Сервера "Майнкрафт" з "Скайблоком": список кращих майданчиків

180 0 Новини високих технологій

У грі "Майнкрафте" є дуже багато випробувань. Одним з них є "Скайблок". Створений він спеціально для людей, які легко проходять всі завдання і міні-ігри. Для проходження потрібні спеціальні сервера "Майнкрафта" з "Скайблоком". На них геймер зможе пограти в цьому режимі, який для декого є нездійсненним.

Майданчик LuckyWorld

Сервера "Майнкрафт" з "Скайблоком": список кращих майданчиків
Це один з найбільш популярних серверів. Іноді на ньому знаходиться до 1200 гравців. Майданчик дуже рідко лагает. Серед адміністрації LuckyWorld тільки справедливі люди, які не банять просто так. Цей сервер для "Майнкрафта 1.8" з "Скайблоком" містить безліч плагінів. До них відносяться:
 • Виживання.
 • Гравець проти гравця.
 • Кейси та зброю.
 • Кланові битви.
 • Також LuckyWorld містить міні-ігри. Людина може пограти в "Бід варс", "Скай варс", "Паркур", "Сплиф арену" і так далі. Крім цього, карта світу побудована дуже красиво. Інколи творці проводять масові заходи та конкурси. На них гравець може отримати зброю, гроші та привілеї. Для запуску необхідно завантажити спеціальний лаунчер на сайті LuckyWorld.


  Сервер MC-Nova

  Сервера "Майнкрафт" з "Скайблоком": список кращих майданчиків
  Адміністрація завжди враховує думку гравців. Цей сервер для "Майнкрафта 112" з "Скайблоком" постійно вдосконалюється. Вносяться зміни в механіку взаємодій. Додаються нові режими гри. Творці дуже гостинні і раді кожному новому геймеру. На майданчику існує зворотна зв'язок. Якщо людина виявить якісь неполадки, то він може зв'язатися з адміністрацією. Також це можна зробити для рекомендацій по поліпшенню роботи проекту. На сервері MC-Nova працюють наступні режими гри:
 • Виживання.
 • Sky-Block.
 • Bad-Wars.
 • Sky-PvP.
 • Творчість.
 • Для креативних людей тут існують привілеї. На цьому сервері "Майнкрафта" з "Скайблоком" надається ігровий режим будівництва з нескінченними ресурсами. Також адміністрація дає людям легендарне зброю і спорядження спеціально для режиму виживання.


  Майданчик MegaCraft

  Сервера "Майнкрафт" з "Скайблоком": список кращих майданчиків
  Цей сервер є повноцінним ігровим комплексом. У нього входить велика кількість режимів, міні-ігор і випробувань. Також є окремі майданчики для виживання. Цей сервер був відкритий в 2017 році. Однак за короткий проміжок існування серед гравців він здобув популярність. На ньому чуйна адміністрація, велика кількість конкурсів, постійні оновлення. Також на сервері функціонує власна економіка. Там діє ігрова валюта під назвою MegaCoin. Також існує унікальна система скарг на порушників. Завдяки постійним модераторам на майданчику рідко зустрічається чітери і люди, які заважають грі. Для донатеров є окремий світ CityWorld. На цій карті не проходять вайпы. Також у світі генерується унікальний місто. Одне з достоїнств сервера "Майнкрафт" з "Скайблоком" – проведення івентів. До них відносяться: сплиф, катання на ковзанах, плавання та багато іншого. За участь в міні-іграх геймер може отримати різні бонуси, у тому числі і ігрову валюту. З її допомогою людина може придбати здібності і збройові набори. Їх можна використовувати у всіх режимах гри.
  Розробники постійно вводять нові плагіни на сервер. Завдяки цьому кращі гравці відображаються для всіх користувачів. Також геймери можуть придбати транспорт. У список входять літаки, автомобілі, мотоцикли та багато іншого. Майданчик постійно вдосконалюється. Один раз в місяць на ній виходять оновлення.

  Інші сервера "Майнкрафта" з "Скайблоком"

  Сервера "Майнкрафт" з "Скайблоком": список кращих майданчиків
  У грі є дуже багато гідних майданчиків. Звичайній людині серед них дуже складно розібратися. Так як не на всіх проектах є ігровий режим "Скайблок". Найчастіше він є тільки на кращих майданчиках. Сервера для "Майнкрафта 1122" з "Скайблоком":
 • AeroCraft. Цей проект був створений у 2012 році. Протягом свого існування він завжди стабільно працював. На майданчику цінується кожен користувач, а не той, хто більше вклав грошей в гру. Завдяки цьому є баланс між геймерами. За 5 років існування адміністрація встигла додати дуже багато режимів і плагінів.
 • MexWorld. На цьому проекті зібрано відповідальний колектив адміністрації. Ці люди готові допомогти кожному гравцеві. За досягнення успіхів в ігровому режимі "Скайблок" і виживання гравцям покладаються бонуси у вигляді ігрової валюти. Також на проекті працюють тільки якісні плагіни.
 • На всіх цих майданчиках проходить велика кількість масових заходів. За участь у них адміністрація винагороджує призовими кейсами, ігровий валютою і різним спорядженням. Також геймери можуть брати участь у розвитку проектів, пропонуючи свої побажання через зворотній зв'язок.

  Популярі новини
  Загрузка...