Кор Фаерон: опис персонажа, фото

369 0 Новини високих технологій

Кор Фаерон — магістр віри легіону «Несучих Слово», відомий як прийомний батько Лоргара. Справив значний вплив на становлення характеру і релігійних поглядів, а також зіграв ключову роль у зміні шляху розвитку легіону. Про нього і піде мова у статті.

Кор Фаерон: опис персонажа, фото

Носій Слова

Історія бере початок на далекій планеті Колхіда, куди впала капсула з Лоргаром. Місце відчувало вплив згубних сил, тому суспільство терзали численні культи і секти, кожна прагнула умилостивити сутностей Варпа. Юнак став аколитом суспільства, очолюваного Кор Фаероном: прагматичним, жорстоким, цілеспрямованим фанатиком, сенсом життя якого була віра. Лоргар, замучений баченнями про пришестя Імператора, став не тільки сином, але і маріонеткою духовного наставника.


Він вбирав навчання як губка воду, а умілі маніпуляції прийомного батька підштовхнули вперше до кровопролиття з релігійними цілями. Через роки їх діяльність призвела до того, що Колхіда стала царством миру і процвітання. Однак нова віра ґрунтувалася на видіннях Лоргара, який проголосив божественність Імператора. І коли справжній батько знайшов втраченого сина, юний Авреліан прийняв ідола з великим захопленням, адже з'явилася суть віри. Приклад наслідували Ереба і Кор Фаерон.

Після прибуття

В легіони космічних десантників набирали фізично сильних юнаків, здатних пройти посвяту і генетичні удосконалення. На жаль, для людей похилого віку честі не могло бути забезпечено. Саме така доля чекала Кор Фаерона. «Вархаммер 40000» багатий на всілякі відхилення від норм, шокуючі уми непосвячених читців: Лоргар Авреліан не міг залишити помирати приймального батька і духовного наставника, бо старий піддався омолоджувальної хірургії та імплантації безлічі биоимплантов. Носив терминаторский обладунок Катафракт» і бився в бою на рівних з іншими. За те, що не пройшов посвяту, вважався нечистим і заслужив презирливе прізвисько «напів-астартес».


Кор Фаерон: опис персонажа, фото

Осуд «Несучих Слово»

Потребую я воїнів, а не в жерців, Проповідники мені не потрібні. Отриньте свій шлях і ведіть війну, Для якої ви народжені У книзі Аарона Дембскі-Боудена «Перший Єретик» описаний переломний момент, який змінив долю, цілі і світогляд. Владика Людства, засмучений повільним просуванням легіону, вирішив провчити Лоргара. Шляхом засылания шпигунів з'ясувалася правда: «Несучі Слово» насаджують світах, наведеним згоди, віру в божественність Імператора. Кара не забарилася. Світ під назвою Кхур став місцем, де цілий легіон став на коліна посеред руїн міста-храму Монархії. Всеотец піддав осуду легіон за насадження помилок приведеним до згодою світах і за ганебно повільне просування. А «Ультрамарин» мовчки спостерігали за ганьбою братів. Убитий горем Лоргар довго посипав голову попелом. Тут роль зіграли Магістр Віри Кор Фаерон і Перший Капелан Ереба. Вони були вчителями і духовними наставниками примарха. Разом медитували і шукали вихід, вирішуючи долю легіону.
Фундаментом особистості примарха «Несучих Слово» завжди була віра. Вважав, що вона підносить людину над тваринами, без неї жодна мисляча створення вижити не здатне. Довгі роздуми з Кор Фаероном і Эребом (мініатюра нижче) потривожили спогади про релігійному минулому Колхіди, відгомони якого зустрічалися на множині підкорених світів. Після довгих тижнів бездіяльності флот «Несучих Слово», нарешті, рушив з місця і поїхав підкорювати світи в ім'я Імператора з неймовірною швидкістю. Побачивши це, Всеотец зітхнув з полегшенням, не розуміючи, що вже був відданий.
Кор Фаерон: опис персонажа, фото

