Опис кланів в Clash of Clans: загальна інформація, поради

276 0 Новини високих технологій

Можна з упевненістю сказати, що хороший опис клану в Clash of Clans грає не останню роль в її успіх і процвітання. До якої команди приєднається гравець — до тієї, у якої є грамотно складена підводка з усією необхідною інформацією, або до тієї, про яку зовсім нічого не відомо? Думаємо, що відповідь очевидна. Саме тому ми вирішили поділитися корисними порадами про те, як краще скласти опис для свого клану, щоб залучити якомога більше потенційних учасників.

Почнемо з загальних вимог до вступу

Якщо говорити про хороших прикладах описів кланів в Clash of Clans, то практично в кожному з них піднімалася тема загальних правил щодо вступу. Звичайно, є й такі команди, які вважають за краще обговорити це питання пізніше, індивідуально з кожним новачком, однак буде краще, якщо потенційні учасники будуть знати все наперед.


Опис кланів в Clash of Clans: загальна інформація, поради
Яким же має бути опис правил? Головні критерії — чіткість і впорядкована структура. Самі ж правила залежить цілком і повністю від клану. Хтось приймає нових учасників за рівнем військ, хтось робить це, відштовхуючись від певного рівня села — в будь-якому випадку рішення приймають самі творці.

Кілька слів про правила пожертви військ

Система пожертви військ, а також прийняті на її основі правила повинні бути прописані у кожного клану. "Начинку" цього опису також доведеться придумувати і складати нам самим. Головне тут — дотримання лаконічності та ясності опису, його орфографічної та граматичної коректності. У деяких кланах існують правила, за яким жертвують тільки зайві війська, так звані "надлишки". Буває, що в якості пожертвувань від учасників приймаються найрізноманітніші юніти, все, з чим готовий розлучитися сам гравець. Як ми вже говорили раніше, головне — мати цікаві і зрозумілі правила і опису, а ось їх конкретне наповнення обговорюється заздалегідь всередині клану.


Опис кланів в Clash of Clans: загальна інформація, поради

З'ясуємо систему звань

Щоб уникнути плутанини і незрозумілих повідомлень від певного типу гравців (завзяті користувачі знають, про що йдеться), варто включити в опис для кланів в Clash of Clans інформацію про систему звань. Варто також відзначити, що призначати співкерівниками всіх бажаючих — не найкраща ідея. При такому розкладі досвідчені і хороші гравці стануть великою рідкістю, що, в свою чергу, вплине на розвиток і статистику клану. Багато гравців активно використовують систему підвищення рангу кожного учасника до старійшини. Не можна сказати, що ця тактика є ідеальною, однак її варто спробувати всім кланам з високими вимогами до вступу.

Зв'язок з учасниками: сайти, форуми, соціальні мережі

Чудовим завершальним штрихом до будь-якого опису для кланів в Clash of Clans стане посилання на власну групу/сайт/форумную тему. Один з найлегших і популярних способів — створити групу в соціальній мережі "ВК", яку читають багато шанувальників "Зіткнення кланів" (рос. варіант назви гри).
Опис кланів в Clash of Clans: загальна інформація, поради
Додати в свій опис посилання на одне з таких місць може хто завгодно. Особливо ми рекомендуємо зробити це кланам з добре продуманими і прописаними правилами.

Популярі новини
Загрузка...