Acorp L100S. Технічні характеристики

117 0 Новини високих технологій

Зараз навіть далекий від комп'ютерів людина знає, що для виходу в Мережу необхідне спеціальне обладнання. І це не тільки роутер або модем. Зрозуміло, що якщо в комп'ютері не встановлена мережева карта, то про інтернеті можна забути. Якщо у вас все ще немає такого компонента в ПК, то є один вельми цікавий варіант - мережева карта Acorp L100S. Вона коштує копійки і володіє стандартними технічними характеристиками, які ми зараз розглянемо.

Acorp L100S. Технічні характеристики

Технічні характеристики мережевої карти

У той рік, коли була випущена дана мережева карта, про гігабітний інтернеті і навіть не чули. Багато в чому це пояснює технічні характеристики компонента, які в наш час виглядають смішно. Те, що Acorp L100S підключається до слота PCI на материнській платі комп'ютера, зрозуміло. Всі мережеві карти для стаціонарних ПК підключаються саме туди. Але далі починається перерахування інших характеристик, що складається усього з двох пунктів.


Перший - максимальна швидкість з'єднання. Вона становить 100 мегабіт в секунду. Цього цілком достатньо, так як на великі швидкості у багатьох провайдерів все одно непідйомні ціни. Друга характеристика стосується роз'ємів і їх кількості. У розпорядженні користувача буде всього один роз'єм типу RJ-45. Всі. Більше нічого. Світлодіодної індикації стану підключення теж немає. Отакий ультрабюджетний варіант. Але і він підійде власникам старих комп'ютерів.
Acorp L100S. Технічні характеристики

Висновок

Отже, ультрабюджетная мережева карта Acorp L100S призначена для базового забезпечення комп'ютера мережевим підключенням. У розпорядженні користувача буде один роз'єм RJ-45 зі швидкістю підключення 100 мегабіт в секунду. Більшого для початкового рівня і не потрібно. А якщо врахувати вартість даної мережевої карти, то стає зрозуміло, що кращого там просто бути не може. Не той рівень компонента. Але для старого комп'ютера і це зійде. Немає сенсу купувати круту мережеву карту.

Популярі новини
Загрузка...