Як пройти крізь стіну в "Скайриме": інструкція

169 0 Новини високих технологій

Ігровий движок, що використовується в Skyrim, славиться своєю гнучкістю. Гравці можуть за допомогою кодів пересуватися на далекі відстані, бути безсмертними і тестувати різні ситуації. Також ви можете пройти крізь стіну в "Скайриме". Про це читайте нижче в статті.

Як пройти крізь стіну в "Скайриме": інструкція

Як включити цю функцію?

Для проходження через будь-які стіни в грі необхідно скористатися стандартною консоллю. За замовчуванням ця панель відкривається з допомогою натискання на клавішу "~". Якщо у вас ця функція не працює, спробуйте перемкнути розкладку клавіатури на іншу мову прямо в грі. Також перевірте управління призначення цієї функції. Щоб проходити крізь стіни Скайриме", ви повинні вписати простий і короткий чит-код. Відкрийте консоль і введіть команду tcl без лапок. Щоб активувати код, необхідно натиснути на Enter для застосування. Після цього ви можете підійти до будь-якій стіні і перевірити працездатність способу.


Варто відзначити, що цей метод працює не для всіх обмежувальних перешкод. Наприклад, потрапити за межі карти у вас все ж не вийде, тому подивитися на світ "Скайріма" з боку з допомогою коду не вийде.
Як пройти крізь стіну в "Скайриме": інструкція

Як відключити код?

Отже, вам набридло бути всемогутнім і проходити через будь-які перешкоди? Тоді потрібно відключити дію чіт-коду і спробувати пограти чесно. Ця процедура в точності повторює активацію коду. Для цього знову відкрийте консольну рядок, натиснувши на клавішу "~" і введіть команду tcl. Також активуйте її дію клавішею Enter. Після цього пройти крізь стіну в "Скайриме" вже не вийде - ви можете перевірити це особисто. Користуватися цією командою можна нескінченну кількість разів - це ніяк не вплине на стабільність гри. Однак пам'ятайте, що неправильне збереження або скасування проходження стін в незручному місці може призвести до того, що ваш персонаж просто застрягне в підлозі, скелі і так далі.

Популярі новини
Загрузка...