Що таке деф: вільний переклад та значення слова в грі

173 0 Новини високих технологій

За всю історію людства було випущено близько 10000 комп'ютерних ігор. Це окремий вид мистецтва. З-за великої кількості ігор геймери постійно придумують різні жаргонізми. Одним з них є слово "деф". У всіх творах вона має різний сенс. Також існує жаргонізм з протилежним значенням - це "офф".

Загальний сенс

Що таке деф: вільний переклад та значення слова в грі
"Деф" походить від англійського слова defense. Його вільний переклад – оборона, захист. У комп'ютерних іграх термін має кілька значень. Перше це параметри персонажів. Друге – особлива тактика гри. Залежно від контексту поняття має різні трактування. Людині необхідно орієнтуватися на ситуацію, щоб розуміти, що таке "деф". Також геймер повинен враховувати гру, яку запустив на комп'ютері. У Cs, Wot або WoW слово має різні значення.


"Деф" і параметри персонажів

Що таке деф: вільний переклад та значення слова в грі
Найчастіше цей термін використовується в World of Warcraft. "Деф" в грі - це можливість захисту персонажа. Якщо показник знаходиться на високому рівні, то герой не отримає великого кількості утрати від монстрів і босів, так як його броня здатна "дефіти" ворожі атаки. Користувачі підвищують значення захисту при допомоги озброєння високої якості. Найчастіше це кольчуга і латная броня. У слова "деф" значення і переклад в World of Warcraft – це захист персонажа від ворожих атак. Поширюється трактування не тільки на цю гру, але і MOBA і MMO-додатки.

Значення в Dota 2

Що таке деф: вільний переклад та значення слова в грі
У цьому творі жаргонізм означає заклик команди або окремих гравців захищати свою територію. Також це може бути будь-який інший ділянку на карті, який супротивники хочуть зашкодити. Такого роду повідомлення передається через голосовий і текстовий чати.


Чаші всього гравці кажуть: "деф мзс". Вираз означає, що команді необхідно захищати центральну частину карти. Найчастіше на повідомлення висловлюється практично вся команда. Так як цю проблему декілька гравців не зможуть вирішити. З-за таких нападів бувають конфлікти між союзниками. Іноді люди не відгукуються на прохання команди.

Що значить прокачування "дефа"

Цим словосполученням у грі "Доту 2" гравці називають поліпшення захисту. Протягом всієї гри геймери здійснюють прокачування "дефа". У цього поняття є й інша назва - "ганг". Процес прокачування досить простий. Для цього гравець знаходить свого самотнього суперника або з низьким рівнем захисту. Після чого користувач знищує ворога. Причини, по яким необхідно прокачувати "деф":
 • Зробити кількісний перевагу в команді союзників. Тим самим гравці можуть швидко просуватися за час, поки ворог не знаходиться в грі.
 • Знищити різні будівлі. Наприклад, гармату або барак. Захистити ці об'єкти супротивникам практично нереально.
 • Ця дія є найголовнішим, і, щоб привести команду до перемоги. З прокачанной захистом союзники можуть наступати на противника. Так як у ворогів немає ресурсів для наступу. Тим самим команда за допомогою прокачування отримує або перемогу, або перевага в силах. Саме це діяння означає, що таке "деф" у другій частині "Доти".

  Оборонна стратегія

  Що таке деф: вільний переклад та значення слова в грі
  Найпоширеніше значення "деф" – це тактика захисту території. Особливо це стосується командних ігор, таких як Counter Strike або WoT. Так як у них гравці часто дають накази "дефіти певну територію". Це означає захищати важливу стратегічну точку. У кожній грі оборона відбувається по-різному. Все залежить від програми, яку запущено у людини. Часто під цим поняттям гравці розуміють дії, спрямовані на вибір вигідної позиції. На ній геймери і проведуть велику частину часу. Разом з цим команда вибирає спеціальне спорядження або техніку для тактики захисту. Тим самим люди зможуть знищити супротивника з спочатку хорошої позиції. Ця тактика означає, що таке "деф" в іграх. Поширюється термін практично на всі твори.

  Що таке "деф" в CS

  Що таке деф: вільний переклад та значення слова в грі
  Найчастіше таку тактику вибирає команда спецназівців. Так як терористам необхідно закласти на карті бомбу. Спецназ знаходиться в місцях, де ворожа команда буде встановлювати вибухівку. Терористи теж можуть "дефіти", якщо у них є заручники. Так як спецназу необхідно їх звільнити. Тим самим терористи обирають вигідну позицію і чекають загін супротивників. У цих тактик є недоліки. Так як гравці в Counter Strike вже давно звикли до людей, які захищають певну територію. Істотних переваг така стратегія оборони в цій грі не приносить. Однак вона має право на існування.

  "Деф" в World of Tanks

  Що таке деф: вільний переклад та значення слова в грі
  У грі це поняття означає, що гравець буде стояти в кущах або за каменем, очікуючи напад противника. Також це може бути особливий рельєф карти або споруди. Такий стиль гри у танках має як плюси, так і мінуси. Також деяка техніка просто не здатна "дефіти" з-за низького огляду і високою помітності. Найчастіше тактику захисту вибирають гравці на класі техніки Пт-Сау. Так як ці танки мають високі коефіцієнти маскування і огляду. Випадки, коли гравці "дефят" в World of Tanks:
 • Високий перевагу в команді противника. Оборонну тактику команда вибирає, коли союзників стало в кілька разів менше, ніж ворогів. Такого роду гра іноді здатна привести команду до перемоги.
 • Техніка зі слабким бронюванням і хорошою маскуванням. Вигідно захищати територію, якщо людина грає на такому танку, так як він не буде підставлятися під ворожі танки. Засвічувати противників йому будуть інші союзники. Часто тактику "дефа" використовують легкі, важкі і середні танки.
 • Командні бої. На деякі карти лідери можуть вибрати спеціальний сетап для "дефа". У їх числі будуть тільки ті танки, які здатні на ведення бою в такому стилі. Також обов'язково в команді буде машина з високою рухливістю і оглядом, щоб показувати знаходження супротивників.
 • Недосвідченість. Тільки починаючи гру, людина не розуміє, куди йому треба їхати. Часто люди їдуть на позиції, де їх швидко вбивають. Внаслідок цього геймер вирішує, що буде стояти в кущах, очікуючи нападу супротивників. Однак обороняющего можуть знищити кілька суперників. Так як вони зблизяться з гравцем за час перезарядки знаряддя.
 • "Деф" в World of Tanks - це одна з найбільш затребуваних тактик. До неї вдаються, як новачки, так і досвідчені геймери. Також у неї є недоліки. Так як суперник поїде всією командою на точку, де люди влаштували засідку. Застосовувати таку тактику необхідно виходячи зі сформованих ситуацій на полі бою.

  Що значить "офф"

  Це поняття є повною протилежністю захисту. Тактики "деф" і "оф" у грі не можуть існувати один без одного. Якщо обидві команди використовують стратегію оборони, то таким чином вийде час гри. В такому випадку одна зі сторін починає використовувати "офф". Що означає агресивний напад. Найчастіше атака відбувається на позицію обороняється противника. Для цього в різних іграх використовується особливе спорядження або техніка. Наприклад, в World of Tans - це важкі танки. У Counter Strike використовують гвинтівки АК-47. "Деф", "офф" у грі використовують геймери дуже часто. Також ці жаргонізми поширюються на практично всі додатки.

  Популярі новини
  Загрузка...