Як вивести екран iphone на комп'ютер: програми та їх особливості

216 0 Новини високих технологій

При використанні гаджетів, багато користувачі цікавляться, а чи можна вивести екран iphone на комп'ютер і як це зробити. Часто бувають ситуації, коли така процедура значно спростила б завдання, починаючи від отримання більш об'ємної картинки гри, якою можна похвалитися друзям, і закінчуючи поліпшенням зображення відеозв'язку. Навіть можливість подивитися ролик, знятий на телефон без переносу самого файлу, значно скорочує час і робить використання гаджетів значно простіше.

Які способи існують

Тому питанням про те, як вивести екран iphone на комп'ютер зацікавилися не тільки користувачі, але й творці різних додатків. На даний момент розроблено кілька додаткових розширень для популярних операційних систем, які дозволяють значно розширити можливості смартфона, переносячи його зображення на екран персонального комп'ютера.


Apowersoft Phone Manager

Даний менеджер вважається професійним інструментом для перенесення екрану. Крім самої основної функції, програма копіює резервні мобільні дані, завдяки чому здатна відновлювати вміст. Також не менш важлива функція, доступна користувачам цього менеджера, – створення знімків екрану. Багато цінують його за можливість керувати мультимедіа, записувати зображення і звук, і багато інші функції.
Як вивести екран iphone на комп'ютер: програми та їх особливості
Розібратися у функціях дуже просто, менеджер містить інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Це самий зручний спосіб вивести екран iphone на комп'ютер. Просто встановіть програму на свій комп'ютер і телефон, і з'єднайте їх, відсканувавши QR-код. Головне, щоб обидва гаджета використовували один і той же вай-фай з'єднання.


ApowerMirror

Це додаток, крім відображення екрану, що дозволяє управляти айфоном, використовуючи мишу і клавіатуру. Це ідеальне розширення для любителів онлайн-ігор, адже воно дозволяє грати в них, застосовуючи інструменти ПК. Перегляд фільмів з його допомогою теж цікавіше, ніж на маленькому екрані, адже можна сфотографувати кадр або навіть записати частина відео. Як вивести екран iphone на комп'ютер за допомогою цього додатка? Потрібно підключити гаджети через USB і встановлювати додатки. Після установки можна перевести управління в режим WiFi, використовуючи інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Проектор для телефону

Деякі користувачі не в захваті від встановлення різних програм з багатьох причин. І для таких людей самим простим рішенням, що дозволяє вивести екран iphone на комп'ютер, є придбання проектора. Напевно, це самий просунутий спосіб трансляції екрану.
Як вивести екран iphone на комп'ютер: програми та їх особливості
Його використовують службові структури та урядові установи. Чіткість і дозвіл цих високотехнологічних проекторів просто вражає. І проблем з використанням не виникне, адже вони прості і зрозумілі. Але дозволити собі подібний пристрій зможе не кожен, адже в залежності від якості вони можуть коштувати від кількох сотень доларів до десятків тисяч.

Висновок

В принципі, не має значення, як вивести екран iphone на комп'ютер - з допомогою розширень або додаткових гаджетів. Головне, з якою метою користувач хоче зробити це. Звичайно, для сімейного перегляду фільму не обов'язково купувати дорогий проектор, а от для роботи, де необхідна точність зображення, це буде хорошим придбанням.
Як вивести екран iphone на комп'ютер: програми та їх особливості
Завдяки попиту, що все більше розробників програмного забезпечення намагаються створити максимально зручні і функціональні програми, що дозволяють виводити екрани телефонів на комп'ютери. І кожен користувач може знайти найкращий варіант, що дозволяє виводити на екран iphone на комп'ютер і вирішити, яке програмне забезпечення при цьому використовувати. Головне, що зробити це можна, і досить легко, завдяки розвитку сучасних технологій і творцям для смартфонів.

Популярі новини
Загрузка...