Game Hacker. Як користуватися програмою?

164 0 Новини високих технологій

На сьогоднішній момент в інтернеті величезна кількість всіляких програм для злому ігор або додатків. У кожній з них своя специфіка. Game Hacker - це додаток для уповільнення ходу гри. Дуже добре підходить для ігор, у яких є збільшення швидкості з кожним новим рівнем. До таких ігор належить, наприклад, тетріс. Отже, як користуватися Game Hacker? Про це далі. Спочатку розповімо про установку.

Як встановити (завантажити) додаток Game Hacker

Game Hacker. Як користуватися програмою?
Для того щоб встановити дану програму, необхідно:
 • Зайти в магазин додатків (ігор) Play Market або AppStore.
 • Ввести в пошук (рядок з лупою) Game Hacker (як користуватися програмою, буде розказано далі.
 • Натиснути на перший виданий результат.
 • Вибрати "Встановити додаток".
 • Підтвердити використання root-прав (суперкористувача).
 • Дочекатися закінчення завантаження та установки (по ходу установки не вносити ніяких змін).
 • Тепер на вашому пристрої встановлено додаток Game Hacker. Можете його використовувати і проходити складні рівні на низьких швидкостях.


  Знижуємо швидкість гри

  Як користуватися Game Hacker для зниження швидкості гри? Як вже згадувалося, цей додаток не є програмою для злому так такої. Вона допомагає гравцеві проходити рівні з високими швидкостями на зручній для нього.
  Game Hacker. Як користуватися програмою?
  Як користуватися Game Hacker? Інструкція по застосуванню:
 • Запустити програму Game Hacker.
 • Запустити гру, на яку необхідно знизити швидкість рівня.
 • Ввести в додатку Game Hacker потрібну швидкість. Можна використовувати як ручний введення потрібної швидкості (наприклад, -05 або -10), так і спеціальні кнопки для перемотування (як на відеопрогравачі).
 • Почати грати з встановленою (налаштованої) швидкістю.
 • Після завершення необхідно повернути всі налаштування програми Game Hacker стандартне положення (тобто поставити в рядку введення швидкості 0) і вийти з даної програми.
 • Не варто забувати щоразу підтверджувати "рут-права" (root) для того, щоб додаток працювало справно і мало доступ до всіх встановленим ігор на вашому пристрої.


  Що ще може додаток Game Hacker?

  Ми вже з'ясували, як користуватися Game Hacker. Які ще є можливості у утиліти? Варто відзначити, що цей додаток не має функцією згортання. Тому необхідно спочатку запустити його, потім програму для злому і тільки потім, згорнувши гру, вводити зміни швидкості запущеного додатку. Крім уповільнення, можна ввести дані, які будуть прискорювати гру. Не зовсім зрозуміло, де можна використовувати дану функцію, але така можливість Game Hacker є.
  Game Hacker. Як користуватися програмою?
  Для цього досить у рядку додатка Game Hacker ввести дані без знака мінус (або використати кнопки перемотування, схожими на управління в будь-якому відеопрогравачі). Дану функцію прискорення можна застосувати на початкових етапах ігор. Коли рух відбувається ну зовсім повільно. Багатьох це стомлює, тому що для повільного проходження рівня необхідно дуже багато часу і терпіння.

  Висновок

  Тепер ви знаєте, як користуватися програмою Game Hacker. Особливості її ми розглянули в статті. Додаток Game Hacker користується великою популярністю серед користувачів різних мобільних операційних систем. При цьому відгуки про нього в більшості позитивні.

  Популярі новини
  Загрузка...