Програма HDD Victoria: як користуватися

315 0 Новини високих технологій

Елемент, на якому зберігаються дані на вашому комп'ютері, називається жорсткий диск, або в стандартному скорочення HD (Hard Disk). На ньому зберігається вся необхідна для нормальної роботи пристрою інформація, а також файли і програми користувачів. Будь-які неполадки в Hard Disk чреваті дорогим ремонтом, а іноді й повною втратою даних. Не найкращий розклад, коли на ньому дуже багато цінних фотографій та інших важливих документів. Щоб такого не відбувалося, є спеціальний софт для відстеження працездатності жорсткого диска, а також для коригування його стану, у разі якщо якісь показники відхилені від необхідної норми. Використовуючи такий програмний продукт, можна вберегти себе від втрати потрібних даних, дорогого ремонту, а також просто від витрати часу.


Програма HDD Victoria: як користуватися

Програма HDD Victoria. Опис функцій та можливостей

Однією з таких програм є HDD Victoria. Як користуватися ними? Про це - далі. Зазначимо, що програма користується великим попитом у користувачів. Вона добре допомагає при вирішенні різного роду проблем, пов'язаних з роботою жорстких дисків. Підходить як для персонального комп'ютера, так і для ноутбука. Також за допомогою неї можна перевіряти на працездатність переносні жорсткі диски. Це досить необхідна процедура в наш час. Тепер про використання цієї програми за призначенням. Сама вона досить проста в обігу. Однак варто мати на увазі, що існують різні версії цієї програми. Розглянемо деякі з них.

Як користуватися HDD Victoria?

Якщо ви не є програмістом, краще не вдаватися в усі подробиці функцій цього софта. Можна легко заплутатися і натиснути що-небудь не те. Тоді точно без фахівця не обійтися.

Програма HDD Victoria: як користуватися
Але все ж, як користуватися HDD Victoria? Підстави завдання для нас з вами - це провести діагностику вашого жорсткого диска. Її можна провести як вручну, так і в автоматичному режимі. Як користуватися HDD Victoria? Інструкція з використання програми:
 • Для початку необхідно завантажити інсталяційний файл з офіційного сайту виробника саме для вашої системи (це може бути х64 або ж х32).
 • Після скачування необхідно відкрити інсталятор і провести установку, дотримуючись запропонованої покрокової інструкції (по ходу установки не пропонуйте ніяких коректив, якщо ви не розумієте, про що йде мова).
 • Після того, як завершилася інсталяція, закрийте всі запущені програми і відкриті вікна папок, перезавантажте комп'ютер. Тепер можна почати користуватися встановленою програмою.
 • Запустіть HDD Victoria (ярлик програми буде знаходитися або на робочому столі або в меню "Пуск").
 • Перед вами відкриється робоче вікно самої програми.
 • Перейдіть на вкладку Standart. Тут будуть відображатися всі підключені до комп'ютера, жорсткі диски (їх список буде розташовуватися з лівої сторони додатки).
 • Виберіть той, який необхідно перевірити на наявність помилок і битих секторів.
 • Перейдіть на вкладку Smart. Потім виберіть Get Smart.
 • Перед вами буде знаходитися список параметрів перевіряється пристрою. Його необхідно перегорнути і подивитися на наявність червоних точок в останньому стовпці списку. Ці точки є показниками справності секторів. Якщо багато зелених комірок, то все нормально. Жовті точки кажуть про деякі проблеми. Червоні - параметр несправний.
 • Зверніть увагу на колонку Raw в списку параметрів. Записані там числа означають кількість битих секторів.
 • Тепер необхідно перейти на вкладку Test. Тут знаходиться вся статистична інформація про наявність битих секторів і тих, які не відображають інформацію або ж володіють іншими статусами. Нас цікавлять тільки биті сектора і непрацюючі взагалі. Ставимо навпроти відповідних прямокутників галочки (синій з жовтим хрестом і червоний).
 • Необхідно зробити налаштування режиму роботи програмного продукту.
 • В цій програмі є чотири режими роботи. Перший називається Ignore. У ньому програма просто проводить діагностику вибраного диска і виводить результат на екран (це підходить для спостереження за станом жорсткого диска). Другий режим - Remap. У ньому проводиться діагностика з заміною несправних секторів. Третій режим – Restore. В ньому проходить діагностика з відновленням (програмних втручанням) битих секторів. Четвертий режим – Erase. Діагностика з заміною несправних секторів (застосовується фахівцями, так як можуть постраждати дані, які зберігаються на жорсткому диску).
 • Після того, як було обрано, на яких секторах буде проводитися діагностика і в якому режимі, приступайте до її запуску. Необхідно натиснути кнопку Start на вкладі Tests.
 • Дочекайтеся закінчення процесу діагностики.
 • Зробіть висновки про необхідність коригування жорсткого диска на справність.
 • Програма HDD Victoria: як користуватися
  Діагностикою можна управляти. Для цього після натискання кнопки Start з'являються кнопки Stop і Continue. Відповідно для зупинення та продовження процедури діагностики жорсткого диска.

