Pure: відгуки про додатку, знайомство, умови реєстрації та огляд

232 0 Новини високих технологій

Pure – додаток для знайомств з сексуальними партнерами. Його розробили російські підприємці Роман Сидоренко та Олександр Кухтенко. Ідея того, як працює додаток Pure, з'явилася у них ще в 2012 році.

Історія

Для його створення було залучено близько 400000 доларів. Додаток Pure для знайомств поширювали під гаслом «Секс тут і зараз». Примітно, що головний радник проекту – сексолог Керол Квін. У Росії додаток з'явилося восени 2013 року.
Pure: відгуки про додатку, знайомство, умови реєстрації та огляд
Згідно з офіційними даними, додаток Pure за 1 рік скачало понад 1000000 чоловік. Найбільша активність користувачів відзначалася в найбільших містах країни – Москві, Санкт-Петербурзі, Казані.


Про використання

Головна ідея програми – швидкий пошук партнера для інтимного зв'язку. Згідно офіційним оглядам додатки Pure це має бути схоже на виклик таксі за допомогою додатків. Все, що необхідно для початку пошуків, – викласти своє фото. І це вже буде готової заявкою для зустрічі. Вона буде дійсною 60 хвилин, а потім відбудеться автоматичне видалення. Разом з нею в додатку Pure для "Андроїда" і для IOS видаляються всі його листування, і саме фото. Пошуки партнерів здійснюються в радіусі 50 км. При цьому, згідно з відгуками, в додатку Pure є прекрасний геолокаційний сервіс. Коли з'являється взаємна симпатія, відкривається загальний чат. Саме він і видаляється через 60 хвилин.

Критика

Творці сервісів для знайомств висловилися на користь ідеї про те, що Pure не стане популярним. Згідно з їх відгуками, для дівчат додаток Pure інтересу представляти не буде. Вся справа в тому, що подібний формат звичний для чоловіків, але не для дівчат. І з часом розрив між кількістю заявок чоловічої статі і жіночої буде зростати. У відгуках користувачів про програму Pure є відмітка про те, що всіх, хто не з'явився на зустріч, дав не своє фото або пропонував інтимні послуги, будуть банити.


Порівняння з аналогами

Вважається, що у цього сервісу немає жодного прямого конкурента. Всі інші сервіси знайомств не заточені на настільки швидке знайомство. На них збирається аудиторія, яка розраховує на більш серйозні стосунки.
Pure: відгуки про додатку, знайомство, умови реєстрації та огляд
У відгуках про програму Pure багато вказують, що на інших сервісах відбувається постійне нав'язування платних послуг. У той же час альтернатив для знайомств особливо не було до створення Pure. І саме воно вирішило питання швидкого пошуку сексу. Тут немає довгих листувань, адже чат існує лише 60 хвилин. Крім цього, цілі кожної людини гранично ясні. Серед вигідних відмінностей програми від сайтів знайомств відзначають той факт, що тут немає необхідності перегортати безліч анкет. Немає необхідності багато раз написати «привіт». Потрібно знати, що при першому запуску програма кожній особі чоловічої статі дає право на 5 заявок. Вони будуть дійсними протягом 7 днів. У той час як дівчата користуються додатком повністю безкоштовно. Кожна заявка триває 60 хвилин. При цьому пошук здійснюється на найближчому відстані. Таким чином, на відміну від інших додатків знайомств можливість «мертвих людей» тут виключена. Крім цього, немає можливості знайти людину в Pure, коли він сам цього не хоче. Адже заявка видаляється автоматичним чином, і ніяких слідів від неї не залишається. Також заявку можна видалити прямо в процесі за своїм бажанням. І тут не потрібно створювати акаунтів, прив'язуючи свій телефон.
Згідно відгуками, в додатку Pure не буде зайвих розмов. Тут люди зустрічаються з конкретного інтересу, і, як тільки симпатії співпали, розмова починається «по справі». Тут є вбудована можливість поділитися своїм місцезнаходженням, щоб домовитися про тому, хто до кого приїде.

