Проходження першої частини гри "Синдром Доріана Грея"

153 0 Новини високих технологій

"Край свідомості. Синдром Доріана Грея". Саме так називається гра, випущена в 2011 році. Гра являє собою квестовый жанр, де на кожному рівні необхідно вирішувати різні головоломки. Тільки так можна дійти до кінця і дізнатися фінал гри. У багатьох гравців виникають проблеми з проходженням "Синдрому Доріана Грея". У цій статті ви дізнаєтеся, що потрібно зробити, щоб пройти рівні.

Проходження першої частини гри "Синдром Доріана Грея"

Ікар

Перші рівні вам будуть розповідати початок історії гри "Синдром Доріана Грея", а також навчати управління. Як і у всіх іграх подібного жанру, на початку все досить-таки легко. У першій кімнаті слід взяти настроювач гітари і куля для більярду. Далі слід оглянути ліву двері, а увійти в праву.

Міні-гра на гітарі

У наступній кімнаті слід оглянути закритий ящик. Далі знайти футляр від гітари і встановити туди предмет, взятий в минулого кімнаті. Розпочнеться міні-гра. В ній необхідно повертати колки вниз, поки настроювач не загориться зеленим. Щоб вирішити цю задачу, потрібно робити все в наступному порядку: третю праву вгору 3 рази, другу праву вниз 5 разів, верхню праву вгору 2 рази, верхню ліву 1 раз вниз, ліву, розташовану посередині, вгору 4 рази і останню поверніть вниз 3 рази. Далі просто забираємо ключ.


Міні-гра з пошуком предметів за списком

Далі за допомогою цього ключа відкриваємо тумбу і забираємо ліхтарик. Повертаємося в попередню кімнату і входимо в двері, що знаходиться з лівого боку. В цій кімнаті буде темно, з допомогою ліхтарика знаходимо вимикач і вмикаємо світло. Клікаємо на полицю з іграшками, вона знаходиться в правій стороні. Необхідно знайти всі предмети зі списку. Дивіться фото нижче.
Проходження першої частини гри "Синдром Доріана Грея"
Після проходження цієї міні-гри ви отримаєте шестірню. Її потрібно використовувати в коридорі, а саме встановити в дальню двері. Далі ви потрапите в наступне приміщення гри "Синдром Доріана Грея".

Міні-гра з введенням пароля

Тут беремо швабру і порожнє відро. Далі входимо в двері, що знаходиться праворуч. Там беремо викрутку і читаємо медичну історію. Зробити це треба для того, щоб краще розуміти історію гри. Виходимо з кімнати назад і входимо в інші двері. Після знову повертаємо направо.


Тут беремо більярдна куля. Рекомендовано прочитати уривок з газети. Не забудьте взяти фен. Необхідно в кімнаті знайти сейф для початку міні-ігри. Він знаходиться над каміном. У цій міні-грі слід ввести код, який можна знайти в щоденнику головного героя або в звукозаписах. Тепер просто вводимо код, і вам видадуть такий унікальний предмет - механічний очей. Повертаємося в гримерку.

Як знайти вихід на поверхню у грі "Синдром Доріана Грея"

Тут необхідно за допомогою фена дослідити голову манекена. Якщо самі не здогадалися, то ось вам відповідь: просто висушіть голову феном, там будуть лежати ножиці. Беремо їх і повертаємося в в коридор з пекучим тунелем. У цьому приміщенні знадобиться знайдений механічний очей. Застосувати його слід на пристрій, що зчитує дані з ока. Входимо в двері, яка відкриється на лівій стороні. Тут читаємо нотатку для розуміння гри "Синдром Доріана Грея". Далі беремо розчинник і один з фрагментів мозаїки. Всього ж фрагментів по всій грі розкидана 7 штук. Тепер за допомогою викрутки розкручуємо болти на панелі і ножицями ріжемо два дроти. Проходимо в кімнату з ліфтом. Тут беремо ручку від радіо і піднімаємося на поверхню.

На поверхні

Підходимо до криниці і беремо лопату. Разом з лопатою йдемо до зруйнованої арці. Вона знаходиться попереду.
Проходження першої частини гри "Синдром Доріана Грея"
В наступної локації знаходимо другий фрагмент мозаїки і другу ручку від радіо. Після цього повертаємося в технічне приміщення, у якому слід полагодити радіо. Для цього просто встановіть дві знайдені ручки на місце. Необхідно повертати ручки, поки не загориться червона кнопка. Беремо ключ і повертаємося назад до колодязя. Там знаходимо двері праворуч від колодязя і відкриваємо його за допомогою ключа. У підвалі починаємо міні-гру з пошуком предметів. За перебування всіх предметів вам видадуть ремінь приводу.
Проходження першої частини гри "Синдром Доріана Грея"
Проходимо вперед і потрапляємо в локацію з входом в гараж. Для того щоб його відкрити, слід змастити кришку розчинником. Після того як іржа зникне, відкриваємо кришку і встановлюємо нещодавно знайдений ремінь. З'явиться червона кнопка. Натискаємо її і потрапляємо в гараж. Далі почнеться друга частина гри.

Висновок

Гра "Синдром Доріана Грея" розрахована на аудиторію, яка хоче в іграх міркувати і думати. Для цього і придумали такий жанр ігор. Слід спочатку самим спробувати вирішити загадки, а лише після цього звертатися до проходження гри "Синдром Доріана Грея".

Популярі новини
Загрузка...