  Покращена версія програми

  Програма HDD Victoria: як користуватися
  Як користуватися HDD Victoria 447? Це одна з останніх версій програми. Інструкції по використанню по суті не змінюються. Різниця у відображенні процесу перевірки. В попередніх версіях для цього використовувалася сітка, тут же все представлено у вигляді спеціального графіка. Інструкцію по застосуванню HDD Victoria 447 дивіться вище, вона аналогічна тій, що розроблена для базової програми.
  Програма HDD Victoria: як користуватися

  Русифікована версія програмного продукту

  Як користуватися HDD Victoria (RUS)? Існує русифікована версія цієї програми для діагностики жорстких дисків. Відмінностей від англомовній версії немає взагалі ніяких, крім використовуваного мови. У базовій програмі використовується за стандартом англійську мову, перекладеної російську. Не знаєте, як користуватися HDD Victoria 447 (RUS)? Інструкція та ж сама. Тільки замість англійських слів стоять росіяни, що полегшує розуміння програми для російськомовних користувачів. Варто також відзначити, що можна скористатися русифікатором окремо. Для цього його необхідно скачати і встановити, виконуючи пропоновані установником покрокові дії. У цей процес не потрібно вносити жодних змін. Процедура установки повинна бути виконана за замовчуванням.

  Цей варіант був популярний у той час, коли російській версії програми ще не було. У нашому випадку це вже неактуально (станом на 2018 рік).

  Як користуватися HDD Victoria DOS? Інструкція

  Від битих секторів можна позбавити в режимі DOS. Він є в програмі HDD Victoria Dos. Інструкція:
 • Запустити програму HDD Victoria Dos.
 • Натиснути на клавішу F4.
 • Вибираємо повну перевірку або окремого сектора.
 • Натискаємо кнопочку " Start.
 • За підсумком всі биті сектори повинні бути усунені.
 • Переваги програми

  Програма HDD Victoria: як користуватися
  Давайте розглянемо деякі переваги цього софта:
 • Поширюється безкоштовно (це не може не радувати користувачів).
 • Утиліта відрізняється високою швидкістю роботи у процесі тестування жорстких дисків.
 • Є можливість виробляти "регенерацію" поверхні жорсткого диска після перевірки на помилки і діагностики.
 • Працює програма в портативному режимі на пристрої.
 • Універсальна утиліта з великою кількістю функціональних методів тестування.
 • Видає детальну інформацію про диски.
 • На низькому рівні доступу працює з інтерфейсом AHCI.
 • Особливості версій

  Програма HDD Victoria: як користуватися
  У статті були розглянуті основні види версій програми, такі як HDD Victoria 447 русифікована версія і HDD Victoria Dos. Всі вони різні, проте виконують одну і ту ж функцію. Для звичайних користувачів найкраще підійде проста версія Victoria HDD або русифікована (кому як зручніше). Однак функціонал у неї не особливо сильний.
  Найефективніша версія для ремонту жорсткого диска з програмним засобам - це Victoria HDD Dos. Так як всі команди виконуються через DOS. Але не рекомендується працювати з цим софтом тим, хто взагалі не розбирається в тому, що таке жорсткий диск і биті сектора. Експерименти можуть призвести до серйозних пошкоджень та збоїв в роботі всього комп'ютера в цілому, а не тільки жорсткого диска. І як результат, доведеться розщедритися на похід в сервісний центр до фахівців.

  Висновок

  Тепер ви знаєте, як користуватися HDD Victoria 447 (RUS), інструкція представлена вище в статті. Взагалі, програма відмінно підходить для будь-якого роду роботи і настроювання жорсткого диска. Варто зазначити, що існують різні види цього корисного додатка.

  Популярі новини
  Загрузка...