Колишні функції

Раніше функціонал тут був розширений, і як тільки чоловік пропонував зустрітися, назад шляху не залишалося – якщо прийшов відповідь «НІ», закривалася сесія, оскільки основне завдання сервісу – зустріч – не була виконана. Якщо ж у відповідь звучало «ТАК», то інформація відкривалася. При цьому після закінчення зустрічі додаток запитувала «Як це було?». Якщо все сподобалося, то рейтинг людини в додатку підвищувався. Якщо кілька разів людина не приходив на зустріч, то його банили. Але потрібно відзначити, що тепер такої системи більше немає.

Відгуки

Ті, хто використовував додаток Pure в Москві, у відгуках відзначали, що на заявки жіночої статі приходить близько 300 відгуків за день. При цьому за порушення правил профіль можуть заблокувати, і створення нових заявок в додатку стане неможливим.
Pure: відгуки про додатку, знайомство, умови реєстрації та огляд
Згідно з жіночим відгуків про програму Pure, контингент тут досить цікавий порівняно з іншими додатками для знайомств. Звичайно, ніхто не може гарантувати достовірність викладених тут анкет. На фото в додатку Pure постають досить цікаві чоловіки. Функціонал програми дозволяє організовувати зустрічі для налагодження свого особистого життя. Воно надає впевненість в тому, що людина по той бік чату не виявиться пенсіонером, що живуть у далекому місті. Так, наприклад, на безлічі сайтів знайомств чоловіка занижують свій вік. На них можуть потрапляти неякісні фото, в яких чоловіки в жахливих сонцезахисних окулярах стоять в лісі з суворим обличчям. В Pure, потрібно відзначити, такого не трапляється. Багато хто відзначає, що задумка даного додатка досить цікава. Це окрема ніша – додаток для легких інтимних знайомств і зв'язків. Тут є своя окрема ідеологія – менше слів, а більше справи.

Чоловічі відгуки

У той же час деякі чоловіки відзначали, що з дівчиною буває складно домовитися про зустріч. Але є ті, хто в цьому складності не бачив. Так що все в руках самого користувача. Примітно, що програма дає підказки, коли взаємних симпатій у людини певний час немає – наприклад, «може, змінити фото?».
Pure: відгуки про додатку, знайомство, умови реєстрації та огляд
Багато відзначають той факт, що чоловіків в цьому додатку мається більше, ніж жінок. Так як воно безкоштовне для жіночої статі і платне для чоловічого, хтось намагається хитрувати, оформляючи жіночий аккаунт і виставляючи туди чоловічі фото. Це відразу видно і чи працює. Більш того, модератори в додатку є і свою роботу виконують справно, блокуючи подібні профілі. На даний момент підписка на місяць для чоловіків коштує близько 1400 рублів.

Про радах

Чоловіки, які досить успішно користувалися додатком, радять не вигадувати собі неіснуючих регалій. Не має сенсу намагатися здаватися більшим, ніж є. Не варто намагатися бути жартівником, якщо людина в житті меланхоличен. Вся справа в тому, що при живій зустрічі це обернеться розчаруванням. Також має сенс проявляти ввічливість, ставитися до співрозмовниці з уважністю, вигадуючи способи підняти їй настрій. У спілкуванні важливо не брати, а давати. І тоді у відповідь приходить ще більше. Важливо також правильно проводити діалог. Не має сенсу надавати на дівчат тиск, намагаючись вибити зустріч. Дівчата зазвичай біжать від такого. Чоловікові варто писати першим. Потрібно пам'ятати, що особи жіночої статі на перших порах відповідають односкладово. Їм приходить чимало повідомлень, які найчастіше однакові. Але в силах чоловіки розтопити цей лід.

