Найпопулярніші програми для комп'ютера: огляд, опис, рейтинг

119 0 Новини високих технологій

Далі в статті ми розглянемо найбільш популярні програми для комп'ютера, а також рейтинг цих утиліт. Крім того, кожну програму ми опишемо, виділяючи її особливості. Ця інформація буде корисна для кожного користувача комп'ютера.

TeamViewer: опис програми

Перше місце в рейтингу займає TeamViewer. За допомогою даної утиліти можна здійснювати віддалений доступ від одного комп'ютера до іншого. Ця програма вкрай необхідна для тих, хто зберігає інформацію на декількох ПК. Також завдяки даній утиліті можна проводити настройку параметрів віддалено на іншому пристрої. Можна через TeamViewer можна передавати файли, не використовуючи жодних файлообмінники. Також дана утиліта забезпечує голосовий та відеозв'язок, з її допомогою можна навіть влаштовувати конференції.


Щоб почати роботу з пристроєм, потрібно ввести пароль партнера і ID. Після цього з'явиться вікно, в якому буде розташований робочий стіл віддаленого ПК.
Найпопулярніші програми для комп'ютера: огляд, опис, рейтинг

Evernote: опис програми та її функцій

Другий додаток в списку найбільш популярних програм - це Evernote. Утиліта потрібна для нотирования записів. Ви їх можете сортувати, розмішати по папках. Є можливість записувати веб-сторінки, фрагменти форматування тексту, мультимедійний файл та інше. Основні можливості програми:
 • створення різного роду нотаток;
 • систематизацію рахунків, чеків;
 • керування і редагування нотаток;
 • сканування записів;
 • підтримка матеріалів мультимедіа;
 • можна прикріплювати до нотаток PDF-файли та інше.
 • Програма VLC

  Третє місце в рейтингу популярних програм для комп'ютера займає VLC. Це безкоштовний медіаплеєр з відкритим вихідним кодом. Утиліта підтримує багато форматів відео і аудіо. Інтерфейс програми виконаний в мінімалістичному стилі, досить простий.


  Найпопулярніші програми для комп'ютера: огляд, опис, рейтинг

  Утиліта AIMP: опис функціональних можливостей

  Четверте місце в рейтингу займає AIMP. Це безкоштовна програма для програвання музики на комп'ютері з закритим вихідним кодом, яка написана на мові Delphi. Основна функція даної утиліти – відтворювати аудіофайли. Їх можна в програмі перекодувати в різні формати. Утиліту можна використовувати як додаток для запису дисків, так і в якості диктофона. Займає AIMP мало місця на жорсткому диску комп'ютера, при цьому володіє великими функціональними можливостями.

  Торрент-клієнт uTorrent: опис функціональних можливостей

  Якщо говорити про найбільш популярні програми, то не можна не згадати про uTorrent. Утиліта займає п'яте місце в рейтингу. Програма є найпопулярнішим торрент-клієнтом і має великі функціональні можливості. Інтерфейс у неї досить продуманий. Переваги програми:
 • багатомовність;
 • підтримка потокового відео;
 • регулювання швидкості завантаження;
 • велика конфігурація автоматизації;
 • безкоштовна утиліта;
 • регулювання швидкості віддачі.
 • Найпопулярніші програми для комп'ютера: огляд, опис, рейтинг

  CCleaner: опис утиліти

  Даний програмний продукт поширюється на платній основі. Правда, цілком нормально працює і в тріальний версією. Утиліта необхідна для оптимізації роботи комп'ютера. Дозволяє виробити універсальну систему очищення. За допомогою програми можна видалити багато невикористовуваних або тимчасових файлів. Крім цього, вона перевіряє реєстр на наявність помилок. Після стабілізації роботи системи Windows, вона починає функціонувати краще. За рахунок видалення тимчасових і непотрібних файлів ви економите місце на жорсткому диску. Завдяки невеликому обсягом, цю програму можна ставити на малопотужні комп'ютери.

