"Князь 3: Нова династія": проходження ігри, коди, чіти, рецепти зілля

106 0 Новини високих технологій

Серія стратегій "Князь" - гідний представник російської ігрової індустрії. Донині гра залишається популярною серед фанатів жанру, оскільки не так багато RTS виходить і планується найближчим часом. Третя частина "Князь 3: Нова династія", проходження якої розписано нижче, вийшла в 2009 році. В останній грі розробники продовжують сюжет попередніх частин серії. В плані геймплея стратегію серйозно працювали, але відійшли в сторону екшену, ніж рольової гри.

"Князь 3: Нова династія": проходження ігри, коди, чіти, рецепти зілля

Про чим гра?

Перед тим як почати описувати проходження "Князь 3: Нова династія", трохи поговоримо про сюжетної лінії. Місцем дії є те ж саме князівство, але в цей раз воно переживає не найкращі часи - престол пустує, а на посаду правителя немає жодного гідного кандидата. За бажанням покійного князя, кожен з бажаючих мав доставити Богатирський меч у палац. Той, хто зробить це швидше за всіх, і стане новим правителем князівства, якому можна довірити людей і поселення.


В боротьбі за заповітний трофей зіткнутися кілька персонажів, за яких передбачена окрема кампанія в проходженні "Князь 3: Нова династія". На жаль, всі сюжетні лінії вкрай схожі один з одним - шлях героїв починається з палацу, в якому він дізнається перші підказки і напрямок, в якому потрібно шукати артефакт. Тому персонажа чекає кілька небезпечних пригод і заповітна нагорода. Проходити деякі завдання можна різними шляхами, багато підказок доводиться шукати самому, а також думати над прокачуванням героя. Проходження "Князь 3: Нова династія" за Туру, Еріка і інших героїв сильно схожі і займають багато часу, тому ми опишемо сюжетну лінію і квести на прикладі одного героя.


"Князь 3: Нова династія": проходження ігри, коди, чіти, рецепти зілля

Початок гри

Щоб проходити рольову гру було зручніше, при створенні персонажа рекомендуємо поставити галочки навпроти пунктів витривалості, одноручного зброї і сталевого блоку. Це дозволить зробити цього "танка" і не витрачати час на непотрібні бої - деяких слабких ворогів можна буде просто пробігти. Проте не рекомендуємо пропускати багато противників, оскільки в такому випадку вам не вистачить досвіду для фінальної стадії гри. Також бажано прокачати вміння знахарства до 3 очок, інтелект на 25 одиниць і зілляваріння до 5. З допомогою останнього вміння ви зможете заробляти на продажу зілля. Тепер кілька порад з приводу стилю проходження гри "Князь 3: Нова династія". Коли ви з'явитеся в будь-якому новому поселенні, то відразу біжіть відкривати портали, щоб швидко переміщатися між локаціями. Також перевіряйте кожного торговця на наявність нових рецептів і сувоїв шукача скарбів. З їх допомогою ви можете знаходити таємні схрони з еліксирами. А рецепти зілля "Князь 3: Нова династія" допоможуть вам створювати багато предметів на продаж. Так персонаж швидко розбагатіє і зможе дозволити собі самі круті обладунки зі зброєю. Якщо у вас виникли труднощі з пошуком тих або інших персонажів, то просто вивчіть міні-карту. На ній зазначені всі сюжетні і квестові герої. Запам'ятовуйте їх розташування, щоб не витрачати час на пошуки.
Не поспішайте скуповувати найдорожче зброю або броню. На перших порах можна задовольнятися більш скромним спорядженням, а відкладати кошти на пізню стадію.
"Князь 3: Нова династія": проходження ігри, коди, чіти, рецепти зілля

Східна карта

Гра починається в фортеці. Відразу вирушаємо до скарбника, щоб віддати борг. Він пропонує розплатитися виконанням однієї послуги - зловити купця, який став красти князівства. Вирішуємо цю задачу і зустрічаємося з Томилом, який пропонує відкопати скарб недалеко від міського порталу. Також допомагаємо деяким поселенцям, після чого вирушаємо в воєводі і записуємося в ополчення. Потім знаходимо загін, щоб приєднатися до нього. Починається друга локація.

Ліс у Мирославля

В лісі на вас відразу напали дикі собаки. Відбиваємося від них разом зі своїм загоном. Далі слідує низка однотипних квестів - знайти втікача, зловити його, вбити когось і так далі. Виконуємо доручення, щоб просунутися по проходженню "Князь 3: Нова династія". Тут є одна важлива деталь - необхідно запам'ятати розташування інтенданта, щоб повертатися до нього і продавати лут - він платить більше за всіх торговців у грі.
"Князь 3: Нова династія": проходження ігри, коди, чіти, рецепти зілля

Бережки

Після ліси нас відправляють в Бережки. Тут знову вирішуємо проблеми місцевих жителів. Комусь потрібно допомогти вибити борг, хтось просить зібрати ресурси, а один персонаж виявить бажання позмагатися з нашим героєм у стрільбі. Один із таких героїв пов'язаний з сюжетною лінією. Зайдіть додому до пасічника і запитайте про місцезнаходження Ратибора. Він допоможе вам, якщо ви очистите його пасіку від монстрів.