Жінки про Pure

Хтось з користувачів відзначає, що мало кому потрібен тільки секс. І по більшій частині люди шукають емоції, хвилювання, які можливі тільки при особистому взаємодії. В той же час вже на особистій зустрічі отримувати відмови від інтимної близькості неприємно нікому. На звичайних побаченнях хоча б є можливість переконати себе, що зустріч ні в що не вилилася з-за того, що цілі різні. Але при знайомстві через Pure початкова мета кожного ясна. І єдина причина, по якій інтимний зв'язок на особистій зустрічі може не відбутися, – відсутність симпатії, потягу. А це може боляче бити по самолюбству.
Pure: відгуки про додатку, знайомство, умови реєстрації та огляд
Крім цього, секс може цікавити абсолютно будь-яких людей, а не тільки найкрасивіших чоловіків і жінок. І вибір серед середньостатистичних, звичайних людей з фото може виявитися скрутним. Буде враження, ніби «вибрати ні з чого». Користувачі програми зазначають, що в житті велика роль відводиться поглядам, запахів, дотиків та іншими формами взаємодії. Вже з них формується потяг, і людина стає привабливим або ні. Важлива не тільки зовнішність, і по фотографії можна легко помилитись. Коли наживо зустрінуться 2 людини, які вже домовилися про інтимному зв'язку, не бачившись один з одним, результат може виявитися дуже хворобливим для самооцінки кого-небудь з них. Хтось із чоловіків зазначає, що бізнес-модель додатка було не до кінця продумана. Вся справа в тому, що дівчата і так легко знаходять, як їм провести час вечорами. І навряд чи вони повально відправляться шукати партнерів для сексу, не бачившись з ними в житті. А відсутність дівчат у додатку втрачається інтерес чоловіків до нього. Адже сидіти в ньому вже не має ніякого сенсу. Ходять чутки про те, що, зрозумівши це, розробники створили безліч жіночих анкет. На них була покладена роль підтримувати інтерес чоловіків до додатка. Жіночі акаунти фліртували, ні з ким не зустрічаючись. Але з відгуків дівчат випливає, що та ж ситуація в додатку виникала у них. Шукаючи зустрічі, вони натикалися на зникнення чоловіків в процесі діалогу.
Pure: відгуки про додатку, знайомство, умови реєстрації та огляд
З цієї причини є підстави вважати, що в додатку сидять реальні люди, які не можуть один з одним часом домовитися.

Про Pure і Feeld

Таким чином, Pure являє собою окремий додаток, який поширюється по платній підписці для чоловіків і безкоштовно для жінок. Його механіка полягає в обмеженості часу чатів з співрозмовниками. Спочатку в правилах користування значився пункт, згідно з яким, спілкування після сексуальної зв'язку неприйнятно. Зустрівшись де-небудь у громадському місці, сексуальні партнери, що знайшли один одного через Pure, не повинні вітатися або видавати наявність особливого зв'язку між ними. Таким чином повинна була забезпечуватися анонімність в додатку. Воно повинно було стати певним аналогом ?ber. Різниця була лише в тому, що користувачі не є співробітниками. Ймовірність різної мотивації в додатку повністю виключалася. Потрібно відзначити, що свідомість далеко не всіх росіян дозволило сповна реалізувати цю ідею. Для багатьох така концепція не вклалася в картину світу. На даний момент можна помітити, що додаток використовують в якості аналога дейтинг-додатків. Ідея, яка комусь здається вдалою, а комусь-ні, призвела до низької активності користувачів. Ймовірно, багатьох відлякує прямота такої системи, а когось відлякує необхідність оплати. В той же час пошук відповідного партнера для статевого контакту через додаток можливий. Якщо все організовано правильним чином, у людини не залишиться ні телефону, ні контактів в соціальних мережах, ні імені партнера.

Аналог Pure

Вельми схожу ідею втілює в життя програму Feeld. Головна мета його використання – пошук сексуальних партнерів. Тут же здійснюється пошук пар для групового сексу. У механіці програми значиться, що можна вказувати окремі сексуальні переваги при пошуку партнерів.
Pure: відгуки про додатку, знайомство, умови реєстрації та огляд
Друзі з соціальних мереж ховаються в цілях конфіденційності. Цей додаток більше нагадує сайт знайомств, на відміну від Pure. У той же час тут були втілені експерименти. У Feelde немає необхідності вирішувати питання «тут і зараз». Тут є великий вибір сексуальних орієнтацій – їх близько 20.

Висновок

Потрібно відзначити, що і Pure, і Feeld націлені на організацію живих зустрічей після знайомства. Згідно відгуками, вони справляються зі своїм завданням. Але дуже багато залежить від індивідуальних особливостей людини, його поведінки, манери спілкування і фотографій. Цим і пояснюється різниця відгуків про додатки для знайомств. Це повною мірою стосується і програми Pure. Люди, які мали вдалий досвід знайомств, відгукуються про нього позитивно. Але якщо людина має проблеми у спілкуванні з протилежною підлогою, він буде схильний говорити про дейтинг-додатках негативно.

Популярі новини
Загрузка...