Як грати по мережі в «Герої 3»: інструкція по застосуванню

171 0 Новини високих технологій

Як грати по мережі в «Герої 3»? Напевно таким питанням задавалися багато користувачів, які тільки починали занурюватися в пригоди цієї ігрової серії. Третя частина по праву вважається найкращою з усіх. Вона користується великою популярністю серед геймерів навіть незважаючи на пристойний вік. Сьогодні ми поговоримо про те, що потрібно зробити, щоб пограти з іншими гравцями, і в чому перевага нової оновленої версії гри з HD-графікою.

Що це за гра?

Але, перш ніж ми почнемо докладно розбирати питання про те, як грати по мережі в «Герої 3», потрібно трохи торкнутися саму тематику ігрового пригоди. Ця гра являє собою покрокову стратегію з елементами RPG і економічного розвитку. Ви керуєте героєм, який веде армію в бій і бореться з ордами темряви, попутно захоплюючи землі і розвиваючи своє королівство. Перед гравцем відкривається величезна карта з численними територіями, з'являється можливість уважно стежити за розвитком сюжету і прямо впливати на його результат. Але гра повністю розкриває себе лише в мультиплеєрном режимі.


Як грати по мережі в «Герої 3»: інструкція по застосуванню

Яке місце займає ця частина в ігровій серії?

Як ми вже відзначали вище, «Герої 3» є кращою частиною всієї ігрової серії. Основними перевагами в даному випадку виступають:
 • пророблений сюжет і харизматичні персонажі;
 • велика карта з численними пригодами;
 • детально промальовані оточення;
 • збалансований режим гри по мережі.
 • Незважаючи на те, що особливостей не так багато, вони є ключовими і виділяють цю гру на тлі сучасних частин. «Герої 3» вийшли в реліз в далекому 2000 році, але до цих пір займають важливе місце в колекції геймерів, які з задоволенням проводять у грі час і змагаються по мережі.
  Як грати по мережі в «Герої 3»: інструкція по застосуванню

  Чи можна в неї грати по мережі?

  А передбачений взагалі багатокористувацький режим гри? Насправді, така можливість є, хоч вона і надана у незвичному форматі. Справа в тому, що гра по мережі в «Герої 3» була доступна спочатку, але потім сервера закрили з-за низької популярності гри. Правда, програмні коди залишилися незмінними. Тому, щоб комфортно насолоджуватися партійної грою, достатньо просто скористатися додатковими програмами.


  Як грати по мережі в «Герої 3»: інструкція по застосуванню

  Гра по мережі з допомогою Hamachi

  Як грати по мережі в «Герої 3»? Для початку слід розібрати можливість гри з використанням не такою популярною, але цілком універсальної програми під назвою Hamachi. Вона проста в освоєнні, але має ряд недоліків, які можуть впливати на гру. Правда, в нашому випадку такого не сталося, і програма дозволила нам спокійно грати по локальній мережі в «Герої 3». Для того, щоб запустити гру, досить скористатися наступною інструкцією:
 • Для початку скачайте програму з офіційного сайту і встановлюєте її на комп'ютер або ноутбук.
 • Необхідно, щоб Hamachi була у кожного учасника гри.
 • Також перед запуском програми треба перевірити доступ до інтернету.
 • Тепер використовуєте значок великого плюса і створюєте кімнату для друзів.
 • Входите в неї і дивіться на спеціальний індикатор навпроти вашого нікнейму. Якщо він горить зеленим кольором, значить, з'єднання встановлено, і можна починати грати.
 • Тепер запускаєте «Героїв 3» і входите в меню «Багатокористувацька гра».
 • Перейдіть в розділ «Вибираємо TCP/IP» і подсоединяетесь до відкритого сервера.
 • Якщо вікно з доступними кімнатами пусте, потрібно, щоб ваші друзі прописали IP комп'ютера (який є хостом в Hamachi). Зробити це потрібно в розділі «Пошук ігри».
 • Якщо все зроблено правильно, ви зможете об'єднатися на одному сервері.
  Тепер ви знаєте, як грати по мережі Hamachi в «Герої 3». Потрібно лише уважно виконати наші рекомендації і постаратися не допустити помилок. Спосіб не найпростіший, але цілком дієвий і доступний для всіх. Але Hamachi не єдина програма з можливістю створення сервера — є й інший варіант, який ми розглянемо далі.
  Як грати по мережі в «Герої 3»: інструкція по застосуванню

  Гра по мережі з допомогою Tungle

  Тепер розберемо, як грати по мережі в «Герої 3» з допомогою Tungle. Для цього вам знадобиться знову виконати ряд рекомендацій:
 • Завантажуєте програму з офіційного сайту.
 • Встановлюєте її і реєструєтеся.
 • Дана програма повинна бути у кожного учасника, який планує взяти участь в грі по мережі.
 • Тепер потрібно в розділі з іграми відшукати «Героїв 3» і увійти в кімнату.
 • Як тільки ви це зробите, зверніть увагу на свій нік праворуч. Якщо навпроти нього немає значка у вигляді червоного хреста, то все добре. Якщо ж значок є, то потрібно скористатися інструкціями в самій програмі, щоб відкрити порти.
 • Після цього достатньо запустити «Героїв 3» і перейти в розділ «Багатокористувацька гра». У ньому потрібно вибрати сервер або створити його, щоб почати грати.
 • Тепер ви володієте всією необхідною інформацією і знаєте, як грати по мережі в «Герої 3». Залишається тільки правильно скористатися всіма доступними рекомендаціями та проінформувати своїх друзів про те, що потрібно зробити.
  Як грати по мережі в «Герої 3»: інструкція по застосуванню

  Оновлена версія гри HD

  Наостанок залишилося розібратися з головною помилкою користувачів, які впевнені в тому, що перевидання ігрового проекту вирішить всі проблеми. Навіть незважаючи на те, що саме видання припускає наявність можливості грати по мережі в «Герої 3» HD, користуватися цією функцією вкрай не рекомендується. Справа в тому, що перевидання вийшло не найвдалішим і має велику кількість помилок, помилок і недоліків. Щоб не псувати собі враження від цієї ігрової частини, краще грати в класичну версію з використанням додаткових програм для мережевих баталій. Тим більше, що всі інструкції у вас вже є, залишилося тільки їх реалізувати. А ви вже грали в «Героїв 3» в многопользовательском режимі?

  Популярі новини
  Загрузка...