Тренування геймерів: способи поліпшення реакції через софт

133 0 Новини високих технологій

Хороша реакція - це запорука успішної гри. Більшість геймерів не знають, що цей показник можна покращувати іншими додатками. Існують спеціальні онлайн-програми або гри, які можуть натренувати геймера. Після додатків у людини покращиться реакція і дрібна моторика рук.

Тренування геймерів в OSU

Тренування геймерів: способи поліпшення реакції через софт
Це безкоштовна гра в жанрі ритм. Вона була створена ще у 2007 році, однак користується популярністю і по сей день. Особливості гри:
 • Геймплей полягає в швидкому натисканні на ноти, які з'являються на екрані під ритм музики.
 • У додатку необхідно вести м'ячик по слайдеру і обертати спинер.
 • Система нарахувань. Якщо людина точно потрапляє по всьому нотах, то йому будуть нараховувати очки. В іншому випадку гра просто припиниться. Тому гравцеві необхідно швидко реагувати.
 • У цьому додатку людина може підключити клавіатуру. Це потрібно робити в налаштуваннях гри. В такому випадку тренування геймерів буде багатофункціональною. Покращиться дрібна моторика рук і швидкість реакції. Також гравець може вибрати будь-яку складність, карту і музику. Навіть є можливість завантажити власні композиції з комп'ютера. Досвідчені геймери рекомендують починати грати з самого легкого рівня складності, поступово підвищуючи його.


  Онлайн додаток

  Одним з популярних онлайн програм є "Тест на швидкість реакції". Запустити її чоловік може на будь-якому комп'ютері. Для цього необхідно оновити драйвери "Flash" до самої актуальної версії. Після цього, потрібно знайти в пошуку додаток. Тренування відбувається просто і швидко. Для цього геймеру необхідно просто натиснути на кнопку "Старт". В залежності від складності вона буде з'являтися з різною періодичністю. Людина не буде знати, коли перед ним буде іконка. Тренування реакції для геймерів онлайн відбувається дуже швидко завдяки цьому додатком. В результаті людина буде добре грати в шутерах на снайперських гвинтівках, так як швидкість реакції стане краще.

  Тренування АІМ від Нави

  Тренування геймерів: способи поліпшення реакції через софт
  Ця програма є одним з найбільш ефективних. В ньому людині необхідно швидко натискати на що з'являються білі кола. На самому початку вони маленькі, але поступово збільшуються. З кожним раундом геймплей гри стає складніше. Геймеру потрібно швидко натиснути на всі з'являються круги. За допомогою цього додатка він натренує реакцію і влучність. Геймер зможе швидко реагувати на ситуації і вистрілювати в супротивників. Для поліпшень гравцеві необхідно виділяти 15-30 хвилин на додаток в день.

  Популярі новини
  Загрузка...