Як отримати робуксы в «Роблокс»: поради

302 0 Новини високих технологій

ROBLOX – це всесвітньо відома платформа для створення онлайн-ігор. Суть в тому, що кожен користувач при бажанні може відчути себе в ролі розробника. «Роблокс» являє собою цілу екосистему, в якій є своя валюта. З її допомогою користувачі набувають віртуальні речі, привілеї, доступ до інструментів та інше. Із статті ви дізнаєтесь, як отримати робуксы в «Роблокс» кількома способами.

Як отримати робуксы в «Роблокс»: поради

Залучення гравців

Оскільки платформа зацікавлена у розвитку та наборі аудиторії, вона заохочує користувачів, які запрошують інших людей. Для цього вам необхідно створити унікальну реферальне посилання на сайті платформи і відправити всім друзям, які хочуть приєднатися до ROBLOX. У підсумку ви будете отримувати робуксы за реєстрацію по вашому посиланню, а також 5 % від суми, яку витратять ваші друзі.


Торгівля

Другий варіант отримати робуксы в «Роблокс» – це внутрішня торгівля. Ви можете слідкувати за положенням цін на ринку і скуповувати найбільш дешеві предмети і інструменти. Пізніше, коли їх вартість виросте, просто виставте речі на продаж. Один з видів торгівлі – це обмін колекційними предметами. Користувач може безпосередньо обмінюватися речами з іншими людьми, а натомість отримувати робуксы.
Як отримати робуксы в «Роблокс»: поради

Клуб будівельників

З допомогу клубу будівельників користувачі можуть створювати власні унікальні предмети і торгувати ними – футболки і штани входять в цю категорію. Проте при подібному заробіток необхідно побоюватися ботів-торговців, які будуть пропонувати надто низьку вартість за ваші вироби. Настійно не рекомендуємо шахраювати і спамити в чат повідомленнями про продаж тих чи інших предметів. За перше ви точно отримаєте бан, а за друге попередження, як мінімум. Останній варіант – це відправка повідомлень в адміністрацію про помічені порушення. За кожне реальне порушення, яке буде ліквідовано після вашого звернення, ви отримаєте 100 одиниць валюти. Тепер ви знаєте, як і де можна отримати робуксы в іграх «Роблокс».

Популярі новини
Загрузка...