводять з розуму голоси Нефелімів, заточені в амулеті, бо не погоджується відкрити прохід без позбавлення від тяжкого тягаря. Мурдец перетворюється у Війну, Смерть здобуває перемогу, але медальйон впечатується в груди героя, після чого відкривається портал
Darksiders 2: огляд гри, проходження, системні вимоги

Ковальські Землі

Перша локація, куди потрапляє розгніваний протагоніст — світ, де живуть Митці. Належить пробратися до Древа Життя, але шлях нелегкий, бо прохід закритий Псуванням. Продовжуючи огляд Darksiders 2 слід сказати, що розробники пропрацювали зовнішній вигляд персонажів і історії, які вони можуть повідати. Старійшина Эйдард розповідає про Ковальських Землях, про те, що його руки творили твердині Раю і темні фортеці Пекла, але тепер не пам'ятають каменю на дотик. Елія, ще один мешканець Трекамня, берегиня кузні (разом з братом Валусом), квестодатель першого доручення вершника «Полум'я Гір». Щоб пройти далі, потрібна працююча кузня, а без потоку лави результату не буде. Протагоніст відправляється через Проклятий Ліс в Изгарный Перевал, там зустрічається з молодим творцем Карном, борються з нечистю. Після бійки коваль допомагає прорватися в Котел, де активуються ряд важелів, пробуджують Полум'я Гір.
Darksiders 2: огляд гри, проходження, системні вимоги
Потік лави ллється в кузню через східний акведук, а дівчина, подякувавши Женця, видає нове завдання — Сльози Гір. Чекає подорож через Тіснину Тіні у Фіорд, а потім у Зливовий Форт — святиню, яка дарує воду Творцям. Процес проходження Darksiders 2 зводиться до бійок з босами, стрибків через перешкоди, пошуку обхідних шляхів і лазівок. Подача лави і води забезпечена, Елія і Валус відновлюють нормальну роботу і кузні виготовляють ключ, здатний пробудити конструкта, щоб допомогти боротися з Псуванням. Істота повідає про Варті, найбільшому конструкте, який був створений, але не оживлений: відсутні три камені, щоб вдихнути життя. Карн допоможе, але чистими залишаються лише два кристала, один схильний до псування, тому гігант обертається проти Творців. Біля входу до Древа Життя відбудеться бій, де Смерть здобуде перемогу. Ціною життя Эйдард дарує конструкту другий шанс. Велетень атакує темні нарости гидоти і жертвує собою. Шлях до Древа відкритий. Якщо в Ковальських Землях залишилися незавершені справи, завжди є можливість повернутися і поговорити з іншими мешканцями. Тейн Брат Ультейна Чорного Молота, знайомого по Darksiders, виконує роль тренера: навчає новим прийомам, проводить спаринги, видає завдання на вбивства істот:
 • Горвуд (знаходиться в Плачущем Кручі).
 • Эхидна (гравець відшукає її у Псикамероне у Царстві Мертвих).
 • Вэхир (нижні рівні Бухти).
 • Колишній Король (Розколина Левіафана у Царстві Мертвих).
 • Darksiders 2: огляд гри, проходження, системні вимоги
  Мурия Дівчина-шаман, яка торгує зіллями і амулетами, що видає другорядні завдання:
 • Шаманське Ремесло. Виготовить Похмурий Талісман, якщо гравець добуде Їдку Росу, Кость Ходка і Різьблений Камінь.
 • Іскра Життя. Просить знищити результат невдалого експерименту, вогняного конструкта по імені Гхорн.
 • Хроніки Творців. Квест доступний у версії Darksiders 2: Deathinitive Edition. Проходження зводиться до збирання сторінок хроніки в різних локаціях, щоб нагадати жителям, хто вони є і зміцнити віру в себе.
 • Darksiders 2: огляд гри, проходження, системні вимоги

  Царство Мертвих

  Продовжуючи огляд гри Darksiders 2 слід зупинитися на наступному світі. Царство Мертвих схоже з Ковальськими Землями величезною кількістю основних і побічних квестів і локацій. Смерть зустрічає торговця Остегота, який розповідає про істинну природу Древа Життя і пропонує товари на продаж за стандартним ігровим цінами. Істота віщає про відродження людства допомогою використання Джерела Душ, але потрапити можна після аудієнції у Кістяного Лорда. Вершник проникає на Вічний Трон, який ширяє у повітрі, запряжений Левіафаном, але Радник не пускає до владики, поки герой не доведе, що гідний. Смерть перемагає чемпіона Золотий Арени і входить в покої Короля.
  Darksiders 2: огляд гри, проходження, системні вимоги
  Володар не вкаже просто так дорогу до Джерела — вимагає повернути трьох бунтівних лордів, що замкнулися у покоях при настанні Псування:
 • Фарисир (локація Гробниця Фарисира).
 • Вершитель (Гробниця Вершителя).
 • Василевс (оселився в Псикамероне).
 • Здолати Фарисира найлегше, Вершитель не проявляє агресії до Вершнику, просить лише виконати один квест, а Василевс пускає в бій не тільки клинки, але і Эхидну (на яку видає завдання Тейн). Перед відходом можна потривожити Радника для отримання побічних квестів Darksiders 2. Проходження продовжиться на мертвих рівнинах в лабіринті Судді Душ, де вершник зустрінеться з ще одним босом. В кінці мандрівки протагоніст зустрічає старого знайомого — Зберігача Секретів, який був убитий на початку. Старий повідає про місцезнаходження двох ключів від Джерела, після чого Смерть вирушить через Древо в новий світ.
  Darksiders 2: огляд гри, проходження, системні вимоги