Нижній табір

Пасічник видав розташування Ратибора - Нижній табір. Саме туди і відправляється наш герой. Це перше місце, де можна використовувати сувій шукача скарбів, щоб знайти еліксир витривалості - обов'язково зробіть це. У ключових персонажів треба взяти два завдання - на пошуки меча парамериона і меча "Гнів Драгоміра". Після чого можна вирушати далі (якщо ви зробили додаткові квести і прокачалися).
На шляху назад вас зустрінуть троє розбійників, з якими доведеться битися. Далі, на острові з 5 смолоскипами беремо основну сюжетну завдання у ярла. Вам необхідно отримати підтримку у купця, воєводи, коваля. Потім вирішити головоломку з запалюванням стовпів за допомогою факела.

Ловье

Перед відвідуванням наступної великої локації доведеться заглянути в Ловье і виконати прохання коваля. Погоджуємося допомогти персонажу і даємо йому 4 зілля. Після цього у нього відкривається можливість постійної купівлі відмичок. Тепер можна вирушати в Черноборск.
"Князь 3: Нова династія": проходження ігри, коди, чіти, рецепти зілля

Черноборск

Крім сторонніх завдань, тут гравцеві належить вирішити питання з донькою намісника бібліотеки. Дівчина живе зі своїм обранцем у Привіллі і не збирається повертатися додому. Ви можете або силою повернути його дочка, або сказати бібліотекаря, що Олена не хоче повертатися. Якщо ви перетягніть дівчину силоміць, то будьте готові до бою з розбійниками. В обох випадках бібліотекар пропустить вас до полиць, де можна знайти розписку. Якщо використовувати чіти в "Князі 3: Нова династія", то можна легко обійти безліч битв за допомогою коду на безсмертя. Для цього потрібно одночасно натиснути клавіші Ctrl, Shift і L. Діє тільки на героя.

Візантійський пост

Вирушаємо до старості та в таверну для розмови з ключовим героєм. Потім рухаємо до портал, щоб активувати його. На завершення локації боремося з ворогами, а потім покращуємо зброю. Також на цій карті є новий скарб.
"Князь 3: Нова династія": проходження ігри, коди, чіти, рецепти зілля

Холмгород

Тепер ми переміщаємося в західну частину ігрового світу. У першій локації потрібно виконати прохання майстра. За завдання ви не отримаєте золота, зате виконайте свій обов'язок. Потім поговоріть з скарбником, який відкриє доступ до купівлі екзотичної зброї. Не забудьте в новій локації про телепорт і збір скарбів!

Комарина драговина

Рухаємося до завершення гри. Перше завдання - потрібно ощасливити старосту за допомогою спеціального зілля. По дорозі до нової локації ви зустрінете золотошукачів, від яких ви отримаєте камінь з рунами. Потім вам варто пробігти по основних персонажів і зробити всі додаткові завдання, щоб повністю прокачатися до фінальної стадії гри.

Угор'є

Тут потрібно звернутися до господаря каравану, щоб дізнатися шлях назад у село. Після знищення ящерів в поселенні заберіть квестовый предмет у ватажка і відправляйтеся назад. На завершення потрібно вибрати воєводу села. Після цього відправте Олесю до волхва, після чого той віддасть вам квестовый сувій.

Руїни Літаючого острова

В останньому бою вам спочатку потрібно зняти захисні загородження. Спочатку выстрелите з лука за огорожу, потрапивши в потрібний предмет. Другий "ключ" - це палаюча лампа. В кінці використовуйте посох волхва і зніміть захисний бар'єр.
В кінці доведеться битися з Мертвяком, у якого 1 тисяча одиниць здоров'я і сильна атака. Він легко вбивається посохами. Після бійки підніміть з трупа ворога заповітний Богатирський меч і вирушайте в Мирославль. У місті покажіть трофей наміснику, щоб той провів вас престолу і здійснив ритуал посвячення в правителі. В кінці ви побачите заставку зі щасливим кінцем!
"Князь 3: Нова династія": проходження ігри, коди, чіти, рецепти зілля

Додаткові коди

Ми вже згадали чит на безсмертя, а тепер розповімо про ще декілька кодів. У "Князь 3: Нова династія" можна отримати нескінченну кількість грошей за допомогою комбінації клавіш Ctrl+Shift+0. Щоб додати 1 тисячу очок досвіду персонажу, скористайтесь комбінацією клавіш Ctrl+Shift+9. Якщо у вас виникли проблеми з карткою, то включити повністю досліджену місцевість можна через Ctrl+Shift+O. Якщо вам здалося, що гра досить коротка і посіла у вас мало часу, то спробуйте моди на "Князь 3: Нова династія". Любителі серії створюють повноцінні сюжетні кампанії, деякі з яких навіть цікавіше оригіналу. Радимо спробувати!

Популярі новини
Загрузка...