Кнопка fn на ноутбуці Samsung не працює, як включити?

219 0 Новини високих технологій

Клавіатура ноутбука є одним з найважливіших елементів комп'ютера, на ній розташовані різні клавіші, за допомогою яких можна викликати ті чи інші меню налаштувань. А також включення і відключення різних функцій, однією з таких є кнопка Fn (функція). За допомогою даної клавіші у поєднанні з якої-небудь іншої можна зменшити яскравість екрана, знизити або підвищити звук на ноутбуці, включити Wi-Fi. На багатьох популярних моделях ноутбуків дана кнопка відключена за замовчуванням. З цього матеріалу ви дізнаєтеся, як включити fn на ноутбуці Samsung, а також з яких причин, крім фізичної несправності, ця клавіша може не працювати.

Кнопка fn на ноутбуці Samsung не працює

На деяких моделях лептопів Samsung немає доступу до тонких налаштувань свого персонального комп'ютера за допомогою роботи в операційній системі. Здійснити їх можна лише за допомогою натискання "гарячих" клавіш на клавіатурі. У випадку, якщо не працює fn на ноутбуці Samsung, ви потрапите в дуже скрутне становище. Подібне явище можна рідко зустріти, адже далеко не всіма розробниками персональних комп'ютерів на клавіатуру виносяться найважливіші системні клавіші. Робиться це для того, щоб захистити користувача від проблем, пов'язаних з функціонуванням ПК при фізичному впливі води на клавіатуру.


Кнопка fn на ноутбуці Samsung не працює, як включити?
У даному матеріалі буде докладно розглянуто, що робити, якщо кнопка fn на ноутбуці Samsung не працює. Також розберемося, як вмикати та вимикати цю клавішу при справній роботі клавіатури. І з'ясуємо, за яких причин кнопка fn не працює на вашому ноутбуці.

Причини, по яким клавіша fn не працює

Однією з найпоширеніших проблем, пов'язаних з порушенням роботи кнопки fn, є фізична несправність з-за контакту води з клавіатурою. При попаданні рідини на пристрій введення тексту створюється окисна плівка на доріжках плати з подальшим порушенням однієї з матриць. В наслідок цього струм по ним не протікає, і кнопка fn на ноутбуці Samsung не працює. Нерідко виходить з ладу доріжка, на якій розташована клавіша функції комп'ютера, так як вона пов'язана з багатьма кнопками клавіатури.


Кнопка fn на ноутбуці Samsung не працює, як включити?
Іншою причиною є те, що клавіша fn відключена за замовчуванням, і для того, щоб її запустити, потрібно натиснути комбінацію кнопок, найчастіше це Fn + NumLock. До даної причини можна також віднести неактивний режим системної клавіші в середовищі БІОС. Третьою і останньою причиною може стати забруднена клавіатура. При попаданні сміття під клавіші може виникнути блокування їх натискання. Відбувається це тому, що прогумована насадка на кнопці не вдавлюється всередину і не контактує з платою пристрою. Це одні з найпоширеніших причин, за якими кнопка fn на ноутбуці Samsung не працює.

Як включити клавішу Fn на лептопі Samsung

Насамперед слід зазначити, що причини, за якими клавіша не працює, можуть бути різними. Основні були описані вище. Перед спробою включити Fn, вам слід зрозуміти, яка проблема конкретно у вас. Якщо вода не контактувала з клавіатурою, по черзі пробуйте наведені нижче інструкції по її включенню.
Почнемо з самого основного, а саме включення клавіші "Фн" в середовищі БІОС. Даний посібник має абстрактний характер, так як на всіх ноутбуках різні версії і виробники системи введення і виведення. Але загальні параметри залишаться такими ж. За допомогою даної інструкції можна як відключити fn на ноутбуці Samsung, так і включити:
 • Перезавантажте комп'ютер.
 • Зайдіть в середу БІОС.
 • Перейдіть в меню Advanced.
 • Потім перейдіть по вкладці System Configuration.
 • Після в пункті Action Keys Mode необхідно поставити значення Enabled.
 • Натисніть клавішу F10 і підтвердіть свої дії натисканням кнопки Enter.
 • Перезавантажте комп'ютер.
 • Кнопка fn на ноутбуці Samsung не працює, як включити?
  Якщо вищенаведене керівництво не допомогло, слід спробувати наступний спосіб натискання комбінацій клавіш. Це можуть бути Fn+NumLock, а також Fn+Esc, на деяких моделях є кнопка FnLock. А також спробуйте перевстановити драйвер для клавіатури. У разі, якщо жоден з розглянутих способів включення клавіш вам не допоміг, варто вдатися до стороннього програмного забезпечення. Для того щоб скористатися наведеним нижче методом, необхідно завантажити з офіційного сайту Samsung програму Samsung Control Center і встановити її на свій ПК:
 • Зайдіть на офіційний сайт "Самсунг".
 • Перейдіть в розділ "Підтримка".
 • Після пошуку продукту введіть назву моделі вашого ноутбука.
 • Перейдіть з пошукової видачі за однойменною з вашої моделі ноутбука посиланням.
 • Після зайти у вкладку "Програми" і зі списку вибрати Samsung Control Center.
 • Викачуємо і встановлюємо програму.
 • Перезапускаємо ПК.
 • Кнопка fn на ноутбуці Samsung не працює, як включити?

  Висновок

  У даній статті ми докладно розглянули можливі причини виходу з ладу клавіатури на лептопах "Самсунг", а також причини, за якими кнопка fn на ноутбуці Samsung не працює. А також з'ясували, як її включити і вимкнути різними способами. Якщо причина несправності носить фізичний характер, слід звернутися в сервісний центр.

  Популярі новини
  Загрузка...