Налаштування модему «Білайн» моделі ZTE MF823D. Загальний порядок дій

153 0 Новини високих технологій

В першу чергу у пропонованому вашій увазі огляді буде викладена налаштування модему «Білайн». Його модель - ZTE MF823D. Також буде дано перелік поставки даного пристрою, наведено його вартість. Викладена в подальшому інформація дозволить недосвідченому комп'ютерному користувачеві самостійно підключити ZTE MF823D, сконфігурувати його і почати активно експлуатувати даний елемент.

Налаштування модему «Білайн» моделі ZTE MF823D. Загальний порядок дій

Список поставки бездротового пристрою зв'язку

Комплектація розглянутого модему включає такі основні елементи:
 • Пристрій.
 • Стартовий пакет.
 • Керівництво по експлуатації, в якому поетапно і детально викладено те, як налаштувати модем даної моделі.
 • Гарантійний талон.
 • Перелік поставки розглянутого пристрій достатній. Тобто користувач відразу ж після його придбання може почати його активно експлуатувати.


  Параметри

  До того як налаштування модему «Білайн» буде поетапно описано, розглянемо технічні специфікації даної системи передачі інформації. Цей пристрій має такі характеристики:
 • Зовнішній модем з підтримкою всіх існуючих стандартів стільникового зв'язку.
 • Інтерфейс підключення до персонального комп'ютера – USB.
 • Пікова швидкість отримання інформації – 150 Мбіт/с., а відправлення – 50 Мбіт/сек.
 • Формат сім-карти – miniSIM.
 • Існує можливість установки додаткового накопичувача у відповідний слот розширення.
 • Налаштування модему «Білайн» даної моделі – це проста операція і рівень її складності зведений розробниками до мінімуму. Додатковий софт скачувати з інтернету в цій ситуації немає потреби. Все необхідне програмне забезпечення для експлуатації розглянутого пристрою записано на вбудований накопичувач. Після покупки користувач отримує все необхідне для використання такої комутаційної системи.


  За рахунок наявності додаткового слота даний модем можна перетворити також у флеш-накопичувач. Для цього досить встановити в нього карту пам'яті MicroSD. Максимальний розмір останньої може становити 32 Гб. Більший розмір накопичувача дана модель модему не може технічно адресувати.
  Налаштування модему «Білайн» моделі ZTE MF823D. Загальний порядок дій

  Порядок налаштування. Основні етапи

  Налаштування USB-модему "Білайн" моделі ZTE MF823D реалізується наступним чином:
 • Витягуємо його з упаковки.
 • Акуратно демонтуємо нижню частину корпусу і звільняємо слот установки СІМ-картки.
 • Розпаковуємо стартовий пакет. Витягаємо сім-картку і встановлюємо її в слот, який був на попередньому етапі звільнений.
 • Збираємо корпус модему назад.
 • На наступному етапі мережеве пристрій підключається до порту персонального комп'ютера.
 • Включаємо ПК і чекаємо закінчення його завантаження. При цьому з'являється повідомлення з вимогою встановлення керуючого софта. Далі виконуємо вказівки системи автоматичної настройки ЕОМ і инсталлируем драйвера. Також при цьому додатково встановитися керуюча програма від компанії "Білайн".
 • Потім рекомендується перезавантажити персональний комп'ютер.
 • Після цього відкриваємо керуючу утиліту від стільникового оператора. При цьому з'явитися запит щодо активації рахунку. Підтверджуємо виконання даної операції.
 • На завершальному етапі в меню утиліти активуємо передачу інформації.
 • Налаштування модему «Білайн» моделі ZTE MF823D. Загальний порядок дій

  Тестування

  Наступний етап у того, як налаштувати модем, це тестування передачі інформації з мережі. Для цього потрібно в обов'язковому порядку запустити будь-який браузер доступний на комп'ютері, до якого підключений розглянутий модем. В його адресному рядку набираємо будь пошуковий запит. Потім підтверджуємо його. Для цього достатньо один раз натиснути клавішу Enter. Після виконання даної маніпуляції повинна відкритися запитувана інформація. Якщо цього не сталося, то потрібно перевірити баланс і установки точки доступу до інтернету. При необхідності можна зробити з телефону дзвінок оператору і проконсультуватися щодо вирішення даного питання.

  Вартість комплекту і відгуки власників

  Дійсно простим і інтуїтивно зрозумілим є в даному випадку настройка доступу. Модем "Білайн" розглянутої модифікації можна придбати за 2590 рублів. Причому в цю суму включені не тільки мережний пристрій і стартовий пакет, а і трафік з Глобальної павутини. Розмір останнього становить 32 Гб. У більшості випадків такого обсягу трафіку цілком достатньо. Тобто перший місяць експлуатації вже включений у вартість даного комплекту. Місячна абонентська плата надалі становитиме 650 рублів. Знову ж таки, ліміт передачі інформації і даних буде обмежений все тими ж 32 Гб. Власники даної модифікації характеризують її як надійний і доступний пристрій - це основні переваги. Недолік же за це лише тільки один - це прив'язка тільки до обладнання одного оператора.
  Налаштування модему «Білайн» моделі ZTE MF823D. Загальний порядок дій

  Висновок

  У цьому матеріалі розглянута налаштування модему "Білайн" з маркуванням ZTE MF823D. Але наведений раніше алгоритм є універсальним. Тому його можна застосувати і іншим аналогічним пристроям даного оператора. Сам же алгоритм ініціалізації такої точки доступу до Глобальної павутини досить простий. Тому навіть початківець комп'ютерний фахівець з ним чудово впорається.

  Популярі новини
  Загрузка...