Око Жаху і Кадія

Вивчення рукописних пергаментів безлічі підкорених планет дали зрозуміти, що всі релігійні погляди мають спільний початок. Саме цю відправну точку і вирішили знайти «Несучі Слово». Нею став світ під назвою Кадія, орбіта якого зачіпала найбільший варп-шторм у Всесвіті — Око Жаху — місце, де нематеріальний світ просочувався в матеріальну всесвіт, місце народження богині Слаанеш і загибелі імперії Ельдар. Тут і сталося переродження Лоргара, і зміна бойової доктрини. Символом легіону була відкрита золота книга, зі сторінок якої виривалася іскра полум'я. Тепер в іскрі зображувалася кричуща рогата голова демона. Трактування геральдики звучала як «просвіта через Слово». Зміст залишився той же, але істина змінилася.

Истваан V

І Лоргар, знехтувавши всі небезпеки сутички, На допомогу прийшов заради своїх воїнів. В підмогу покликав він собі вихори варпа, Зрівнявшись з богами в небезпеці мить «Несучі Слово» брали участь у истваанской різанини, де на три легіону обрушилися вісім, затиснувши лояльні сили між молотом і ковадлом. У книзі Аарона Дембскі-Боудена «Перший Єретик» вказується момент, де Лоргар плавно переростає несамостійність і відкидає настанови і застереження вчителів.
Згідно з пророцтвом, примарх впаде від кігтів Корако, відповідно, Ереба і Кор Фаерон всіляко намагалися захистити Уризена від битви. Але побачивши, як воїни в сірому падають замертво від кігтів примарха «Гвардії Ворона», Авреліан плюнув на все і кинувся в атаку. Крозіус зустрівся з силовими кігтями. В цю мить доля була змінена, пророцтво розірвано. Це вразило богів і пустелю Ургала охопили вихори варпа. Потойбічний крик збудив Ненароджених в душах Гал Ворбак.
Кор Фаерон: опис персонажа, фото

Відмітка Калта

Завдяки вмілим маніпуляціям воїна Хоруса, легіон «Ультрамаринів» був вилучений від театру військових дій в системі Истваан. Варп-шторми звели до мінімуму можливість інформаційного взаємодії легіонів на відстані, бо Робаут Жиллиман не був обізнаний про повстання Магістра Війни. Це стало зоряним часом для «Несучих Слово», вынашивавших думки про помсту кілька десятків років. Лоргар разом з Ангроном, примархом «Пожирачів Світів», атакували серце імперії Жиллимана — Арматуру. В цей час капітан Задкиил на кораблі «Люта Безодня» здійснив атаку на Макрагг, а осаджувати Калт вирушили Ереба і Кор Фаерон. Warhammer 40000 багатий на епічні битви, таким стала Битва за Калт, описана Деном Абнеттом в романі «Не відаючи страху».

Магістр Віри зійшовся в бою з Робаутом Жиллиманом і був переможений. «Ультрамарин» перемогли, але «Несучі Слово» завдали колосального збитку і посіяли страх в п'яти сотнях світів. Лють примарха була настільки сильною, що Жиллиман переслідував Авреліана аж до Нуцерии.

Мальстрим

Після поразки на Калте Кор Фаерон втік до кордонів системи і зник у самому серці просторового вихору під назвою Мальстрим. Згідно з донесенням легіону «Ультрамаринів» загони Магістра Віри «Несучих Слово» були розгромлені на кордоні аномалії. Відомості ніяк не підтвердити, не спростувати. Але аномалія стала притулком для багатьох піратів, мародерів, головорізів, єретиків та інших бунтівних об'єднань, що виникають в результаті дії пропагандистської машини «Несучих Слово». У серці шторм знаходиться світ-кузня Гхалмек, звідки править нечестивою імперією Кор Фаерон, офіційний статус якої, згідно сеттингу, живий!
Кор Фаерон: опис персонажа, фото

Інші згадки

Відомо, що Лоргар залишився незадоволений провалом приймального батька. Його тіло досить сильно було просякнуте енергією Хаосу, щоб вистояти в битві проти Жиллимана. Однак марнославство зіграло роль. Нинішнє становище невідомо, можливо, повернувся в Мальстрим. В оповіданні Гэва Торпа «Тінь минулого» згадується присутність магістра віри на Сикариусе після сутички Лоргара і Корако. Згаданий Персонаж трилогії Ентоні Рейнольдса, що складається з книг «Темний апостол», «Темний Кредо» і «Темний учень». Згідно беку після розгрому сил єретиків на Терре, Фаерон попрямував на Сикариус, де боровся з Эребом за владу над легіоном, але був відданий Мардуком.

