Моди на "Рослини проти зомбі": огляд популярних доповнень

230 0 Новини високих технологій

Незважаючи на свою простоту, гра "Рослини проти зомбі" є затребуваною серед геймерів. Завдяки цьому на неї вийшла велика кількість доповнень. Моди на "Рослини проти зомбі" можуть повністю змінити механіку гри, динаміку і скіни персонажів. Якщо людина хоче спробувати щось нове в цьому додатку, то йому необхідно завантажити такі додатки.

Plants vs. Zombies: zombotany mod

Моди на "Рослини проти зомбі": огляд популярних доповнень
Завдяки цьому додатком людина може поміняти ролями рослини і зомбі. Модифікація змінює голови персонажів. Після застосування доповнення зомбі будуть нападати з головами рослин. Зміни торкнулися:
 • Анімації персонажів. Творець зробив якісний мод на "Рослини проти зомбі 2". Кожен герой опрацьований до найдрібніших деталей.
 • Постери і меню завантаження. Тепер на зомбі нападають рослини.
 • Міні-ігри. Навіть у маленькому саду тепер можливо вирощувати тільки зомбі.
 • Цей мод вважається одним з найбільш глобальних, так як в ньому розробники пропрацювали багато деталей. В деяких версіях змінені звуки зомбі і рослин.


  Інші доповнення

  Моди на "Рослини проти зомбі": огляд популярних доповнень
  Також існують не глобальні моди на "Рослини проти зомбі". Вони замінюють деякі деталі гри. Наприклад, текстури рослини, звуки або поведінку зомбі. Інші модифікації:
 • "Каштанокатапульта". Цей мод прибирає арбузокатапульту. Замість неї приходить аналог з каштана. Для коректної роботи доповнення необхідна російська версія гри.
 • "Глобальні текстури". Ця модифікація повністю змінює візуальну складову гри. Більшості людей подобається це додаток. Для установки необхідно розпакувати архів мода в папку з грою.
 • "Русифікатор". За допомогою цієї модифікації людина може повністю перевести гру на російську мову. Опис кожної рослини і зомбі буде перекладено.
 • З допомогою цих модифікацій людина може полегшити собі гру. Крім цього, установка доповнень підвищує комфорт геймплея. Тому кожному фанату гри необхідно ознайомитися з цими модифікаціями. Можливо, після установки людині захочеться грати з ними постійно.


  Додатки на Android

  Моди на "Рослини проти зомбі": огляд популярних доповнень
  Існують моди на "Рослини проти зомбі" не тільки в комп'ютерній версії. Незалежні розробники зробили їх навіть на телефон. Називається додаток Plants vs. Zombies FREE. У цій модифікації людина може змінювати режим гри. Вибір доступний серед режимів оборони, пригоди і нападу. Також в модифікації людина може активувати режим безперервних хвиль. Зомбі будуть перевіряти геймера на міцність. Адже не кожен може витримати навіть годинну хвилю. Для того щоб відкрити нові рослини, необхідна велика кількість монет. Однак у даній грі це виправили. Людина може накручувати їх в головному меню. З-за цього інтерес до гри може падати. Так як для досягнення успіхів нічого робити не потрібно.

  "Майнкрафт": мод на "Рослини проти зомбі"

  Це додаток поєднало в собі дві популярні ігри. "Майнкрафт" і "Рослини проти зомбі". У модифікації геймер, так само як і раніше, буде захищатися від зомбі. Тільки у нього тепер є дуже великий вибір наборів зброї. Крім цього в грі з'явилися:
 • Можливість нанесення 4-7 одиниць шкоди.
 • Велика кількість зомбі.
 • Нові персонажі.
 • Пограти в цей проект може будь-яка людина, так як він безкоштовний. Також в ньому з'явилася велика кількість грибів. Крім цього, розробники змінили механіку рослин. У самому початку їх необхідно посадити, а потім вже виростити, щоб вони почали захищати від зомбі. Нечисть в грі буде така ж, як і в оригінальній грі "Майнкрафт". Для геймера доступний вибір серед 60 видів рослин. Кожен персонаж володіє своїми відмітними характеристиками. Для цікавої гри людині необхідно попрактикуватися. Адже саме від цього залежить його перемога. В іншому випадку зомбі можуть знищити всі рослини.

  Популярі новини
  Загрузка...