Як перекласти "Автокад" в ПДФ? Поради

135 0 Новини високих технологій

Багато користувачів програми AvtoCAD цікавляться, як перекласти "Автокад" в ПДФ. Це пов'язано в першу чергу з тим, що креслення, переведені у формат ПДФ, можливо переглядати, використовуючи стандартні програми будь-якої операційної системи, в тому числі і мобільного. Це дуже зручно в наш час. У статті ми розберемося, як перевести креслення з "Автокад" в ПДФ, способи розглянемо різні. Також багато користувачі цікавляться зворотним конвертуванням. Про це читайте в статті.

Universal Document Converter. Опис використання програми

Як перекласти "Автокад" в ПДФ? Поради
Як перевести креслення з "Автокад" в ПДФ? Перша думка, яка виникає при необхідності перевести один формат файлу в інший - це використання спеціальних програм-конверторів. Однією з таких утиліт є Universal Document Converter.


Як перевести креслення з "Автокад" в ПДФ? Зараз розберемо. Інструкція по скачуванню і використанню програми Universal Document Converter наступна.
 • Відкрийте браузер на вашому комп'ютері і введіть у пошуковий рядок: "Скачати Universal Document Converter".
 • Виберіть в результатах пошуку офіційний сайт програми Universal Document Converter.
 • Знайдіть на цьому сайті установочник, підходить під системні вимоги вашого комп'ютера і використовувану вами операційну систему.
 • Скачайте його і запустіть по закінченні завантаження.
 • Дотримуйтесь інструкцій установочника, не робить самостійно ніяких налаштувань.
 • Після того як програма Universal Document Converter було встановлено, запустіть її для перевірки працездатності. Якщо ви помилилися при виборі версії і утиліта не підходить вашим вимогам, то програма видасть відповідне повідомлення.
 • Запустіть "Автокад" та у вкладці "Файл" виберіть розділ "Креслити".
 • Знайдіть графу "Принтери/Плоттери" і виберіть там програму Universal Document Converter.
 • Натисніть на команду "Властивості", виберіть в контекстному віконечку "Пристрій" і документ і відкрийте "Додаткові параметри".
 • Виберіть "Завантажити налаштування".
 • У віконці, що з'явилося, відкрийте файл Drawing to PDF.xm.
 • Натисніть "Ок".
 • Все, готово. Тепер у програмі "Автокад" можна зберігати креслення з розширенням "ПДФ" за допомогою Universal Document Converter. Всі файли, конвертовані даною програмою, будуть автоматично збережені в папці "Мої документи" UDC Output Files. Їх можна відкрити будь-якою програмою для перегляду файлів pdf.


  Даний спосіб є найбільш ефективним, але самим довгим і складним по настроюванню.
  Як перекласти "Автокад" в ПДФ? Поради

  Використання інтернет-сервісів для конвертації файлів в потрібний для користувача формат

  Як перевести креслення з "Автокад" в ПДФ? В інтернеті існує величезна кількість онлайн-сервісів для конвертування документів з одного формату в іншій. Так як всі ці онлайн-сервіси працюють за одним принципом, то й інструкція буде спільна.
 • Запустіть браузер на вашому комп'ютері і введіть у пошуковий рядок запит: "Конвертація файлу "Автокад" в ПДФ".
 • Виберіть будь-який вподобаний вам сайт для конвертування за запитом і натисніть на нього.
 • Далі все йде по стандартній схемі. Знайдіть на сайті кнопку "Огляд" або "Завантажити" файл для конвертування.
 • Перед вами відкриється віконце з файловою системою вашого комп'ютера. Знайдіть і виберіть файл "Автокад", який необхідно конвертувати в ПДФ.
 • Після того як він буде завантажений, натисніть на кнопку "Конвертувати".
 • Зазвичай після цього конвертований файл автоматично скачується в папку "Завантаження". Однак, можливо, знадобиться самому зберігати конвертований файл.
 • Ось як перекласти креслення з "Автокад" в ПДФ. Як бачите, все просто. На вашому комп'ютері збережеться сконвертувати файл формату ПДФ. Аналогічним ресурсом можуть скористатися люди, які хочуть перевести ПДФ в "Автокад". Тільки спочатку буде обраний і завантажений на онлайн-сервіс файл у форматі ПДФ. А в папці "Завантаження" збережеться результат конвертування, це вже сам файл формату "Автокад".

  Рада з використання онлайн-сервісів

  Будьте обережні з вибором онлайн-сервісу для конвертування. Багато з них можуть виявитися платними, а безкоштовні напхані всякою рекламою і шкідливими файлами. Користуйтеся тільки перевіреними ресурсами, які не викликають підозр.
  Як перекласти "Автокад" в ПДФ? Поради

  Конвертування в формат "Автокад"

  Як перевести ПДФ в "Автокад"? Щоб це зробити, необхідно запустити програму Acrobat Reader вибрати "Створити PDF-файлу". Після цього вибрати в файловій системі документ формату "Автокад". У вікні "Параметри PDF документів AutoCad" ввести потрібні параметри і натиснути "Ок". Цей спосіб є найбільш поширеним.
  Як перекласти "Автокад" в ПДФ? Поради

  Перевести в PDF через "Автокад"

  Як перевести файл "Автокад" в ПДФ? Це можна зробити через функцію "Друк програми" в самій утиліті "Автокад". Для цього потрібно вибрати цю опцію ("Друк"). У графі "Принтер/Плоттер" вибрати DWG To PDF.pc3. Натиснути на "Межі" і вибрати область друку. Виставити позначки на "Центрувати" і "Вписати". Тепер потрібно натиснути "Ок". Після цього файл буде збережено в форматі ПДФ там, де ви його зберегти.

  Висновок

  Тепер ви знаєте, як перекласти "Автокад" в ПДФ, а також як провести процедуру зворотного перетворення. Ми розглянули різні способи, а також дали корисні рекомендації. Сподіваємося, що дані у статті поради вам знадобляться.

  Популярі новини
  Загрузка...