Комп'ютерні ігри

Warhammer 40000 — настільки стара медиавселенная, що складно сказати, де вона закінчується. Розчаровує відсутність добротних ігрових проектів, де можна зустріти персонажів з бека.
Наприклад, протистояння «Несучих Слово» і «Ультрамаринів» представлено в грі Warhammer 40000: Chaos Gate, однак персонажа Kor Phaeron там немає (як і Roboute Guilliman). Серія Dawn of War віддалено нагадує Starcraft (тільки замість зергов тираніди), тому не користується особливою популярністю. Є можливість грати за сили Хаосу в Warhammer 40000: Soulstorm, але сторона представлена лише Альфа Легіоном. З моменту релізу дітище обзавелося численними модами. Зусиллями фанатів додалося безліч легіонів Хаосу і навіть демони. Любителям ностальгувати за «довушке» припадуть до душі новинки.
Кор Фаерон: опис персонажа, фото

«Віроломство на Калте»

Фанати всесвіту Warhammer 40000 покладають надії на проект The Horus Heresy: Betrayal at Calth — покрокову стратегію для PC і VR. Розробники обіцяють не тільки кросплатформені битви, але і мультіплєєрниє, а також синглплеерные кампанії. Судячи з назви, мова піде про атаку «Несучих Слово». Бути може, в якийсь кат-сцені з'явиться Кор Фаерон або Лоргар. Згідно скріншоту нижче XVII Легіон у грі присутня.
Кор Фаерон: опис персонажа, фото

Вердикт

Кор Фаерон — один з таємних архітекторів подій під назвою Єресь Хоруса. Важко сказати, коли і де зародилися її насіння: на Кхуре або Колхіді. Прихильників цих варіантів багато, вірна відповідь не знають напевно навіть Games Workshop. Насіння проросли в момент, коли Лоргар розчарувався в батька. Втративши віри, примарх шукав спосіб наповнити душу і проїхав на край всесвіту, де і знайшов Хаос. Якби хтось лояльний поруч з Аврелианом в той момент, все склалося б інакше. Але він вірив лише Эребу і Фаерону. У книзі Кріса Райта «Гарро VI: Сигиллит» є слова першого регента Терри про те, що якби випав шанс врятувати когось одного, Малкадор вибрав саме Лоргара. Можливо, зберігач печатки почав сумніватися у виправданості осуду «Несучих Слово» на руїнах Монархії. Напевно існував інший спосіб. Ці слова натякають, що вчинок Імператора запустив механізм падіння в Хаос легіонів космодесант, що вийшли з потаємних лабораторій Терри. Чергова іронія долі — несподівана їдка усмішка року, якою переповнена всесвіт Warhammer 40000.
Кор Фаерон: опис персонажа, фото
Ще одним суперечливим моментом є обізнаність Уризена про сутність Імператора. Прихильників думки, що Золотий Син не знав правил гри, нітрохи не менше, ніж дотримуються протилежної думки. Ніде не сказано, що в момент прибуття на Колхіду Імператор про все розповів Аврелиану. Відомо, що Всеотец відноситься до дітей як до інструменту, але справжні мотиви невідомі. Отже, примарх правил не знав. Занадто багато питань, відповіді на які будуть нескоро (якщо будуть взагалі). Одне відомо: Імператор і його примархи спромоглися богам, тільки душі залишилися людські. Тому помиляються люди, і кожна помилка має наслідки. Залишається чекати завершення книжкового циклу «Єресь Хоруса», остання книга якого обіцяна на 2019 рік. До моменту виходу роману про Облогу Терри повинні бути відповіді на більшість повисли в повітрі питань.

Популярі новини
Загрузка...