  Програма Punto Switcher: опис функціональних можливостей

  Ця утиліта призначена для оптимізації введення інформації з такого периферійного пристрою, як клавіатура. Програма розпізнає ті моменти, коли користувач забув перемкнути розкладку, вона автоматично змінює на потрібну. Завдяки цьому економиться час, немає необхідності заново набирати текст. Програма працює тільки з англійською та російською мовами. Утиліта змінює розкладку в залежності від того, які перші літери ви набирали. Спочатку, звичайно ж, нічого не відбувається. Але вже через пару слів ви будете писати правильно. Утиліта аналізує задану інформацію, звіряє одночасно в двох словниках на наявність збігів. Безумовно, що однією букви буде недостатньо, але ось словосполучення цілком вистачить. Після підтвердження слова утиліта вносить зміни в налаштування, виправляє як розкладку, так і набраних вами слово. Працює програма у фоновому режимі. Щоб відкрити засіб, потрібно натиснути на ярлик, який знаходиться на панелі праворуч недалеко від зображення клавіатури. У програмі можна все налаштовувати на свій розсуд. Наприклад, можна ввести певні додаткові умови, коли буде необхідний переклад тексту на потрібну мову. Є в утиліті автоматичний режим, але буває і так, що вона працює неправильно. Також в програмі є ручний режим. Тоді переказ буде відбуватися за необхідності, при натисканні на певні клавіші.
  Найпопулярніші програми для комп'ютера: огляд, опис, рейтинг

  Додаток для спілкування - Viber: опис

  Програма Viber дозволяє безкоштовно дзвонити, використовуючи інтернет-з'єднання. Дана утиліта прив'язується до мобільного номеру. Додаток «Вайбер» працює приблизно за таким же принципом, як і програма «Скайп», яку ми нижче буде розглядати. За допомогою даної утиліти, окрім дзвінків, можна відправляти повідомлення, файли, і стікери. Зазначимо, що в даному програмному продукті тарифи на дзвінки нижче, ніж у «Скайпі». Додаток «Вайбер» ретельно зберігає персональні дані користувачів. У програми досить продумана і надійна система аутентифікації. Ще один важливий плюс - прив'язка до вашої адресної книги. Немає необхідності вручну синхронізувати інформацію.
  Найпопулярніші програми для комп'ютера: огляд, опис, рейтинг

  Додаток Skype: опис можливостей програми

  Це популярна програма з закритим кодом. Основне її завдання – забезпечувати різноманітні типи зв'язку між користувачами. Можна розмовляти з відео - та аудіозв'язку. Також в даному програмному продукті можливо обмінюватися повідомленнями і файлами. Є можливість з допомогою утиліти здійснювати дзвінки на реальні телефони. Але це можливо лише при пополненном рахунку додатки. Ця програма зручна тим, що ви завжди будете на зв'язку. Незалежно від вашого місцезнаходження, у вас завжди вийде зателефонувати друзям, відправити повідомлення або ж влаштувати відеоконференцію.

  Програму можна встановлювати не тільки на комп'ютері, але і на смартфон. Постійно дана утиліта оновлюється, з'являються нові функції. Можна встановити програму «Скайп» російською, англійською та іншими мовами.
  Найпопулярніші програми для комп'ютера: огляд, опис, рейтинг

  Media Player Classic: опис програми

  Це програвач для прослуховування музики та перегляду відео. Програма раніше випускалася з закритим кодом, але зараз все змінилося. Тепер почали створювати нові версії з відкритим кодом. Цей програвач підтримує велику кількість форматів файлів, володіє широкими функціональними можливостями. Утиліта може одночасно працювати з декількома комп'ютерами. У ній вбудовано необхідні документи для читання пошкоджених AVI-файлів.

  Невеликий висновок

  У нашій статті були розглянуті найбільш популярні програми для комп'ютера. Ці утиліти дозволяють зробити ПК більш функціональним. Кожен програмний продукт, розглянутий у статті, дає можливість користувачам з легкістю впоратися з повсякденними завданнями. Плануючи завантажити одну з цих утиліт, вибирайте перевірені ресурси, щоб не дістати на свій комп'ютер якесь небажане програмне забезпечення.

  Популярі новини
  Загрузка...