  Загублений Світ

  Назву носить ангельська застава, атакована Псуванням. Локація в рази менше попередніх, бо на проходження всіх квестів Darksiders 2 не піде багато часу. Відразу на вході персонаж піддається атаці «зіпсованих» ангелів, відобразити яку допомагає Натаніель, пізніше направив Смерть до Архонту за ключем. Архангел доручає відновити Жезл Арафеля, щоб очистити заставу від Псування. Персонаж відправляється на зруйновану Землю, де зустрічає загін ангелів Уриїл, які не можуть вибратися, але допомагають відшукати фрагменти артефакту. По дорозі вершнику належить битися з Носсом, що віддалено нагадує Плакальщицу з Darksiders. Протагоніст зібрав Жезл і передав могутньому ангелу, але виявилося, що Архонт давно схильний до Псування. Маючи Ключ і знову знайдений артефакт, він вирішив знищити Смерть. Здобувши перемогу, блідий вершник залишає небесну заставу і відправляється через Древо Життя в Пекло.
  Darksiders 2: огляд гри, проходження, системні вимоги

  Грань Тіней

  Огляд Darksiders 2 триває в моторошних землях крилатих демонів і рогатих бісів. Тут Смерть зустрічає мати Нефелімів — демонетку Ліліт, повідомляє про те, що ключ знаходиться у Самаэля, ось тільки він давно зник. По подіях першої частини Darksiders відомо, що демон знаходиться в ув'язненні на зруйнованій землі і Війна допоможе йому втекти. Ліліт повідає про хроносферах, ними скористається гість, щоб потрапити в минуле і битися з володарем Пекла за демонічний ключ.
  Darksiders 2: огляд гри, проходження, системні вимоги

  DLC argul's Tomb

  В офіційному додатку розкривається таємниця попереднього правителя Царства Мертвих, який був відданий Кістяним Королем. Додаткові дві години ігрового часу з низкою побічних квестів, новим босом і корисним лутом. DLC доступно на ПК, PS3 і PS4. В огляді Darksiders 2 вище згадувалося, що завдання по усуненню Скинутого Короля видає Тейн в Ковальських Землях. Слід зазначити, що завдання буде доступне після проходження квестової ланцюжка Загубленого Світу.
  Darksiders 2: огляд гри, проходження, системні вимоги

  DLC Abyssal Forge

  Друге доповнення, що додає на Древо Життя новий світ — Землі Тіні. Герой зустрінеться з Божевільним Ковалем, який створив конструкта, в честь якого і названо DLC — Кузня Безодні. Володарі звичайної версії отримують додаток як окремий аддон, у виданні Deathinitive Edition квест відкривається після проходження основної сюжетної лінії Міста Мертвих.
  Darksiders 2: огляд гри, проходження, системні вимоги

  DLC The Demon Lord Belial

  З'явилася можливість битися з ще одним босом і отримати унікальну зброю. Смерть зустрічає вцілілого в Апокаліпсисі людини на прізвисько Мисливець, повідала про угоду з Белиалом, в рамках якої була викрадена його душа і видані притулку уцілілих. Нагородою за перемогу над демоном служить тризуб з унікальним умінням «Мідас», вибиває золото при нанесенні шкоди.

  Трохи про Deathinitive Edition

  Проходження додаткових кампаній Darksiders 2 без установки аддонов стало можливим зважаючи релізу Deathinitive Edition, що відбувся в листопаді 2012 року. У новій версії перероблено освітлення, колірна гамма і зовнішній вигляд персонажів. Додані нові предмети і побічні квести.

  Системні вимоги

  Відповідність вимогам — критерій, при якому робота програми буде приносити задоволення, а не дискомфорт. Тому перед придбанням продукту слід подбати про комплектації ПК:
 • Проект створений під операційні системи Windows XP, Vista SP178 або 10 (64bit).
 • Коректна робота буде на двоядерному процесорі з тактовою частотою 20 Ггц від компанії Intel або аналог AMD.
 • Оперативна пам'ять 4 Гб відповідає мінімальних характеристиками, 8 Гб — максимальним.
 • Відеокарта від NVIDIA 9800 GT 512 MB і вище (або аналог від AMD).
 • Гра займе 13 Гб жорсткого диска.
 • Потрібно DirectX версії 9.0 c.
 • Darksiders 2: огляд гри, проходження, системні вимоги

  Вердикт

  Завершуючи огляд Darksiders 2: Deathinitive Edition, слід зазначити барвистість сюжету: кожен перехід від одного світу до іншого розкриває таємницю походження Чотирьох Вершників. Після битви з занепалим братом Авессаломом, Смерть стоїть на краю Джерела Душ, а Старший Ворон підказує, як повернути людство. Вершник зістрибує і приносить у жертву душі Нефелімів, заточені в грудях, і себе. Тим часом Війна ламає останню печатку, яка вціліла раніше (про що розповідається в Darksiders), офіційно проголошуючи справжній Апокаліпсис. Це призводить до воскресіння обох персонажів серії, відповідно, брати врятували один одного від забуття (самі того не підозрюючи). У фінальному ролику показано залишилися Вершники, подібно метеора падають на землю. Адже Вершників має бути чотири!

  Популярі новини
  Загрузка...