Як зробити з групи публічну сторінку "ВКонтакте"? Різниця, плюси і мінуси

194 0 Новини високих технологій

Багато користувачів мережі "ВКонтакте" цікавляться, чи можна з групи зробити публічну сторінку. Це цілком можливо. Але навіщо творцям спільнот змінювати формат спілкування? Причин цьому багато. І у груп, і у пабликов є переваги. Один з головних плюсів публічних сторінок – можливість залучити більшу кількість читачів. Адже паблики не вийде приховати при допомогою налаштувань. Всі сторінки, на які ви підписані, будуть відображені на вашій сторінці у списку цікавих. У цій статті ми розглянемо, як зробити з групи публічну сторінку і, навпаки, як перевести паблік в закрите співтовариство.

Як зробити з групи публічну сторінку "ВКонтакте"? Різниця, плюси і мінуси

Робимо паблік з групи

Увійдіть у створене співтовариство. З правого боку буде основне фото групи, внизу – меню. Натисніть на "Перевести в сторінку". Після цього виникне віконце, в якому адміністрація "ВКонтакте" попереджає, що після переходу в режим сторінки новинний розділ стане недоступним. Крім того, всі запрошення в співтовариство будуть відхилені, а заявки на вступ – прийняті. Зникнуть пости з блогу, які були викладені не від імені спільноти. Стане недоступним розділ "Документи", з правого боку буде знаходитися розділ "Обговорення". Вся інформація стане доступна будь-якому користувачеві.


Якщо ви згодні з усіма перерахованими змінами, просто вибираєте тип пабліка, а потім клікаєте на "Перевести в сторінку". Залишається тільки підтвердити ваші дії. Для цього необхідно отримати код до прив'язаного номером телефону. Тепер у вас не повинно виникнути питань, як з відкритою групи зробити публічну сторінку.
Як зробити з групи публічну сторінку "ВКонтакте"? Різниця, плюси і мінуси

Переводимо паблік у співтовариство

Тепер розглянемо те, як з публічної сторінки зробити закриту групу. Принцип той самий: внизу під фото головним натискаємо на пункт "Перевести в групу. Після того, як паблік стане співтовариством, всі, хто підписався на нього, не зможуть пропонувати новини. Ті, які були опубліковані раніше, перетворяться в записи на стіні групи. З усіх розділів залишиться тільки "Стіна". Інші будуть відключені. Зустрічі, створені автором групи, відтепер будуть перебувати у розділі "Заходи". Якщо ви згодні з цими змінами, клікніть на "Перевести". Підтверджуються дії так само, за допомогою коду в повідомленні з прив'язаного номери.


Важливо звернути увагу, що здійснювати всі ці маніпуляції можна не частіше одного разу на місяць. Тепер можна приступити до закриття групи. Увійдіть на потрібну сторінку і натисніть "Управління громадами". Внизу сторінки ви побачите "Тип групи". Виберіть "Закрита", якщо ви хочете, щоб спільнота вступали лише за запрошенням або шляхом подачі заявки. У приватну групу можна потрапити виключно за рекомендацією адміністратора.
Як зробити з групи публічну сторінку "ВКонтакте"? Різниця, плюси і мінуси

У чому відмінність співтовариства від пабліка?

Перед тим як зробити з групи публічну сторінку багато хто замислюється, що краще. Якщо ви рекламуєте товар, то слід віддати перевагу спільноті. У групі більш зручний інтерфейс, фотоальбоми, обговорення – все це розташоване вгорі стрічки. Так що читачі відразу звернуть увагу на ваш контент. Вся цінна інформація знаходиться безпосередньо під головним фото співтовариства.
Зовсім недавно в групах з'явилася нова функція під назвою "Товари". Спільнота можна легко перетворити в інтернет-магазин. У публічних сторінках дана опція відсутня. Спільнота дає можливість його учасникам самим розміщувати матеріали та новини. У пабликах ця функція не передбачена. Спільнота, при бажанні, можна зробити закритим або приватним. Публічна сторінка же відкрита для всіх. Якщо ж ви хочете, щоб про вашу групу дізналося більше людей, можна користуватися функцією розсилки запрошень. Для цього просто натисніть на кнопку "Розповісти друзям". Паблік також можна рекламувати своїм друзям і передплатникам, досить зробити репост на своїй стіні. Правда, варто відзначити, що надлишок реклами дратує, тому не варто зловживати цією функцією. Зробити з групи публічну сторінку, як бачите, легко. Але потрібно зважити всі "за" і "проти", тому що кожен формат має свої переваги і недоліки.
Як зробити з групи публічну сторінку "ВКонтакте"? Різниця, плюси і мінуси

Переваги пабліка

Він буде відображатися в "Цікавих сторінках" у розділі, який знаходиться на стіні всіх користувачів соціальної мережі, внизу, під кнопкою "Друзі онлайн". Групи не входять в даний розділ. Більш того, деякі юзери, регулюючи налаштування приватності, не дозволяють іншим бачити, в яких спільнотах вони складаються. Можна зробити з групи публічну сторінку, так і паблік перетворити в співтовариство. Важко сказати, що краще або гірше. Просто кожен з них переслідує свої цілі. Публічна сторінка – ідеальний варіант для тих, хто збирається робити гроші на рекламі або партнерських програмах.
Як зробити з групи публічну сторінку "ВКонтакте"? Різниця, плюси і мінуси

Підсумки

Ми ознайомилися з усіма можливими способами, як зробити з групи публічну сторінку і навпаки. За статистикою, більшість користувачів мережі "ВКонтакте" воліють бути підписаними на паблики. Але, як бачите, різниця зовсім незначна.

Популярі новини
Загрузка...