Як вимкнути монітор на ноутбуці, і навіщо це потрібно?

217 0 Новини високих технологій

Деякі користувачі ноутбуків воліють працювати за екранами з великою діагоналлю, підключаючи для цього до пристрою зовнішній монітор. У деяких випадках такий екран може знадобитися, якщо вийшла з ладу матриця (щоб не витрачати гроші на її заміну). Також важливо знати, що дисплей мобільного комп'ютера значно витрачає заряд акумулятора. Якщо ви використовуєте пристрій для прослуховування музики, то можете вимкнути дисплей, щоб збільшити тривалість роботи від батареї. Розберемося, як вимкнути монітор на ноутбуці.

Як вимкнути дисплей

Як вимкнути монітор на ноутбуці, і навіщо це потрібно?
Вимкнути монітор ноутбука можна кількома способами:
 • Використовуючи комбінацію клавіш на клавіатурі.
 • Налаштувавши параметри електроживлення для деактивації дисплея через певний проміжок часу.
 • Фізично відключивши дисплей від ноутбука.
 • Закривши або прикривши кришку портативного комп'ютера.
 • Настроювання режиму відображення в параметрах екрана.
 • Перші два методи підійдуть вам, якщо ви хочете заощадити заряд акумулятора ноутбука. Три інших методи дієві при підключенні зовнішнього дисплея пристрою. Розглянемо докладніше, як вимкнути монітор на ноутбуці, використовуючи поєднання клавіш і іншими способами.


  Зберігаємо заряд акумулятора

  Як вимкнути монітор на ноутбуці, і навіщо це потрібно?
  Якщо ви увімкнули голосно музику на ноутбуці і відійшли від нього, то дисплею зовсім необов'язково витрачати заряд батареї. З допомогою поєднання клавіш Fn і відповідної кнопки екрану на ноутбуці можна загасити монітор, тим самим збільшивши тривалість роботи без акумулятора. Зазвичай клавіша, що відповідає за дисплей, знаходиться у верхньому ряду допоміжних кнопок F1-F12. До речі, з допомогою поєднання кнопок ви можете збільшувати і зменшувати гучність, яскравість і навіть перевертати екран ноутбука, тобто зображення на ньому. Останнім використовують частіше на персональних комп'ютерах, ніж на портативних пристроях. Також ви можете налаштувати відключення дисплея на ноутбуці параметри електроживлення. Через заданий вами певний інтервал часу операційна система може самостійно як відключити монітор на ноутбуці, так і відправити його в сплячий режим, якщо це необхідно.


  Вимикаємо екран мобільного ПК при застосуванні додаткового девайса

  Як вимкнути монітор на ноутбуці, і навіщо це потрібно?
  Якщо ви зібралися користуватися зовнішнім монітором більшого розміру і дозволу, а дисплей ноутбука вас тільки відволікає, то ви можете:
 • У параметрах екрана налаштувати відображення тільки на зовнішній дисплей.
 • Прикрити кришку ноутбука або закрити її повністю, після чого екран погас. Правда, в цьому випадку вам будуть недоступні клавіатура і тачпад ноутбука і доведеться підключати додаткові маніпулятори.
 • Якщо ви пошкодили або розбили матрицю портативного комп'ютера і використовуєте тепер тільки зовнішній дисплей, то фахівці радять відключити шлейф матриці від материнської плати. Якщо ви не знаєте, як вимкнути монітор ноутбука фізично, як його розібрати, то ми не радимо вам намагатися зробити це самостійно. Зверніться в спеціалізований сервісний центр. Несправна матриця може призвести до виходу з ладу всієї материнської плати ноутбука електроживлення.

  Популярі новини
  Загрузка...